Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Patikimi ir galingi STIHL grandininiai pjūklai

Nesvarbu ar Jums reikia pjauti malkas, genėti ar kirsti medžius, visiems darbams rasite tinkamą STIHL grandininį pjūklą. STIHL siūlo visą spektrą aukštos kokybės pjūklų tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Patikimi, ilgaamžiai ir su daugybe funkcijų STIHL grandininiai pjūklai, užtikrina optimalų veikimą ir maksimalų pjovimo komfortą.

Namų šilumai ir jaukumui sukurti

Orams vis labiau vėstant, STIHL padės pasirūpinti Jūsų namų jaukumu ir šiluma. Su patikimais ir našiais STIHL benzininiais grandininiais pjūklais, galėsite greitai ir patogiai pasirūpinti malkomis ir jomis apšildyti savo namus.

MĖGĖJŲ MĖGSTAMIAUSIAS MS 181

MS 181 tai modernus, lengvas ir kompaktiškas benzininis pjūklas skirtas malkų pjovimui ir aplinkos priežiūrai. Su MS 181 grandininiu pjūklu greitai ir patogiai pasirūpinsite šakomis, mažesniais medžiais ar kitais medienos pjovimo darbais. 

PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI

Kalbant apie medienos ruošą, medžių priežiūrą ir didelius malkų pjovimo darbus, profesionalai pasitiki STIHL. Mūsų profesionalūs grandininiai pjūklai pasižymi patikimumu, galia ir funkcijomis, kurių reikia sunkiausiems darbams atlikti. 

Tyliam veikimui, dideliam našumui

Išlaikykite ramybę tiek savo, tiek kaimynų kiemuose. Atlikite darbus tyliai, lengvai ir patogiai su STIHL akumuliatoriniais grandininiais pjūklais. Lengvai nešiojami, akimirksniu įsijungiantys bei leidžiantis dirbti beveik bet kur ir bet kada.