Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Galingiausias akumuliatorinis grandininis pjūklas pasaulyje

Tikra revoliucija akumuliatorinių grandininių pjūklų rinkoje! Su naujuoju akumuliatoriniu pjūklu STIHL MSA 300 patirsite precedento neturintį našumo lygį. Naudojamas su akumuliatoriumi AP 500 S, pagal patvarumą, tarnavimo laiką ir našumą, MSA 300 yra galingiausias akumuliatorinis grandininis pjūklas pasaulyje.

SPECIALIOS MSA 300 FUNKCIJOS

Dėka galingo STIHL AP 500 S akumuliatoriaus, visa 3,0 kW elektros galia leidžia pasiekti 30 m/s grandinės slydimo greitį. Didelis našumas ir trys pasirenkami darbo rėžimai suteikia galimybę optimaliai dirbti įvairius darbus, tokius kaip pjovimas, genėjimas ar pjaustymas reikiamo ilgio rąstais.

STIHL MSA 300 akumuliatoriniame pjūkle įmontuotas pranešimų skydelis su LED ekranu, kuris leidžia intuityviai valdyti įrenginį. Dėka didelio LED ekrano lauko, vartotojas akimirksniu gauna informaciją apie alyvos lygį, grandinės stabdžių padėtį ir galios nustatymą.

Naujasis akumuliatorinis grandininis pjūklas atitinka aukštus sodo ir apželdinimo, savivaldybės ir miško specialistų keliamus ergonomikos ir ilgaamžiškumo reikalavimus. Patikimas naudoti sunkiomis eksploatavimo sąlygomis  jo nesustabdo nei lietus, nei drėgmė. Integruotas aušinimo oro filtras iš aušinimo oro srauto išfiltruoja pjuvenas ir net smulkiausias dulkes.

Įrenginį galima lengvai integruoti į  „STIHL Connected technologiją, kadangi korpuse paruošta STIHL smart Connector 2 A jungtis. AP 500 S akumuliatorius taip pat gali būti tiesiogiai integruotas į skaitmeninių įrenginių valdymo sistemą per išmaniojo telefono programėlę. STIHL Connected" rodo išsamią visų svarbių duomenų apie jų įrankius ir akumuliatorius apžvalgą veikimo trukmę, amžių, įkrovimo būseną ir pateikia informaciją apie būsimą techninę priežiūrą bei priežiūros istoriją.

PROFESIONALIOS GALIOS DUETAS: MSA 300 IR AP 500 S Akumuliatorius

Stipresnis nei bet kuris kitas ir patvaresnis nei bet kada: STIHL AP 500 S nustato naujus akumuliatoriaus standartus ir pakelia visų AP sistemos įrankių veikimo laiką į kitą lygį. Tai įmanoma dėl STIHL novatoriškos galingos „Power Laminate“ technologijos. Unikalios, ypač tvirtos plokštelės užtikrina žymiai didesnę galią ir talpą bei dvigubai ilgesnį tarnavimo laiką, palyginti su visais ankstesniais STIHL akumuliatoriais. Tai reiškia, kad ateityje atlikdami savo darbus galėsite naudoti dar daugiau STIHL akumuliatoriaus energijos.
STIHL AP 500 S, kurio įtampa 36 V, gali būti įkraunamas su greitaisiais akumuliatorių įkrovikliais STIHL AL 301 ir STIHL AL 500 arba standartiniu STIHL AL 101 baterijų įkrovikliu.