Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL robotai žoliapjovės

Daugiau niekada nepjaukite vejos patys. STIHL „iMOW®”  – nepakeičiamas namų pagalbininkas, kuris taupo laiką ir užtikrina puikią vejos būklę visiškai savarankiškai. Patikėkite vejos priežiūrą STIHL „iMOW®” vejos pjovimo robotui ir jums teliks atsipalaiduoti ir mėgautis išpuoselėta veja, kol šiuolaikinės technologijos atliks darbą už jus. 

RMI 422 vejos pjovimo robotai  

STIHL robotai vejapjovės iMOW® 422 modeliai savarankiškai ir patikimai prižiūri vejas, kurių plotas iki 1700 m². Net ir reikliausioms vejoms naudinga novatoriška iMOW® robotų peilių technologija, nes tvirti, iš abiejų pusių užaštrinti mulčiavimo peiliai ypač tiksliai nupjauna žolę.

Visi 4 klasės vejos robotai

5 klasės vejos robotas

STIHL RMI 522 C iMOW® vejos pjovimo robotas yra skirtas vidutinio dydžio vejai iki 2 100 m². Pjauna, susmulkina ir tręšia vienu metu, užtikrindamas puikų pjovimo rezultatą. Paprasta ir patogi prieiga per iMOW® mobiliąją programėlę. 

RMI 522 modelis turi tiesiausio grįžimo funkciją – „Direct drive home“. iMOW apskaičiuoja tiesioginį maršrutą iki įkrovimo stotelės ir keliauja tiesiai namo.

Apžiūrėti RMI 522

RMI 632 vejos pjovimo robotai 

„iMOW® 6“ įveikia didelius iki 5000 m² vejų plotus.  Vejos pjovimo roboto modelis „iMOW® 6“ varomas itin stipraus ličio jonų akumuliatoriaus. Išmanusis įkrovos valdymas garantuoja, kad robotas visada bus paruoštas darbui.  Jis automatiškai priima sprendimą, ar reikalinga greitoji įkrova tam, kad būtų užbaigtas pradėtas pjovimas ar akumuliatorių vis tik galima įkrauti lėtai ir švelniai.

VISI 6 KLASĖS VEJOS ROBOTAI


Norite asmeninės konsultacijos? 

Mūsų STIHL specializuoti pardavėjai, kilus klausimams, mielai jums patars.

Prireikus pardavėjai gali atlikti visus darbus, susijusius su „iMOW®” priežiūra.

Niekas geriau neišmano apie „iMOW®“ vejos pjovimo robotus nei jūsų įgaliotas STIHL specializuotas pardavėjas.  Jis mielai užsiims diegimu.  Jei norėsite, jis taip pat galės nutiesti perimetro laidą, įrengti įkrovimo stotelę, parengti pjovimo planą ir suprogramuoti „iMOW®“. Kreipkitės į STIHL specializuotą platintoją asmeninio patarimo, tik taip nuo pat pradžių jums bus suteiktas ir garantuotas profesionalus aptarnavimas.

Atraskite artimiausią prekybos atstovą

¡MOW privalumai

Vejos pjovimo robotai STIHL „iMOW®“ pjauna jūsų veją visiškai automatiškai, savarankiškai apvažiuodami kliūtis, įveikdami iki 45% įkalnes, jie automatiškai įsikrauna. Visi STIHL „iMOW®“ vejos pjovimo robotai dėl greito ir dinamiško pjovimo plano ir paprasto, išmanaus valdymo užtikrina absoliutų patogumą, palaikydami geriausią vejos formą.

Įveikia įkalnes

iki 45 %

STIHL iMOW® vejos pjovimo robotas automatiškai pjauna veją, apvažiuodamas kliūtis ir įveikdamas įkalnes iki 45 %. Kai darbas bus užbaigtas arba prireiks įkrauti akumuliatorių, robotas automatiškai grįš į krovimo stotelę.

Automatinis įkrovimas

Išmanioji iMOW® įkrovimo sistema užtikrina optimalią pusiausvyrą tarp darbų atlikimo ir akumuliatoriaus įkrovos. Robotas automatiškai grįžta į įkrovimo stotį ir pasiekia optimalų, vejos pjovimui reikalingą įkrovimo lygį.

Tylus
veikimas

iMOW® dirba itin tyliai, todėl galite nustatyti, kad robotas dirbtų anksti ryte ar naktį. iMOW® idealiai tinka vejos pjovimui triukšmui jautriose zonose.

NUOTOLINIS VALDYMAS

Naudodami iMOW® taikomąją programėlę, galite paleisti ir sustabdyti iMOW® vejos pjovimo robotą, taip pat numatyti ir pritaikyti individualų pjovimo planą. Darykite tai lengvai ir patogiai, kad ir kur bebūtumėte. Ši funkcija taikoma iMOW® C modeliams.

Tiesioginio grįžimo funkcija 


STIHL RMI 522 ir RMI 422 PC* robotai vejapjovės turi „Direct drive home“ funkciją. Šie modeliai sukuria vidinį pjovimo ploto žemėlapį, į pjovimo žemėlapį prideda neatpažintus objektus pjovimo srityje ir nustato savo padėtį jame. Prireikus įsikrauti ar baigus darbą, iMOW apskaičiuoja tiesiausią maršrutą iki įkrovimo stotelės ir keliauja tiesiai namo. 

*atnaujinta 422.2 versija nuo 2022 m.

Mulčiavimas

STIHL iMOW® vejos pjovimo robotai ne tik pjauna, bet ir prižiūri jūsų veją! Speciali mulčiavimo sistema susmulkina nupjautą žolę, kuri tampa vertinga vejos trąša. Jums ne tik nereikės rūpintis, kur išmesti nupjautą žolę, – vejai bus grąžintos visos maistingosios medžiagos.

APIE STIHL „iMOW®“ TRUMPAI

  • STIHL „iMOW®“ vejos pjovimo robotai suteikia jūsų sodui geriausią formą, tad jums lieka laiko kitiems jūsų sodo projektams.

  • Dėl greito, visiškai automatinio pjovimo ir paprasto, intuityvaus valdymo, „iMOW®“ vejos pjovimo robotai sužavi visišku pjovimo patogumu.

  • „iMOW® 4“ vejos robotai pjauna vejas, kurių plotas iki 1700 kvadratinių metrų.  „iMOW® 5“ tinka pjauti plotus iki 2100 kvadratinių metrų, o „iMOW® 6“ modeliai įveikia plotą net iki 5000 kvadratinių metrų.

  • STIHL „iMOW®“ C ir PC modelius jūs taip pat galite valdyti taikomosiomis programėlėmis, balso komandomis ar įdiegti į išmaniųjų namų sistemas.

Sužinokite daugiau