Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Išsirinkite vejos pjovimo robotą!

Išsirinkite STIHL vejos robotą

STIHL ¡MOW® – dirba už Tave!

Nuo šiol norint turėti tobulą veją, nebereikia praleisti ilgų valandų sode. Jei esate užimti, daug keliaujate ar tiesiog nenorite savo laisvalaikio aukoti tokiems rutininiams darbams kaip vejos pjovimas, į pagalbą ateina robotai – sumanūs, patikimi, savarankiški! STIHL vejos pjovimo robotai pasirūpins veja už Jus. iMOW® sukurtas tam, kad palengvintų jūsų gyvenimą ir padėtų jums atsipalaiduoti! 

¡MOW® privalumai

Tylus
veikimas

iMOW® dirba itin tyliai, todėl galite nustatyti, kad robotas dirbtų anksti ryte ar naktį. iMOW® idealiai tinka vejos pjovimui triukšmui jautriose zonose.

Automatinis įkrovimas

Išmanioji iMOW® įkrovimo sistema užtikrina optimalią pusiausvyrą tarp darbų atlikimo ir akumuliatoriaus įkrovos. Robotas automatiškai grįžta į įkrovimo stotį ir pasiekia optimalų, vejos pjovimui reikalingą įkrovimo lygį.

Mulčiavimas

STIHL iMOW® vejos pjovimo robotai ne tik pjauna, bet ir prižiūri jūsų veją! Speciali mulčiavimo sistema susmulkina nupjautą žolę, kuri tampa vertinga vejos trąša. Jums ne tik nereikės rūpintis, kur išmesti nupjautą žolę, – vejai bus grąžintos visos maistingosios medžiagos.

NUOTOLINIS VALDYMAS

Naudodami iMOW® taikomąją programėlę, galite paleisti ir sustabdyti iMOW® vejos pjovimo robotą, taip pat numatyti ir pritaikyti individualų pjovimo planą. Darykite tai lengvai ir patogiai, kad ir kur bebūtumėte. Ši funkcija taikoma iMOW® C modeliams.

Įveikia įkalnes iki 45 %


STIHL iMOW® vejos pjovimo robotas automatiškai pjauna veją, apvažiuodamas kliūtis ir įveikdamas įkalnes iki 45 %. Kai darbas bus užbaigtas arba prireiks įkrauti akumuliatorių, robotas automatiškai grįš į krovimo stotelę.

Saugus veikimas

Visapusiška apsauga – iMOW® įrengta įvairių jutiklių: pakeltas įrenginys nedelsdamas sustoja. Norint apsaugoti nuo vagystės, iMOW® galima nustatyti taip, kad jį būtų galima valdyti tik įvedus PIN kodą.