APSAUGINĖ ĮRANGA DARBUI SU ŽOLIAPJOVE

Jei norite saugiai dirbti su žoliapjove, svarbu tinkama apsauginė įranga. Surinkome svarbiausią informaciją apie apsauginę įrangą.

JŪSŲ APSAUGINĖ ĮRANGA DARBUI SU ŽOLIAPJOVE

Jeigu norite saugiai dirbti su žoliapjove, turite ne tik laikytis saugių darbo metodų, bet ir dėvėti tinkamus drabužius ir įrangą. Drabužiai turi būti funkcionalūs ir netrukdantys judėti, geriausia – prigludę. Nedėvėkite drabužių, kurie gali užkliūti už medžių ar krūmynų. Taip pat nedėvėkite šaliko, kaklaraiščių ar papuošalų. Suriškite plaukus pečių aukštyje ir apriškite skarele arba paslėpkite po kepure.

Čia išsamiai parodoma, kaip sudaromi teisės aktų reikalavimus atitinkanti apsauginė įranga darbui su žoliapjove.

DIRBANT SU ŽOLIAPJOVĖMIS PRIVALOMAS ŠALMAS

Saugumas prasideda nuo galvos. Dėvėkite apsauginį šalmą retindami, dirbdami aukštuose brūzgynuose ir esant krentančių šakų ar daiktų pavojui.

VEIDO APSAUGA IR AKINIAI, SKIRTI DARBUI SU ŽOLIAPJOVE

Jūsų saugiam darbu su žoliapjove apsauginiai akiniai turėtų būti derinami su veido kauke, kai kyla krentančių daiktų pavojus. Pjaunami objektai gali pakilti sūkuriu aukštyn ar būti nusviesti į šalį. Atkreipkite dėmesį, kad vien tik veido apsauga pakankamai neapsaugo akių. STIHL apsauginiai akiniai patikimai saugo nuo sužeidimų. Jie mažai sveria ir yra patogūs. Aukštos kokybės akiniai taip pat sugeria kenksmingą UV spinduliuotę, bet neiškraipo vaizdo, todėl akys nepavargsta.

KLAUSOS APSAUGA NUO ŽOLIAPJOVĖS KELIAMO TRIUKŠMO

Triukšmas kelia stresą, todėl jums reikalinga klausos apsauga, kad galėtumėte susikoncentruoti į darbą. Triukšmo atveju motorinių įrenginių garso slėgį ir dažnius izoliuoja STIHL galvos lankelis ar patogi klausos apsauga. Mes rekomenduojame šalmo derinius, įskaitant klausos apsaugą. Veido skydelis yra visada būtinas.

RANKŲ APSAUGA, DIRBANT SU ŽOLIAPJOVE

Tvirtos darbo pirštinės, jei įmanoma, pagamintos iš odos, užtikrina patikimą sukibimą. Mes rekomenduojame praktišką rankų apsaugą, specialiai sukurtą darbui su žoliapjovėms.

KOJŲ APSAUGA, DIRBANT SU ŽOLIAPJOVE

Svarbu, kad dirbdami su žoliapjove dėvėtumėte prigludusius drabužius. Net jeigu jūs retai naudosite savo žoliapjovę, turėti kojų apsaugą – protingas sprendimas. Mūsų apsaugančios nuo pjūvių kelnės tam tinka ir yra patikimos.

APSAUGINIAI BATAI TVIRTAI STOVĖSENAI

Jūsų apsauginiai batai turi būti su šiurkščiu, neslystančiu padu ir plienine batų nosele. Tvirtus batus su šiurkščiais, neslystančiais padais leidžiama naudoti tik šienaujant pjovimo valu.

VAIZDO ĮRAŠAS. APSAUGINĖ ĮRANGA  DARBUI SU ŽOLIAPJOVE

 

Apsauginiai drabužiai nesuteikia visiškos apsaugos! Jokie apsauginiai drabužiai nesuteikia visiškos apsaugos. Jie nepakeičia darbo saugos taisyklių. Todėl būtina laikytis saugos nurodymų, pateikiamų jūsų žoliapjovės naudojimo instrukcijoje.


STIHL ŽOLIAPJOVIŲ NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS

Čia galite patogiai atsisiųsti savo STIHL žoliapjovės naudojimo instrukciją.


APSAUGINĖ ĮRANGA DARBUI SU ŽOLIAPJOVE TRUMPAI

  • Šalmas apsaugo tankiuose krūmynuose nuo krentančių šakų ir daiktų.

  • Būtina dėvėti veido apsaugą ir apsauginius akinius.

  • Klausos apsauga mažina triukšmo poveikį.

  • Rankų apsauga apsaugo nuo sužeidimų ir užtikrina tvirtą sukibimą su įrankiu.

  • Dirbant su žoliapjove svarbu dėvėti prigludusius drabužius.

  • Apsauginiai batai su metaline nosele užtikrina tvirtą stovėseną ir apsaugo nuo sužeidimų.

Daugiau apie žoliapjoves - krūmapjoves