Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL „4-MIX®“ VARIKLIS – GALIA DIRBANT GAMTOJE

STIHL „4-Mix®“ variklis – tai mažas svoris, bet didelė galia. Inovatyvus degalų naudojimas, paprastas valdymas, dvitakčio ir keturtakčio variklių privalumai.

STIHL „4-MIX®“ VARIKLIS – KETURTAKTIS VARIKLIS SU DAUGYBE PRIVALUMŲ

STIHL „4-Mix®“ variklis – tai keturtaktis variklis, kuris kiekvieną sunkią darbo dieną padaro malonia. Jis buvo sukurtas taip, kad būtų patogu valdyti, o veikimo principai būtų patogūs vartotojui. STIHL „4-Mix®“ variklis pildomas įprastais degalais (mišinys 1:50), todėl su juo lengva dirbti geru pagreičiu. Didelį sukimo momentą STIHL „4-Mix®“ variklis pasiekia sunaudodamas palyginti mažai degalų, taip pat dirba netaršiai. Tvirta STIHL „4-Mix®“ variklio sandara užtikrina gerą galios ir svorio santykį bei itin mažą vibraciją. Jis taip pat žavi žemu garso lygiu.

STIHL „4-MIX®“ VARIKLIS. APIE VEIKIMO BŪDĄ IŠSAMIAI

Kaip galima nuspėti iš pavadinimo, STIHL „4-Mix®“ variklio veikimą sudaro keturi ciklai: įsiurbimas, suspaudimas, darbas, išmetimas. Išsamiai apie veikimą:


ĮSIURBIMAS

Alkūninis velenas sukasi, stūmoklis cilindre juda žemyn, atsidaro įleidimo vožtuvas ir į degimo kamerą srūva šviežias mišinys. Specifiška STIHL „4-Mix®“ variklio vožtuvų pavara ir karteris yra sujungti su įsiurbimo kanalu per aplinkinę gręžtinę angą. Dėl tokio novatoriško variklio išdėstymo degalų, oro ir alyvos mišinys su kiekvienu stūmoklio judesiu pasiekia variklio komponentus. Taip bet kuriuo metu užtikrinamas puikus „4-Mix®“ variklio tepimas. Todėl šios priežasties nebūtina reguliariai keisti alyvą.


SUSPAUDIMAS

Stūmokliui judant žemyn, karteryje susidaro viršslėgis. Dėl to mišinys iš karterio per velenėlio korpusą patenka į įsiurbimo kanalą, tuomet – į degimo kamerą, kur visos tepimo vietos yra sutepamos. STIHL „4-Mix®“ variklio stūmoklis vėl pasisuka į viršų ir mišinys degimo kameroje suspaudžiamas.


DARBAS

Aukščiausioje stūmoklio padėtyje, taip vadinamame viršutiniame mirties taške, mišinys STIHL „4-Mix®“ variklyje labiausiai suspaudžiamas. Prieš pat pasiekiant viršutinį mirties tašką, uždegimo žvakė uždegimo kibirkštimi uždega mišinį. Dėl šio priešlaikinio uždegimo mišinys degimo kameroje efektyviai sudeginamas beveik be likučių. Po uždegimo stūmokliai vėl stumiami žemyn, o energija perduodama jūsų STIHL gaminio funkciniam elementui.


IŠMETIMAS

Prieš stūmokliui pasiekiant žemiausią padėtį – apatinį mirties tašką, velenėlis atidaro išmetimo vožtuvą STIHL „4-Mix®“ variklio viduje. Kito stūmoklio judėjimo aukštyn metu susidariusios išmetamosios dujos per išleidimo kanalą išmetamos iš degimo kameros. Dabar viską bus galima pradėti iš naujo.


NEPAPRASTAI DAUG GALIOS. UŽVEDIMAS BE PASTANGŲ

Tam, kad būtų lengviau užvesti STIHL „4-Mix®“ variklį, kiekviename variklyje yra įmontuota automatinė dekompresijos sistema. Užvedant „4-Mix®“ variklį, variklio sklendę minimaliai atidaro išcentrinio valdymo mechanizmo svoriai. Dalis suspaudimo slėgio gali išeiti pro šią nedidelę angą. Taip efektyviai sumažinama jėga, reikalinga variklio užvedimui. Kai tik per pirmąjį darbo ciklą viršijamos starterio apsukos, automatinis dekompresijos vožtuvas automatiškai išjungiamas, o „4-Mix®“ variklis toliau dirba efektyviai ir galingai visu suspaudimu.

YPATINGA „4-MIX®“ VARIKLIO SANDARA: MAŽAS SVORIS, BET DIDELIS POVEIKIS

STIHL „4-Mix®“ variklis yra itin lengvas. Pildymo metu degalų mišiniu sutepant variklį, nebereikia įprastiems keturtakčiams varikliams būtinų dalių, tokių kaip alyvos siurblys, alyvos filtras ir alyvos vonelė. Dėl to variklis ne tik lengvesnis, bet ir lengviau techniškai prižiūrimas. Pamirškite alyvos tikrinimą, alyvos keitimą ir alyvos šalinimą.

STIHL „4-MIX®“ AR „2-MIX®“ VARIKLIS?

Mes pirmaujame savo novatoriškomis, našiomis ir efektyviomis variklių sistemomis. Svarbiausi pagrindiniai sistemų duomenys apibendrinami šioje lentelėje.

 

STIHL „2-MIX®“ VARIKLIS STIHL „4-MIX®“ VARIKLIS
Efektyvus degalų naudojimas Optimalus turimos galios panaudojimas
Mažesnės eksploatavimo išlaidos Nepriklausomas nuo padėties darbas
Galingos pavaros vertės Ypač aukštas sukimo momentas
Mažesnė tarša Tvirta konstrukcija

 

STIHL „4-MIX®“ VARIKLIS TRUMPAI

  • Taršos mažinimas. Degalai sudeginami beveik be likučių. Laikomės griežtos europinės V pakopos išmetamųjų teršalų direktyvos.

  • Alyvos priežiūra ne pastangų. Paprastesnė techninė priežiūra, nes naudojamas įprastas degalų mišinys.

  • Mažas svoris. Pildymo metu degalų mišiniu sutepant variklį nereikia kitiems keturtakčiams varikliams būtinų dalių, tokių kaip alyvos siurblys, alyvos filtras ir alyvos vonelė.

  • Mažesnis triukšmo lygis. Neerzinantis garsas net dirbant visu našumu.

  • Traukos jėga ir didelis sukimo momentas. Didelis suspaudimas užtikrina gerą galią.

Kas tai yra STIHL „4-Mix®“ variklis?
STIHL „4-Mix®“ variklis yra keturtaktis variklis, kuriam naudojant alyvos ir benzino mišinį, todėl nebereikia alyvos cirkuliavimo grandinės komponentų, o tai suteikia galimybę vienu metu užtikrinti tvirtą konstrukciją ir maksimalią galią.

Daugiau apie variklių technologijas