Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

DARBO TECHNOLOGIJA IR ĮRENGINIŲ PRIEŽIŪRA

SAUGUS IR GERAS DARBAS

Saugumas ir veikiantys įrenginiai yra svarbūs kiekviename projekte. Čia rasite patarimus, padėsiančius profesionaliai dirbti su kiekvienu įrankiu.

AKUMULIATORIŲ PRIEŽIŪRA

Nesvarbu, ar tai būtų gyvatvorių žirklės, ar grandininiai pjūklai, ar vejos robotai – vis daugiau STIHL įrenginių veikia varomi praktiškų ličio jonų akumuliatorių. Čia jūs sužinosite, kokiais privalumais išsiskiria darbo įrenginiai su ličio jonų akumuliatoriais ir kodėl nereikia jaudintis dėl atminties efekto.

PATARIMAI NAUDOJANT AKUMULIATORIUS

Grandininių pjūklų priežiūra ir patarimai

Mūsų patarimai palengvins naudojimąsi grandininiu pjūklu. Mes papasakosime, kaip atlikti pjūklo techninę priežiūrą, aštrinti ir įtempti pjovimo grandinę. Taip pat rasite patarimų apie apsaugos priemones, tinkamą grandininio pjūklo degalų mišinį, malkų ruošą ir pjūklininko licenciją.

SKAITYTI DAUGIAU PATARIMŲ APIE GRANDININIUS PJŪKLUS

Žoliapjovių ir krūmapjovių priežiūra ir patarimai

Svarbų vaidmenį vaidina ne tik tinkamos apsauginės priemonės ir tinkamas mišinys jūsų žoliapjovei, bet ir techninė priežiūra, darbų sauga ir pjovimo įrankio keitimas. Mes taip pat parengėme jums santrauką, kaip užvesti ir laikyti žoliapjovę, kaip teisingai ja pjauti.

Vejapjovių priežiūra ir patarimai

Vejapjovių „žiemojimas“. Mūsų straipsniuose jūs rasite patarimų, kaip parengti vejapjovę žiemai ir kaip didesnius vejos traktorius žiemą paversti svarbiu pagalbininku - sniego valytuvu. Mes taip pat paaiškiname, kaip ir kada galąsti vejapjovės peilius.

Gyvatvorių žirklių priežIūra ir patarimai

Naudodamiesi gyvatvorių žirklėmis, jūs galite greitai ir profesionaliai suformuoti gyvatvores. Norint ilgai naudotis gyvatvorių žirklėmis, svarbu jas nuolat valyti ir atlikti techninės priežiūros darbus. Be to, mes patarsime, kaip aštrinti gyvatvorių žirkles, jeigu jūs norite patys tai daryti.

Vejos pjovimo robotų priežiūra ir patarimai

Jeigu jūsų sodas didelis ar jūs turite mažai laiko, pasitelkite į pagalbą vejos pjovimo robotą. Pas mus sužinosite, kaip įdiegti vejos pjovimo robotą ir parengti pjovimo planą. Mes taip pat patarsime, kaip valyti, techniškai prižiūrėti ir vejos pjovimo robotą parengti žiemai.

Darbo sauga ir patarimai

Darbų sauga – pagrindinis STIHL prioritetas. Todėl mes surinkome visą jums svarbią informaciją. Čia jūs sužinosite viską apie dulkių klases ir drabužius su apsauga nuo įpjovimo, taip pat kitas direktyvas ir informaciją, kuri padės dirbti saugiau.

IŠSAMIAU APIE DARBO TECHNOLOGIJĄ IR ĮRENGINIŲ PRIEŽIŪRĄ

DARBO SAUGOS REIKMENYS

Norintiems dirbti saugiai, reikia reikalavimus atitinkančių drabužių ir įrangos. Pagrindinis STIHL prioritetas – patogumas dėvint ir geriausia apsauga, juos suderinus su saugumu.