Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL TECHNOLOGIJOS UŽ NAMŲ RIBŲ. VISIEMS, KAS DIRBA PO ATVIRU DANGUMI

Pažangi STIHL technologija naudojama visame pasaulyje. Visiems, kurie rūpinasi gamta ir dirba joje. Visiems, kurie nori pranokti save. Mes didžiuojamės šia nepakartojama partneryste.

STIHL AKUMULIATORIŲ TECHNOLOGIJOS

Akumuliatoriniai įrenginiai puikiai tinka naudoti asmeniškai ar profesionaliai.  Dėl mūsų akumuliatorių ilgaamžiškumo bei didelio našumo jie tampa idealiu pagalbininku, atliekant įvairius darbus. Atraskite mūsų akumuliatorinius įrenginius dabar ir sužinokite viską apie akumuliatoriuose naudojamas technologijas.

IMOW ROBOTŲ TECHNOLOGIJOS

Sužinokite daugiau apie mūsų robotus vejapjoves ir raskite modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

IŠSAMIAU IMOW ROBOTŲ TECHNOLOGIJOS

UŽVEDIMO SISTEMOS

Prieš pradedant darbą, dirbančiojo kūnui dažnai tenka patirti apkrovas užvedant variklinius įrenginius. Siekdami apsaugoti sąnarius, mes sukūrėme STIHL „ErgoStart“, STIHL „ElastoStart“ ir STIHL „M-Tronic“ paleidimo sistemas, kurios žymiai palengvina ne tik paleidimą, bet ir darbą su varikliniais įrenginiais.

IŠSAMIAU APIE PALEIDIMO SISTEMAS

STIHL VARIKLIŲ TECHNOLOGIJA

Mūsų motorinius įrenginius galima įsigyti su benzininiais, elektriniais ir akumuliatoriniais varikliais, atsižvelgiant į tai, ko jūs norite ir kokį darbą dirbsite. Be to, daugelyje įrenginių įdiegtos pažangios variklių technologijos: jūsų darbą labai palengvina įpurškimas, karbiuratoriaus šildymas ir kiti priedai.

IŠSAMIAU APIE VARIKLIŲ TECHNOLOGIJĄ

STIHL PJOVIMO GRANDINĖS IR JUOSTOS

STIHL rasite pjovimo grandines ir juostas bet kokiai paskirčiai. Visos grandinės ir juostos yra gaminamos Šveicarijoje mūsų sukurtomis specialiomis staklėmis, tad tenkina aukščiausius standartus. Susipažinkite išsamiau su mūsų pjovimo grandinių naujovėmis.

IŠSAMIAU APIE PJOVIMO GRANDINES IR JUOSTAS

STIHL SKAITMENINIAI SPRENDIMAI

Darbas gamtoje gali būti ir pažangus. Naudodamiesi skaitmenine „STIHL connected“ darbo aplinka, jūs galite efektyviai koordinuoti darbo eigą ir įrenginius, o mūsų vejos pjovimo robotas „iMOW®“ padės jums kasdien prižiūrint veją. Sužinokite viską apie gaminiuose taikomas technologijas.

IŠSAMIAU APIE IŠMANIŲJŲ GAMINIŲ TECHNOLOGIJAS

TOBULINIMAS IR KOKYBĖ

Siekdami užtikrinti, kad visi mūsų gaminiai atlaikytų bet kokią apkrovą ir atitiktų aukščiausius reikalavimus, sukūrėme išsamias bandymų procedūras. Pažvelkite į užkulisius ir sužinokite viską, kaip STIHL kuria naujus gaminius ir užtikrina kokybę.

DAUGIAU APIE TOBULINIMĄ IR KOKYBĘ

Mūsų unikali partnerystė augo dešimtmečius ir yra pagrįsta nuolatiniu naujoviškų STIHL technologijų vystymu.  Jau nuo 1926 metų STIHL įmonėje dirbama ties tuo, kad tik pačios tinkamiausios technologijos būtų naudojamos darbui gamtoje.  Būtent tokios ateities vizijos vedinas, mūsų įmonės įkūrėjas Andreas Stihl sukūrė savo pirmąjį grandininį pjūklą 1926 m. Jo siekis: „Kad žmonėms būtų lengviau dirbti su gamta ir joje.“ Ši pagrindinė nuostata svarbi mums ir šiandien.  Būtent dėl šios priežasties mes nuosekliai gaminame STIHL gaminius ir kuriame juose esančias technologijas, atsižvelgdami į klientų poreikius: pažangiai plėtodami gaminius, pradedant nuo viso įrenginio ir užbaigiant atskirų komponentų technologijomis.

Siekiant gerinti STIHL technologijas –  patogesniam naudojimui, taupymui, ergonomijai, efektyvumui, tvarumui, net sujungiant į tinklą ir skaitmenizuojant – mūsų plėtros centre kartu dirba įvairiausių sričių specialistai.  Kodėl mes tai darome? Viskas labai paprasta. STIHL technologijas įkvėpia gamtos apsaugai keliami reikalavimai.  Štai kodėl mes žinome, kas yra po atviru dangumi:  viską atiduoti!

Čia sužinosite viską apie STIHL naujoves, kas slypi už mūsų sukurtų technologijų, kuo jos yra unikalios ir kaip geriausia naudoti savo gaminį. Galiausiai geriau išmanydami savo STIHL gaminių technologijas, būsite saugesni dirbant su jais, ilgesnį laiką naudosite ir patirsite malonumą dirbdami.

STIHL TECHNOLOGIJOS TRUMPAI

  • STIHL technologijos palengvina darbą gamtoje nuo 1926 metų.

  • Įmonei priklausančiame plėtros centre, nuolat tobulindami STIHL technologijas, dirba įvairiausių sričių specialistai.