Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL „2-MIX®“ VARIKLIS – NEPAPRASTAI STIPRUS IR TAUPUS

Ieškote netaršaus įrenginio darbui gamtoje? Rinkitės STIHL įrenginį su „2-Mix®“ varikliu.


NAUJAI IŠVYSTYTAS STIHL „2-MIX®“ VARIKLIS – EFEKTYVUS DARBAS

Nesvarbu, ar reikia didelio pjovimo našumo, ar stiprios traukos jėgos, dirbant miške arba sode, jums reikalingas galingas variklis. STIHL „2-Mix®“ variklis yra dvitaktis, atitinkantis šiuos reikalavimus, nes jame susijungia didelė variklio galia, puikus galios tūris ir sukimo momento eiga. STIHL „2-Mix ®“variklis, nepaisant jo jėgos, yra ne tik netaršus, bet ir ypatingai ekologiškas. „2-Mix®“ variklis jau dabar atitinka griežtus Europos Sąjungos (ES) penktosios pakopos pakopos išmetamųjų teršalų direktyvos reikalavimus. Ekologiškumas kartu su aukštu našumu bei efektyviai naudojami degalai – viskas dera STIHL „2-Mix®“ variklyje. Dėl naujoviškos skalavimo sistemos sumažėja kenksmingų išmetimų kiekis, o degalų sąnaudos – net iki 20 proc., lyginant su įprastais dvitakčiais varikliais be „2-Mix®“ technologijos. Kaip ši technologija veikia 2-Mix® variklyje, sužinosite kitoje pastraipoje.

STIHL „2-MIX®“ VARIKLIS IR JO VEIKIMO BŪDAS

Tobulo veikimo ir efektyvaus degalų naudojimo STIHL „2-Mix®“ variklyje paslaptis slypi cilindre. Cilindre progresyvus STIHL „2-Mix®“ variklis sujungia našumą ir tvarumą dėl peržiūrėtos cilindrų dinamikos. Įprastame dvitakčiame variklyje stūmoklio padėtis lemia, kada atidaromas arba uždaromas išmetimo kanalas ir perdavimo angos. Šis procesas buvo optimizuotas STIHL „2-Mix®“ variklyje. Iš karto po uždegimo „2-Mix®“ variklyje tarp degimo kameroje degančių dujų ir karteryje esančių šviežių dujų gula skiriamoji dujų pagalvėlė. Pratekėjimas prasideda sekundės dalimi vėliau, naujos dujos minimaliai vėluodamos patenka į cilindrą ir pašalina išmetamąsias dujas. Bet tai dar ne viskas. Dėl nedidelio vėlavimo stūmoklis turi daugiau laiko – tik vieną lemiamą akimirką – judėti toliau ir uždaryti išmetimo kanalą. Nesudegusios šviežios dujos yra toliau nuo išmetimo kanalo, todėl jas galima veiksmingiau sudeginti. Be to, lyginant su įprastu dvitakčiu varikliu, dujų išpurškiama daug mažiau. Praplovimo nuostoliai sumažėja iki minimumo dėl STIHL „2-Mix®“ variklio su praplovimo įtaisu. Toliau mes apibendrinome visus šios sistemos privalumus.

STIHL „2-MIX®“ VARIKLIS: JO PRIVALUMAI

Dėl STIHL „2-Mix®“ variklyje naudojamos skiriamosios dujų pagalvėlės, todėl daugiau nei 80 proc. nesudegusių šviežių dujų nepatenka į aplinką. Taigi, žmonės ir gamtos patiria daug mažiau žalos – degalų sudedamosiose dalyse esančios nesudegusios šviežios dujos, tokios kaip benzenas ir toluenas, yra kenksmingos žmonėms ir gamtai. Be teigiamo aplinkosaugos aspekto, našumo ir mažo svorio išskirtinas dar vienas privalumas: mažiau nesudegusio benzino iš variklio patenka į aplinką – kiekvienas užpildytas bakelis sunaudojamas maksimaliai efektyviai. Taigi, „2-Mix®“ variklio degalų sąnaudos yra iki 20 proc. mažesnės nei tokios pat galios „įprasto“ dvitakčio variklio.

STIHL „2-MIX®“ AR „4-MIX®“ VARIKLIS?

Mes pirmaujame savo novatoriškomis, našiomis ir efektyviomis variklių sistemos. Svarbiausi pagrindiniai sistemų duomenys apibendrinami šioje lentelėje.

 

STIHL „2-MIX®“ VARIKLIS STIHL „4-MIX®“ VARIKLIS
Efektyvus degalų naudojimas Optimalus turimos galios panaudojimas
Mažesnės eksploatavimo išlaidos Nepriklausomas nuo padėties darbas
Galingos pavaros vertės Ypač aukštas sukimo momentas
Mažesnė tarša Tvirta konstrukcija

 

STIHL „2-MIX®“ VARIKLIS TRUMPAI

  • Veiksmingas: didelis našumas efektyviai naudojant tam skirtus degalus.

  • Galingas: didelis sukimo momentas plačiame apsukų diapazone.

  • Ekologiškas: degalų sąnaudos ženkliai sumažėja, kaip ir aplinkos tarša, nes susidaro mažiau kenksmingų išmetamųjų dujų.

  • Taupus: degalų sąnaudos sumažėja iki 20 proc., lyginti su įprastais dvitakčiais varikliais be „2-Mix®“ technologijos.

  • Tvarus: STIHL „2-Mix®“ variklis su praplovimo įtaisu atitinka griežtą Europos Sąjungos (ES) išmetamųjų teršalų direktyvos penkatąją pakopą.

 

Kas tai yra STIHL „2-Mix®“ variklis?

STIHL „2-Mix®“ variklis yra dvitaktis variklis, kuriame, naudojant skalavimo įtaisą, suderintos itin geros eksploatacinės savybės su puikiu aplinkos balansu. Jam reikalingi degalai – benzino ir variklinės alyvos mišinys.

Daugiau apie variklių technologijas