Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

SU STIHL „ERGOSTART“ DAR NIEKADA NEBUVO TAIP LENGVA UŽVESTI

STIHL „ErgoStart“ technologija suteikia galimybę žymiai lengviau užvesti STIHL motorinius įrenginius su starterio virvele.

STIHL „ERGOSTART“. KAS TAI?

Naudodamiesi inovatyvia STIHL „ErgoStart“ technologija jūs galite užvesti STIHL motorinius įrenginius be didelių pastangų. Lengvai užvesite dėl papildomos spyruoklės, esančios tarp alkūninio veleno ir starterio virvelės skriemulio. STIHL įrenginiai, kuriuose yra naudojama „ErgoStart“ technologija, modelio pavadinime ženklinami „E“.

PUIKUS TRAUKIMAS SU STIHL „ERGOSTART“ SISTEMA

Užvedimas su standartine užvedimo sistema su starterio virvele gali būti ne visai sklandus: gali pasitaikyti trūkčiojantys, greiti judesiai. Jei naudojate STIHL „ErgoStart“, tiesiog pakanka ramiai ir tolygiai patraukti starterio virvelę, o visą likusį darbą atlieka STIHL „ErgoStart“ sistema.

STIHL „ERGOSTART“ – VIENA SISTEMA, BET DAUGYBĖ PRIVALUMŲ

  • Mažai pastangų. Maksimalios apkrovos užvedant variklį ženkliai sumažinamos.

  • Ramus, tolygus starterio virvelės traukimas. Apkrovos, kylančios dėl suspaudimo cilindre, nejaučiamos traukiant starterio virvelę.

  • Mažesnis užvedimo greitis. Traukiant starterio virvelę reikalingas kur kas mažesnis greitis.

  • Patikimas užvedimas. Neatsižvelgiant į tai, ar trauksite užvedimo virvelę trūkčiojančiais judesiais ar lėtai – variklis be vargo ir patikimai užsives.

KAIP VEIKIA STIHL „ERGOSTART“ SISTEMA? 

Traukite tolygiai dviem pirštais. Lyginant su įprastais užvedimo įtaisais, su STIHL „ErgoStart“ jūs galite ne tik tausosite jėgas, traukdami starterio virvelę, bet ir darysite tai dviem trečdaliais lėčiau. Tolygiai traukiant starterio virvelę, įtempiama tarp skriemulio ir alkūninio veleno esanti spyruoklė. Kai tik spyruoklės sukaupta jėga tampa didesnė už variklio suspaudimo slėgį, variklis užsiveda. Taip išvengiama plaštakos ir visos rankos apkrovos, kuri atsiranda dėl variklyje vykstančio suspaudimo.

VAIZDO ĮRAŠAS: STIHL „MS 211“ GRANDININIO PJŪKLO UŽVEDIMAS SU „ERGO START“ 

STIHL „ERGOSTART“ PAPILDOMA ĮRANGA IR DEKOMPRESIJA

STIHL „ErgoStart“ galima modifikuoti. Tam tikrus STIHL motorinių įrenginių modifikavimo rinkinius galite įsigyti iš specializuotų pardavėjų. Jeigu STIHL „ErgoStart“ sistema sugestų ir jūs norėsite nusipirkti atsarginių dalių, ar turėsite klausimų dėl remonto, galite susisiekti su artimiausiu specializuotu pardavėju ir jis jums patars.

STIHL „ERGOSTART“ TRUMPAI

  • STIHL „ErgoStart“ – įrenginio užvedimo modulis, užtikrinantis paprastus įrenginio užvedimo procesus traukiant starterį.

  • Dėl STIHL „ErgoStart“ įrenginius, traukiant starterį, užvesti galima tolygiai, net dviem trečdaliais mažesne jėga.

  • STIHL „ErgoStart“ galima papildyti.

  • Su STIHL „ErgoStart“ užvedimo metu sumažėja fizinės apkrovos.

  • Dėl STIHL „ErgoStart“ be vargo gali užvesti naudojamą įrenginį visi vartotojai.

 

Kas yra STIHL „ErgoStart“?

STIHL „ErgoStart“ technologija suteikia galimybę žymiai lengviau užvesti STIHL motorinius įrenginius su starterio virvele.

Daugiau apie užvedimo sistemas