Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Viskas jūsų tobulam rudeniniam sodui sukurti

Į kiemus žengia ruduo – sezonas, kurio metu sodo darbai tikrai nesibaigia. Ruduo - laikas, kuomet gamtos peizažas nusidažo naujomis spalvomis. Natūralu, kad šie pokyčiai sukelia naujų iššūkių Jūsų sode. Skaitykite toliau ir sužinokite kokius sezoninius darbus vertėtų atlikti ir kokius įrenginius naudoti, kad tvarkymasis sode taptų kur kas paprastesnis ir malonesnis.

GENĖJIMUI, DIRBINIAMS IR MALKOMS

Nuėmus sodo derlių prasideda puikus laikas pasirūpinti Jūsų sode augančiais medžiais ir krūmais - nupjauti senas, negyvas, puvinio, ar ligų pažeistas šakas. Žinoma, negalima pamiršti namuose susikurti jaukumo bei pasirūpinti jų šiluma. STIHL pjūklai padės atlikti šias užduotis nereikalaujant didelių pastangų.

KAD KIEKVIENAM SODO GENĖJIMO DARBAI BŪTŲ PAPRASTI 

Nuo sodininkystės darbų iki įvairių smulkių projektų. Pasirūpinkite Jūsų kiemo medžiais, krūmais ar įvairiais statybos darbais su patogiu, lengvu ir kompaktišku STIHL GTA akumuliatoriniu genėtuvu!


GTA 26

VIENAS AKUMULIATORIUS – DAUGYBEI ĮRENGINIŲ

Pasiruoškite bet kokiems rudens sezono keliamiems iššūkiams Jūsų sode su plačiu STIHL AK sistemos asortimentu. Rinkdamiesi AK sistemos įrenginius, galite pasikliauti aukštu našumu ir ilgu veikimo laiku. Šie įrenginiai puikiai tiks mažų ir vidutinių sodų priežiūrai. Visi sistemos akumuliatoriai yra keičiami, tad lengvai galėsite akumuliatorių perdėti vieno sistemos įrenginio į kitą.

STIHL AK SISTEMA

Maksimalus našumas profesionaliam darbui sode

Gamta yra nenuspėjama, štai kodėl verta pasirūpinti STIHL AP sistema, su kuria idealiai atliksite kasdienius, profesionalius kraštovaizdžio, sodo ir medžių priežiūros bei komunalinius darbus. STIHL akumuliatorių technologija profesionalams žavi savo našumu, ilga veikimo trukme ir tyliu veikimu, todėl akumuliatorius galima naudoti lanksčiai. Pasirūpinkite, kad rudens darbai neužkluptų netikėtai su STIHL.

STIHL AP SISTEMA

GALINGI ORO GŪSIAI PAPRASTESNIAM LAPŲ, DULKIŲ IR ŠIUKŠLIŲ PAŠALINIMUI

Su STIHL pūstuvais Jums bus kur kas lengviau ir greičiau tvarkytis nei su paprastu grėbliu ar šluota. Nesvarbu, ką reikia sutvarkyti: ar pievelėje nugulusią nupjautą žolę, ar sunkius ir šlapius lapus, ar išvalyti teritoriją po pasibuvimo su draugais, STIHL lapų pūstuvai greitai ir efektyviai pašalins šiukšles, dulkes ir lapus iš Jūsų kiemo. 

GREITAS IR EFEKTYVUS GYVATVORIŲ FORMAVIMAS

Vėstant orams pasirūpinkite gyvatvorių paruošimu žiemai. STIHL gyvatvorių žirklės žavi savo lengvu valdymu ir puikiu našumu: pjaunant horizontaliai ar vertikaliai, taip pat atliekant bet kokias kitas užduotis. STIHL gyvatvorių žirklės padės pasirūpinti, kad gyvatvorių genėjimo darbai Jums taiptų vienu malonumu.

VANDENS SROVĖ, KURI PAŠALINS NEŠVARUMUS BE DIDELIŲ PASTANGŲ

Vasaros sezonas, palieka naudojimo žymes tiek ant terasos, tiek ant lauko baldų. Su STIHL aukšto slėgio plovyklomis ne tik paruoškite savo terasą bei lauko baldus žiemai, tačiau ir pasirūpinkite savo namo fasado grožiu, trinkelių bei transporto priemonių švara greitai, patogiai ir efektyviai.

Efektyvus dirvos paruošimas sodo gėrybių auginimui

Dirvos perkasimas varginantis ir daug laiko užimantis darbas, tačiau norint džiaugtis sodo gėrybėmis - būtinas.  Išpurenę dirvą rudenį sumažinsite piktžolių ir įvairių kenkėjų kiekį pavasarį bei pagerinsite dirvos būklę. STIHL kultivatoriais galima ne tik suarti ar supurenti dirvą, bet ir įdirbti mulčą, humusą bei kompostą. Su STIHL mėgaukitės ne tik efektyviu, bet ir jėgas taupančiu dirvos įdirbimu. 

TEGUL RUDENS SEZONO DARBAI TAMPA VIENU MALONUMU SU STIHL!