Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

SNIEGO SKYDAS + VEJOS PJOVIMO TRAKTORIUS = IŠSKIRTINĖS GALIOS SNIEGO VALYTUVAS

Sumontavę ant vejos pjovimo traktoriaus sniego skydą, galėsite be vargo imtis sniego kasimo darbų. Šiame straipsnyje surinkome svarbiausius patarimus apie sniego skydą.

SNIEGO VALYTUVAS: SNIEGĄ KASKITE PAREIGINGAI

Kai tik pasninga, laikas kasti sniegą. Kiekvienas turintis kiemą žino, kad kasti sniegą nėra lengvas darbas. Jei sniego iškrenta daugiau – tenka pasidarbuoti kasdien. Kaip dažnai jums reikės valyti, priklausys nuo snygio stiprumo. Kaip valyti sniegą, priklauso nuo jūsų, tačiau turintys STIHL vejos pjovimo traktorių gali džiaugtis: STIHL sniego skydas, kurį galima sumontuoti ant vejos traktoriaus, suteikia galimybę jį naudoti kaip sniego valytuvą.

4 ŽINGSNIŲ SNIEGO SKYDO TVIRTINIMAS PRIE VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAUS

Ant vejos pjovimo traktoriaus sumontuoti sniego skydą yra lengva. Tačiau pirmiausia reikia nuimti pjovimo mechanizmą ir prie traktoriaus pritvirtinti tvirtinamąjį rėmą. Dėl šio laikiklio stumdomą skydą galima sumontuoti ant vejos traktoriaus. Ant tvirtinamojo rėmo yra svarbios funkcinės dalys, tokios kaip kėlimo ir pasukamoji svirtys, taip pat sniego skydo pakaba (jungiamasis trikampis). Naudodamiesi jūsų veiksmų planu, lengvai sumontuosite sniego skydą ant vejos traktoriaus. 


1-AS ŽINGSNIS. PASIRENGIMAS MONTUOTI SNIEGO SKYDĄ ANT VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAUS

Prieš montuodami sniego skydą, įsitikinkite, kad yra išjungtas vejos pjovimo traktoriaus variklis ir įjungtas stovėjimo stabdys. Tada visiškai nuleiskite jungiamąjį trikampį ir pasukite jį į vidurinę padėtį.


2-AS ŽINGSNIS. PASIRENGIMAS TVIRTINTI SNIEGO SKYDĄ ANT VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAUS

Norėdami pritvirtinti sniego skydą prie vejos pjovimo traktoriaus, išimkite apsauginį strypą, esantį centravimo kaištyje (virš jungiamojo trikampio). Tiesiog atidarykite apsauginio strypo rankeną ir išimkite jį.


3-AS ŽINGSNIS. SNIEGO SKYDO IR VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAUS SUJUNGIMAS

Dabar sniego skydą galite pritvirtinti prie vejos pjovimo traktoriaus. Perkelkite sniego skydą ir nukreipkite jį žemyn palei du kreipiklius (pilkos zonos). Kaištis jungiamojo trikampio viršuje turėtų įslysti į gręžtinę angą sniego skydo pakaboje.

STIHL profesionalų patarimas: sniego skydas sveria 36 kilogramus. Jei norite jį lengvai pritvirtinti prie vejos pjovimo traktoriaus, kelkite skydą dviese. 


4-AS ŽINGSNIS. SNIEGO SKYDO TVIRTINIMAS PRIE VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAUS

Dabar ant vejos traktoriaus teliko užfiksuoti prikabintą sniego skydą. Nukreipkite anksčiau nuimtą apsauginį strypą atgal per gręžtinę angą kaištyje iki galo ir uždarykite laikiklį.


 

SNIEGO SKYDO NUĖMIMAS NUO VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAUS

Pasibaigus žiemai, sniego skydas ant vejos traktoriaus yra nebereikalingas. Norėdami jį nuimti, išjunkite vejos pjovimo traktoriaus variklį, įjunkite stovėjimo stabdį ir tiesiog atlikite ankstesnius montavimo veiksmus, tik atvirkštine tvarka.

STIHL sniego skydas tinka, net tik dabartiniam vejos traktoriui, bet ir senesniems modeliams.

SU STIHL SNIEGO SKYDU IR VEJOS PJOVIMO TRAKTORIUMI SNIEGĄ VALYTI DAR NIEKADA NEBUVO TAIP PATOGU

STIHL SNIEGO SKYDO, SKIRTO VEJOS PJOVIMO TRAKTORIUI, VALDYMAS

Vejos traktorius su sumontuotu sniego skydu? Galbūt tai iš pradžių skamba problemiškai, tačiau valdyti tokį STIHL derinį yra stebėtinai lengva ir patogu. Sniego skydas turi dvi padėtis – gabenimo (skydas pakeltas) ir darbinę (skydas visu svoriu guli ant žemės). Abi sniego skydo padėtis vejos pjovimo traktoriaus vairuotojas gali lengvai ir patogiai nustatyti, naudodamasis kėlimo svirtimi. Be šių dviejų pagrindinių padėčių, dar yra trys skirtingos sniego skydo darbinės padėtys, kurias galima nustatyti judinant vejos traktoriaus jungiamąjį trikampį. Valdymo svirtimi vairuotojas gali pasirinkti vieną iš padėčių: „tiesiai“ (90 laipsnių kampu važiavimo kryptimi), „sniego skydas kairėn“ ir „sniego skydas dešinėn“. Išsamiau apie sniego skydo valdymą galite sužinoti gaminio naudojimo instrukcijoje.

DĖL SNIEGO SKYDO JŪSŲ VEJOS PJOVIMO TRAKTORIUS DABAR YRA SU STUMDOMU VALYTUVU

Jūsų vejos pjovimo traktorius su sniego skydu žiemos metu gali būti naudojamas įvairiai. Dėl matavimo ratų sniego skydas prisitaiko prie žemės nelygumų, todėl drąsiai gali būti naudojamas kaip stumdomas sniego valytuvas terasose, takuose ir privažiavimo keliuose. Vejos pjovimo traktoriaus sniego skydo atraminė juosta turi du nušlifuotus kraštus, todėl gali būti naudojama du kartus: kai juosta nudyla, atverskite ją ir toliau naudokite.

KAIP PARUOŠTI SNIEGO SKYDĄ ANT VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAUS GERIAUSIAM NAUDOJIMUI?

Žiemą vejos pjauti nereikia, todėl galite nuimti pjovimo mechanizmą. Prašome laikytis saugumo nurodymų, pateikiamų naudojimo instrukcijoje. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad variklinė alyva bus naudojama žemoje temperatūrose. Žiemą naudojamų variklinių alyvų kodas – HD 15 W40. STIHL visiems STIHL vejos pjovimo traktoriams taip pat siūlo sniego grandines tam, kad sniegą nuvalytumėte tobulai. Grandines, kaip ir sniego skydus ir vejos pjovimo traktorius, galite įsigyti iš artimiausio specializuoto pardavėjo.

SNIEGO SKYDAS VEJOS PJOVIMO TRAKTORIAMS: TRUMPAI

  • STIHL sniego skydas vejos traktorių paverčia sniego valytuvu.

  • Vejos traktoriaus sniego skydą labai lengva sumontuoti.

  • Sniego skydas dėl matuojančių ratų gali būti naudojamas privažiavimo keliuose ir terasose.

Daugiau apie vejapjoves