Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Sodo priežiūros patarimai su Tautvydu Gursku

VEJOS PRIEŽIŪRA

Tautvydas Gurskas pasakoja kokiu aukščiu pjauti, kiek ir kada laistyti bei tręšti veją ir kokią techniką naudoti, kad jūsų veja atrodytų nepriekaištingai.

Skaityti daugiau

Trinkelių priežiūra

Agronomas Tautvydas Gurskas pataria kaip dorotis su trinkelių žolėmis ir turėti gražius bei tvarkingus takelius kieme.

Skaityti daugiau

Kaip išsirinkti vejos robotą? 

STIHL vejos pjovimo robotai suteiks jūsų vejai geriausią formą. Mažus, vidutinius ir net didelius vejos plotus vejos robotas pjauna greitai, išmaniai ir visiškai automatiškai. Apželdinimo specialistas Tautvydas Gurskas dalinasi patarimais į ką atkreipti dėmesį renkantis vejos robotą savo kiemui.

Skaityti daugiau

Žydinčių pievų įrengimas

Norisi dar daugiau naujų gėlynų? Agronomas Tautvydas Gurskas siūlo „pasimatuoti“ ir išbandyti kiek neįprastą, tačiau gana greitai įgyvendinimą sprendimą.

Skaityti daugiau

Pavasarinė vejos priežiūra ir skarifikavimas

Ilgametis želdinimo specialistas Tautvydas Gurskas sako, kad norint turėti gražią veją, augalams reikia šiek tiek padėti, tuomet greičiau įšils žemė ir veja atsidėkos ryškiomis spalvomis.

Skaityti daugiau

Sodo purškimas: kaip apsaugoti augalus?

Net ir esant vėlyvam pavasariui sodo kenkėjai jau ima busti. Kaip apsaugoti sodo augmeniją ir kada purkšti medžius, krūmus ir net veją, kad nebūtų daroma žalos nei vaisiams bei uogoms, nei nektarą renkančioms bitėms?

Skaityti daugiau

Kaip apsaugoti augalus nuo šalnų?

Pavasaris dovanoja vis daugiau žalumos ir žiedų, tačiau sodų priežiūra užsiimantis agronomas įspėja – naktimis kartais vis dar kausto šalnos ir pataria, kaip nuo jų apsaugoti gėlynus.

Skaityti daugiau

Gėlynų atnaujinimas

Kokias užduotis atlikti, kad galėtumėme džiaugtis nepriekaištingai atrodančiais dekoratyviniais gėlynais? Patarimais ir gudrybėmis dalinasi Tautvydas Gurskas. 

Skaityti daugiau

 

Vejos priežiūros įrankiai

Vienas svarbiausių darbų šiltuoju metų sezonu kasmet išlieka vejos priežiūra. Na, o kad šis darbas nesukeltų jokio galvos skausmo, agronomas Tautvydas Gurskas dalinasi itin naudingais bei praktiškais patarimais.

Skaityti daugiau

Didelio sklypo priežiūra

Didelių teritorijų ar net ūkių – uogynų, sodo platybių – priežiūra gali tapti tikru galvos skausmu, nežinant keleto taisyklių. Pasak agronomo Tautvydo Gursko, teisinga technika, žinios apie kompostavimą ir kelios gudrybės, įveikiant piktžoles tampa raktu į gražias, lengviau prižiūrimas sodybas.

Skaityti daugiau

Augalų formavimas

Kaip prižiūrėti, karpyti ir formuoti medžius? Genėti juos galima tiesiog su specialiomis žirklėmis arba į pagalbą pasitelkti techniką, kuri, sako agronomas Tautvydas Gurskas, taupys laiką ir ne tik. Kol vieni augalai reikalauja vos dviejų kirpimų per sezoną, dėl kitų teks įrankius imti kone kas mėnesį.

Skaityti daugiau