Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Naujiena
  • „Smart Connector“ asortimento papildymas profesionaliems naudotojams
  • Suderinamas su akumuliatoriniais įrenginiais iš AP sistemos
  • Patikimas papildomų įrenginio duomenų gavimas
  • Integruotas mygtukas ir LED indikacija
  • Greitas ir lengvas montavimas ir pridėjimas
Sąsaja: Bluetooth 4.2
Baterija: CR2450 3V
30 €

pasirinkite

Išmanieji įrenginiai Smart Connector 2A

Likutis

Turime sandėlyje

Pristatymo būdai

Pristatymas į namus: 1-3 darbo dienos

Atsiėmimas pas prekybos atstovą: Netrukus bus galimybė prekes atsiimti pas prekybos atstovą nemokamai. Atstovui prekes pristatysime per 1-3 darbo dienas.

Kiekis

Visos kainos pateiktos su 21% PVM

Pasiteiraukite apie šį produktą pas specializuotą STIHL prekybos atstovą.

Ieškoti prekybos atstovo

STIHL „SMART CONNECTOR 2A“ IŠMANUSIS ĮRENGINYS, ATITINKANTIS PROFESIONALŲ POREIKIUS

STIHL „Smart Connector 2A“ išmanusis įrenginys puikiai papildo STIHL „Connected“ asortimentą ir atitinka profesionalų poreikius.

Pirmą kartą prisijungę prie įrenginio valdymo bloko, galėsite mėgautis prieiga prie papildomų duomenų, tokių kaip greičio informacija ir statistika STIHL „Connected“ portale. Integruotas realaus laiko laikrodis užtikrina, kad gautumėte tikslius ir patikimus duomenis, nepriklausomai nuo sinchronizavimo dažnio. Papildomos vertinimo parinktys padeda gauti naudingos informacijos apie įrenginių naudojimą ir būklę, pagerinti aptarnavimo planavimą, optimizuoti jūsų įrenginių parko išnaudojimą ir padidinti veiklos efektyvumą.

Integruotas mygtukas ir šviesos diodas leidžia patikrinti būseną ir iš karto pamatyti, ar reikalinga techninė priežiūra, ar nėra klaidų. Taip išvengiama įrenginio gedimo eksploatacijos vietoje ir sumažinama priklausomybė nuo išmaniojo telefono. Mygtukas taip pat gali būti naudojamas norint patikrinti, ar naudojimo metu nėra tokių problemų, kaip bukas peilis. Problemas su papildoma informacija galima perduoti per STIHL „Connected“ programėlę ir pateikti kolegoms dirbtuvėse, prieš jiems atnešant įrenginį.

STIHL „Smart Connector 2A“ galima greitai ir lengvai sumontuoti numatytoje vietoje įrenginio korpuse. Šis nesudėtingas montavimas leidžia sutaupyti daug laiko, ypač valdant didelius įrenginių parkus.

Energiją patikimai tiekia didelio našumo baterija, o papildomos energijos veikimo metu suteikia įrenginio akumuliatorius.

„Smart Connector 2A“ galima naudoti tik su tam tikrais profesionaliais STIHL akumuliatoriniais gaminiais, tokiais kaip STIHL FSA 135 akumuliatorinė krūmapjovė, STIHL KMA 135 R akumuliatorinis KOMBI variklis, STIHL HLA 135 akumuliatorinis gyvatvorių karpytuvas ir STIHL HTA 135 akumuliatorinė aukštapjovė.

Techniniai duomenys

Sąsaja: Bluetooth 4.2
Matmenys: 60 x 40 x 15 mm
Baterija: CR2450 3V