Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL „ELASTOSTART“ PALENGVINA DARBO PRADŽIĄ

Geriausia darbo dienos pradžia su STIHL „ElastoStart“. Mūsų sistema užtikrina lengvesnį užvedimą be nereikalingų apkrovų.

UŽVESTI ĮRENGINĮ DAR NIEKADA NEBUVO TAIP LENGVA SU STIHL „ELASTOSTART“

STIHL „ElastoStart“ – tai speciali STIHL starterio rankena, užtikrinanti tolygų užvedimą be trūkčiojančių judesių. Naudojant „ElastoStart“ STIHL įrenginys užvedamas daug lengviau.

KAIP VEIKIA STIHL „ELASTOSTART“? 

„Kas gi yra „ElastoStart“? Sužinokite svarbiausius faktus.

SU STIHL „ELASTOSTART“ – TAI DAUGIAU NEI RANKENA

STIHL „ElastoStart“ rankenoje yra integruotas amortizacinis elementas, kuris užvedimo metu starterio virvelėje sumažina didžiausias apkrovas ir tolygiai jas nukreipia. Priklausomai nuo suspaudimo eigos, amortizacinis elementas pakaitomis sugeria ir atleidžia jėgą. Todėl užvedimas būna tolygus.

STIHL „ELASTOSTART“. AR GALIMA SISTEMĄ PAPILDYTI?

Mes turime gerą žinią – taip, papildyti galima. Ir dar geresnė žinia ta, kad tai kainuoja mažiau nei 10 eurų. Galite rasti STIHL „ElastoStart“ modifikavo rinkinius šiems įrenginiams.

Sumontuoti STIHL „ElastoStart“ labai paprasta. Rankena ir starterio virvelė yra komplekte, juos tereikia pritvirtinti prie įrenginio starterio. Būkite atsargūs. Skirtingos virvės tinka skirtingiems įrenginiams. Jeigu kyla abejonių, artimiausias pardavėjas jums mielai padės.

AR GALIMA PAKEISTI STIHL „ELASTOSTART“ VIRVELĘ?

Jeigu STIHL „ElastoStart“ starterio virvelė nutrūko, reikia pakeisti visą sistemą. Virvelė yra įtvirtinta į rankenoje esantį amortizatoriaus elementą – savo funkciją jis praras, jei pakeisite virvelę.

STIHL „ELASTOSTART“ PRIVALUMAI

Užvedimo su „ElastoStart“ privalumai yra akivaizdūs. Juos pajaučia raumenys ir sąnariai. Be šių privalumų yra ir dar daugiau. Visi pateikiami čia:

STIHL „ELASTOSTART“ TAUSOJA SĄNARIUS TŲ, KURIE PAPRASTAI NETAUSOJA SAVĘS

„ElastoStart“ padės išvengti didžiausių jėgos trūkčiojimų, neigiamai veikiančių jūsų raumenis ir sąnarius. Kartu su rankiniu kuro siurbliu ir /arba dekompresiniu vožtuvu galimas beveik visiškai tolygus paleidimas.

SU STIHL „ELASTOSTART“ DAUG PATOGUMO IR MAŽAI PRIEŽIŪROS

STIHL „ElastoStart“ apsaugotas nuo šlifavimo dulkių poveikio, todėl ilgą laiką gali veikti net be techninės priežiūros. Taip, kaip ir jūsų pečiai.

STIHL „ELASTOSTART“ TRUMPAI

  • STIHL „ElastoStart“ – užvedimo įrenginio modulis, užtikrinantis paprastą užvedimą traukiant starterį.

  • Dėl integruotos STIHL „ElastoStart“ amortizacinės sistemos įrenginius su starterio virvele galima užvesti be trūkčiojančių judesių.

  • STIHL „ElastoStart“ užvedimo metu tausoja raumenis ir sąnarius.

  • STIHL „ElastoStart“ galima papildyti.Kas yra STIHL „ElastoStart“?
STIHL „ElastoStart“ – tai užvedimo sistema, užkertanti kelią trūkčiojantiems judesiams užvedimo metu.

Daugiau informacijos apie užvedimo sistemas