Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL Tėvo diena

Tėti, metas Tau atsidėkoti!

Tėtis – pirmasis sūnaus herojus ir pirmoji dukros meilė. Tėvo diena – puikus metas skirti laiko apmąstyti, ko jis mus išmokė ir už tai jam atsidėkoti. STIHL rasite įrankius ir aksesuarus kurie Jūsų tėčiui tikrai patiks. Parodykite savo tėčiui dėkingumą ir meilę su dovana kurios jis iš tiesų nori. 

Jis išmokė mus mėgautis gyvenimu. Metas jam atsilyginti!


Kelionė tvarkingu automobiliu, suteikia didelį malonumą. Jūsų tėtis nusipelnė džiaugtis nepriekaištinga aplinka visur, tad kodėl nesupaprastinus jam kasdieninių automobilio priežiūros darbų su STIHL? 

Jis išmokė mus vertinti aukščiausią kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą. Metas jam atsilyginti!

Padovanokite tėčiui dovaną, kuria jis didžiuotųsi tiek dirbdamas, tiek ilsėdamasis – padovanokite jam kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą simbolizuojančią STIHL atributiką!

Jis išmokė mus atsargumo. Metas jam atsilyginti!

Kasdieniniuose miško, sodo, statybų ar kraštovaizdžio priežiūros darbuose tyko daugybė pavojų. Pasirūpinkite savo tėčio saugumu ne tik standartus atitinkančiais, bet ir aukšto lygio komfortu pasižyminčiais STIHL darbo saugos reikmenimis. Apsauga tėčiui nuo galvos iki kojų! 

Jis išmokė mus sodininkystės ypatumų. Metas jam atsilyginti!


Palengvinkite tėčiui sodo darbus - aprūpinkite jį prietaisu bet kokiems sodo darbams atlikti. Su STIHL KOMBI sistema Jūsų tėtis prie vieno variklio galės priderinti net dvylika skirtingų įrankių. Pasirūpinsite ne tik puikiu įrankiu šiandien, bet ir dovanos idėja “rytojui”.

Jis išmokė mus siekti tobulumo. Metas jam atsilyginti!


Lengvi ir manevringi įrankiai Jūsų tėčiui padės sukurti tobulą sodo vaizdą. Padėkite jam greitai ir paprastai sukurti tobulą vietą šeimos susibūrimams - padovanokite jam STIHL įrangą.

Jis išmokė mus vertinti poilsį ir laiką su šeima. Metas jam atsilyginti!

Padovanokite tėčiui ypatingą dovaną – laiką su šeima. STIHL vejos pjovimo robotas iMOW® mažus, vidutinius ir net didelius vejos plotus pjauna greitai, išmaniai ir visiškai automatiškai. Tegul Jūsų tėtis skiria laiką tam, kas jam iš tiesų svarbiausia.

Laimingos tėvo dienos visiems tėčiams, kurie įkvėpė mus augti ir tobulėti!