Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Startuok su STIHL! Akumuliatoriniai įrenginiai jūsų pavasariniam sodui

Horizontui įgaunant vis daugiau spalvų, metas pasirūpinti sodo priežiūros įrankiais. Atraskite kokybiškus ir darbus lengvinančius STIHL įrenginius, kad sezono darbai taptų vienu malonumu!

AK sistema įrenginiai kiekvienam kiemui

Pasiruoškite bet kokiems pavasario keliamiems iššūkiams Jūsų sode su plačiu STIHL AK sistemos asortimentu. Rinkdamiesi AK sistemos įrenginius, galite pasikliauti aukštu našumu ir ilgu veikimo laiku. Šie įrenginiai puikiai tiks mažų ir vidutinių sodų priežiūrai. Visi sistemos akumuliatoriai yra keičiami, tad lengvai galėsite akumuliatorių perdėti vieno sistemos įrenginio į kitą.

PLAČIAU APIE STIHL AK SISTEMĄ

AP sistemos įrenginiai sukurti profesionalams


Gamta yra nenuspėjama, štai kodėl verta pasirūpinti STIHL AP sistema, su kuria idealiai atliksite kasdienius, profesionalius kraštovaizdžio, sodo ir medžių priežiūros bei komunalinius darbus. STIHL akumuliatorių technologija profesionalams žavi savo našumu, ilga veikimo trukme ir tyliu veikimu, todėl akumuliatorius galima naudoti lanksčiai. Pasirūpinkite, kad pavasario sezono darbai neužkluptų netikėtai su STIHL.

PLAČIAU APIE STIHL AP SISTEMĄ
VIENAS AKUMULIATORIUS VISIEMS ĮRENGINIAMS

AK ir AP sistemų lengvi ličio jonų akumuliatoriai yra keičiami ir gali būti derinami su visais tos pačios sistemos įrenginiais. Be to, atsižvelgdami į tai, kiek energijos jums reikia, galite rinktis iš trijų skirtingų akumuliatorių, turinčių skirtingą energijos kiekį. Tai praktiška, nes akumuliatorių šviesos diodai bet kokiu metu rodo akumuliatoriaus įkrovos būseną. Taigi, jūs žinote, kiek energijos liko.

Akumuliatoriniai įrenginiai pavasariniam genėjimui

STIHL grandininiai pjūklai greitam genėjimui

Su STIHL tvirtais, paprasto naudojimo grandininiais pjūklais be vargo sutvarkysite savo sklypą ir sodą.


STIHL grandininiai pjūklai
Universalus pagalbininkas STIHL GTA 26

Pasirūpinkite savo kiemo medžiais, krūmais ar įvairiais statybos darbais su patogiu, lengvu ir kompaktišku STIHL GTA 26 akumuliatoriniu genėtuvu.Akumuliatorinis genėtuvas užtikrins, kad medžio pjovimo darbai Jums taptų kur kas paprastesni. 


STIHL GTA 26
Aukštapjovės aukštų šakų priežiūrai

STIHL aukštapjovės turi viską, ko reikia efektyviai pjauti ir genėti aukštai esančias šakas ar prižiūrėti vaismedžius. STIHL aukštapjove patogiai ir efektyviai genėsite medžius, karpysite gyvatvores.


STIHL aukštapjovės

AkumuliatoriniI įrenginiai aplinkos tvarkymui

Pūtikliai ir surinktuvai greitam ir efektyviam aplinkos tvarkymui 

Su galingais STIHL pūstuvais ir surinkėjais jums daug lengviau ir greičiau tvarkytis nei su paprastu grėbliu ar šluota. Nesvarbu, ką reikia sutvarkyti, STIHL lapų pūstuvai ir surinktuvai greitai pašalins nepageidaujamas šiukšles iš jūsų kiemo.


STIHL pūstuvai ir surinktuvai
Įsigykite STIHL įrenginius BE JOKIO PABRANGIMO iki 24 mėn.

Pasiūlymas galioja perkant STIHL įrenginius internetu stihl.ginalas.lt arba STIHL prekybos atstovų parduotuvėse.


Daugiau informacijos apie akciją