Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL robotai žoliapjovės

Daugiau niekada nepjaukite vejos patys. STIHL „iMOW®”  – nepakeičiamas namų pagalbininkas, kuris taupo laiką ir užtikrina puikią vejos būklę visiškai savarankiškai. Patikėkite vejos priežiūrą STIHL „iMOW®” vejos pjovimo robotui ir jums teliks atsipalaiduoti ir mėgautis išpuoselėta veja, kol šiuolaikinės technologijos atliks darbą už jus. 

RMI 422 vejos pjovimo robotai  

STIHL robotai vejapjovės iMOW® 422 modeliai savarankiškai ir patikimai prižiūri vejas, kurių plotas iki 1700 m². Net ir reikliausioms vejoms naudinga novatoriška iMOW® robotų peilių technologija, nes tvirti, iš abiejų pusių užaštrinti mulčiavimo peiliai ypač tiksliai nupjauna žolę.

Visi 4 klasės vejos robotai

5 klasės vejos robotas

STIHL RMI 522 C iMOW® vejos pjovimo robotas yra skirtas vidutinio dydžio vejai iki 2 100 m². Pjauna, susmulkina ir tręšia vienu metu, užtikrindamas puikų pjovimo rezultatą. Paprasta ir patogi prieiga per iMOW® mobiliąją programėlę. 

RMI 522 modelis turi tiesiausio grįžimo funkciją – „Direct drive home“. iMOW apskaičiuoja tiesioginį maršrutą iki įkrovimo stotelės ir keliauja tiesiai namo.

Apžiūrėti RMI 522

RMI 632 vejos pjovimo robotai 

„iMOW® 6“ įveikia didelius iki 5000 m² vejų plotus.  Vejos pjovimo roboto modelis „iMOW® 6“ varomas itin stipraus ličio jonų akumuliatoriaus. Išmanusis įkrovos valdymas garantuoja, kad robotas visada bus paruoštas darbui.  Jis automatiškai priima sprendimą, ar reikalinga greitoji įkrova tam, kad būtų užbaigtas pradėtas pjovimas ar akumuliatorių vis tik galima įkrauti lėtai ir švelniai.

VISI 6 KLASĖS VEJOS ROBOTAI


Norite asmeninės konsultacijos? 

Mūsų STIHL specializuoti pardavėjai, kilus klausimams, mielai jums patars.

Prireikus pardavėjai gali atlikti visus darbus, susijusius su „iMOW®” priežiūra.

Niekas geriau neišmano apie „iMOW®“ vejos pjovimo robotus nei jūsų įgaliotas STIHL specializuotas pardavėjas.  Jis mielai užsiims diegimu.  Jei norėsite, jis taip pat galės nutiesti perimetro laidą, įrengti įkrovimo stotelę, parengti pjovimo planą ir suprogramuoti „iMOW®“. Kreipkitės į STIHL specializuotą platintoją asmeninio patarimo, tik taip nuo pat pradžių jums bus suteiktas ir garantuotas profesionalus aptarnavimas.

Atraskite artimiausią prekybos atstovą

¡MOW privalumai

Vejos pjovimo robotai STIHL „iMOW®“ pjauna jūsų veją visiškai automatiškai, savarankiškai apvažiuodami kliūtis, įveikdami iki 45% įkalnes, jie automatiškai įsikrauna. Visi STIHL „iMOW®“ vejos pjovimo robotai dėl greito ir dinamiško pjovimo plano ir paprasto, išmanaus valdymo užtikrina absoliutų patogumą, palaikydami geriausią vejos formą.

Įveikia įkalnes

iki 45 %

STIHL iMOW® vejos pjovimo robotas automatiškai pjauna veją, apvažiuodamas kliūtis ir įveikdamas įkalnes iki 45 %. Kai darbas bus užbaigtas arba prireiks įkrauti akumuliatorių, robotas automatiškai grįš į krovimo stotelę.

Automatinis įkrovimas

Išmanioji iMOW® įkrovimo sistema užtikrina optimalią pusiausvyrą tarp darbų atlikimo ir akumuliatoriaus įkrovos. Robotas automatiškai grįžta į įkrovimo stotį ir pasiekia optimalų, vejos pjovimui reikalingą įkrovimo lygį.

Tylus
veikimas

iMOW® dirba itin tyliai, todėl galite nustatyti, kad robotas dirbtų anksti ryte ar naktį. iMOW® idealiai tinka vejos pjovimui triukšmui jautriose zonose.

NUOTOLINIS VALDYMAS

Naudodami iMOW® taikomąją programėlę, galite paleisti ir sustabdyti iMOW® vejos pjovimo robotą, taip pat numatyti ir pritaikyti individualų pjovimo planą. Darykite tai lengvai ir patogiai, kad ir kur bebūtumėte. Ši funkcija taikoma iMOW® C modeliams.

Tiesioginio grįžimo funkcija 


STIHL RMI 522 ir RMI 422 PC* robotai vejapjovės turi „Direct drive home“ funkciją. Šie modeliai sukuria vidinį pjovimo ploto žemėlapį, į pjovimo žemėlapį prideda neatpažintus objektus pjovimo srityje ir nustato savo padėtį jame. Prireikus įsikrauti ar baigus darbą, iMOW apskaičiuoja tiesiausią maršrutą iki įkrovimo stotelės ir keliauja tiesiai namo. 

*atnaujinta 422.2 versija nuo 2022 m.

Mulčiavimas

STIHL iMOW® vejos pjovimo robotai ne tik pjauna, bet ir prižiūri jūsų veją! Speciali mulčiavimo sistema susmulkina nupjautą žolę, kuri tampa vertinga vejos trąša. Jums ne tik nereikės rūpintis, kur išmesti nupjautą žolę, – vejai bus grąžintos visos maistingosios medžiagos.

APIE STIHL „iMOW®“ TRUMPAI

  • STIHL „iMOW®“ vejos pjovimo robotai suteikia jūsų sodui geriausią formą, tad jums lieka laiko kitiems jūsų sodo projektams.

  • Dėl greito, visiškai automatinio pjovimo ir paprasto, intuityvaus valdymo, „iMOW®“ vejos pjovimo robotai sužavi visišku pjovimo patogumu.

  • „iMOW® 4“ vejos robotai pjauna vejas, kurių plotas iki 1700 kvadratinių metrų.  „iMOW® 5“ tinka pjauti plotus iki 2100 kvadratinių metrų, o „iMOW® 6“ modeliai įveikia plotą net iki 5000 kvadratinių metrų.

  • STIHL „iMOW®“ C ir PC modelius jūs taip pat galite valdyti taikomosiomis programėlėmis, balso komandomis ar įdiegti į išmaniųjų namų sistemas.

Ribos ženklinamos, apjuosiant teritoriją viela. Įkrovimo stotelė šia viela siunčia signalą, pagal kurį ir orientuojasi iMOW® vejos pjovimo robotas. Naudojant robotą, perimetro viela klojama į siaurą griovelį, esantį žemėje, dažniausiai 10 cm gylyje, arba tvirtinama fiksuojančiosiomis vinimis žemės paviršiuje. Net paviršiuje pritvirtinta viela po kurio laiko apauga veja ir jos nematyti.
Krūmai, gėlynai, medžiai ir kitos kliūtys nuo pat pradžių apjuosiamos perimetro viela. Kai iMOW® vejos pjovimo robotas savo jutikliais, esančiais po judančiu dangčiu, pajunta kliūtį, jis žino, kuria kryptimi jam būtų patogiau ją apvažiuoti.
iMOW® vejos pjovimo robote yra įmontuoti įvairūs jutikliai, todėl, kai tik kas nors jį paliečia arba pabando pakelti, įrenginys sustoja. Rankinis stabdymo mygtukas užtikrina didesnį saugumą. Be to, Jūs galite taip nustatyti savo iMOW® vejos pjovimo robotą, kad juo būtų galima naudotis, tik žinant asmeninį PIN kodą. Tada vagystė taps betikslė. 
Kai akumuliatorius jau yra beveik tuščias, Jūsų iMOW® vejos pjovimo robotas skuba pasikrauti, nes jam dar reikia nupjauti didžiulį plotą. Tokiu atveju jis važiuoja į įkrovimo stotelę ir kaip įmanoma greičiau pasikrauna. Jūsų iMOW® vejos pjovimo robotas naktį ilsintis pasikrauna lėtai ir, suprantama, taupiau, taip prailgindamas akumuliatoriaus veikimo laiką. Robotui kraunantis naktį, tausojama aplinka ir sutaupoma pinigų.
Labai svarbu, kad vejos pjovimo robotas būtų veiksmingas. Kuo trumpiau įrenginys dirba, tuo ilgiau Jūs galite džiaugtis savo veja. Dėl to mes iš esmės svarstėme šį klausimą. Taigi, įdėjus daug pastangų, iMOW® vejos pjovimo robotas gali atlikti savo darbą per itin trumpą laiką. Pavyzdžiui, mūsų „iMOW® RMI 422 P“, esant idealioms sąlygoms, 1 500 m² vejos plotui nupjauti reikia tik 17 darbo valandų per savaitę. Grynasis pjovimo laikas priklauso ne tik nuo ploto dydžio, bet ir nuo sodo sudėtingumo bei oro sąlygų. 
Jis gali veikti, kada tik Jūs norite! iMOW® vejos pjovimo robotas gali dirbti lyjant. Jeigu Jūs tinkamai nustatysite iMOW® vejos pjovimo robotą, jis dirbs, tik esant sausoms oro sąlygoms, taip tausodamas velėną ir kartu jūsų robotą. Šį robotą labai lengva nustatyti. 
Taip, norint valdyti iMOW® RMI 6 serijos vejos pjovimo robotą rankiniu būdu, reikia iš jo išimti valdymo skydelį. Jūs galite be vargo valdyti šį robotą, tarsi vedžiodami jį už pavadėlio. 
iMOW® nėra valdomas nuotoliniu būdu, tik per išimamą valdymo skydelį. Tam, kad iMOW® pjautų savarankiškai, visada būtina perimetro viela. Be to, C modeliuose Jūs turite galimybę įvesti tam tikrus nustatymus, naudodamiesi iMOW® programėle, pvz., galite įjungti ir sustabdyti iMOW® arba pakoreguoti pjovimo planą. 
Tam parengiamas pjovimo planas. Jis įdiegiamas automatiškai arba suvedant duomenis rankiniu būdu. Jūsų iMOW® vejos pjovimo robotas ne tik savarankiškai seka vejos pjovimo planą, bet ir per tam tikrą nustatytą laiko tarpą – vadinamąjį aktyvųjį laiką – nusprendžia, ar tęs nutrauktą pjovimo procesą vėliau.
Jokių problemų! iMOW® vejos pjovimo robotas lyg niekur nieko įveikia iki 45 proc. įkalnes. 
Mūsų iMOW® vejos pjovimo robotas yra tikras darbštuolis. Jis įveikia apytikriai iki 5 000 m² vejos plotą, tiesa, tai dar priklauso nuo įrenginio tipo. Jeigu Jūsų veja yra labai kampuota, Jus aptarnaujantis specializuotas pardavėjas ją mielai apžiūrės ir padės Jums rasti geriausią sprendimą. 
iMOW® vejos pjovimo robotas yra mulčiuojanti vejapjovė, todėl jam nereikia žolės surinkimo krepšio. Jis savo mulčiavimo peiliu susmulkina nupjautą žolę į mažas dalelytes. Jos lieka velėnoje kaip biologinės trąšos. Tai palengvina Jūsų darbą. Su šia vejapjove Jūs galite išskirtinai prižiūrėti savo veją. 
iMOW® vejos pjovimo robotas juda atsitiktiniu režimu. Kodėl jis taip elgiasi? Viena vertus, robotui nesilaikant griežtos trajektorijos, žolės stiebelis nupjaunamas iš kelių pusių, taip kuriama idealiai graži veja. Kita vertus, tokiu būdu išvengiama pavojaus, kad tam tikros vietos nepalankiuose sodo plotuose liks nenupjautos ir vejoje matysis pėdsakai. 
Žinoma. Kaip Jūs pageidausite. Įsitikinkite, jog vejos pjovimo robotas pjauna išties tyliai. Tada suprasite, kad jo skleidžiamas garsas netrikdys nei Jūsų, nei Jūsų kaimyno. 
Šiuo atveju Jūs taip pat galite pasikliauti vejos pjovimo robotu. Minkšti kraštai (kai aukščių skirtumas – iki 2 cm; tai: antžeminės terasos, keliai ir pan.) apjuosiami perimetro viela ir nupjaunami švariai. Kai kraštai yra kieti (aukščių skirtumas didesnis kaip 2 cm; tai: sienos, aukštos terasos ir kt.), iMOW® sodo robotas nustatomas taip, kad privažiuotų kiek galima arčiau, bet visada išilgai krašto. Tokiais atvejais gali prireikti, gražinant kraštą, papildomai padirbėti ir su žoliapjove (trimeriu). 
Taip, iMOW® vejos pjovimo robotas gali pjauti skirtinguose žemės sklypuose, jei jie yra sujungti tarpusavyje perimetro viela. Jus aptarnaujantis specializuotas pardavėjas mielai apjuos juos viela. 
Taip, iMOW® vejos pjovimo robotas taip pat gali nupjauti žolę ir antrame sklype, nesusijusiame su pirmuoju. Svarbu, kad jame būtų įkrovimo stotelė. Tokiu atveju Jūs turėsite pernešti robotą. Jus aptarnaujantis specializuotas pardavėjas mielai sumontuos antrą įkrovimo stotelę. 
Šiuo atveju Jūs taip pat galite pasikliauti vejos pjovimo robotu. Minkšti kraštai (kai aukščių skirtumas – iki 2 cm; tai: antžeminės terasos, keliai ir pan.) apjuosiami perimetro viela ir nupjaunami švariai. Kai kraštai yra kieti (aukščių skirtumas didesnis kaip 2 cm; tai: sienos, aukštos terasos ir kt.), iMOW® sodo robotas nustatomas taip, kad privažiuotų kiek galima arčiau, bet visada išilgai krašto. Tokiais atvejais gali prireikti, gražinant kraštą, papildomai padirbėti ir su žoliapjove (trimeriu). 
Taip, iMOW® vejos pjovimo robotas gali pjauti skirtinguose žemės sklypuose, jei jie yra sujungti tarpusavyje perimetro viela. Jus aptarnaujantis specializuotas pardavėjas mielai apjuos juos viela. 
Taip, iMOW® vejos pjovimo robotas taip pat gali nupjauti žolę ir antrame sklype, nesusijusiame su pirmuoju. Svarbu, kad jame būtų įkrovimo stotelė. Tokiu atveju Jūs turėsite pernešti robotą. Jus aptarnaujantis specializuotas pardavėjas mielai sumontuos antrą įkrovimo stotelę. 
Ar Jūsų iMOW® pjovimo robotas važiuos link įkrovimo stotelės palei vielą, ar nustatytu keliu, priklauso tik nuo Jūsų. Galima įvairiai pjauti vejos kraštą, siekiant, kad jis būtų švarus. 
Prieš išsiųsdami savo iMOW® į pirmąją kelionę, Jūs turite pasirūpinti, kad žolė būtų nupjauta su vejapjove iki 3–5 cm aukščio. 

„iMOW® RMI 6“ važiavimo kelio plotis privalo siekti bent 108 cm, o „RMI 4“ – bent 88 cm.

Sužinokite daugiau