Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

ILGALAIKĖ STIHL ORO FILTRAVIMO SISTEMA. GERESNIS VEIKIMAS IR ILGESNIS NAUDOJIMO LAIKAS

Mūsų ilgalaikė oro filtravimo sistema pasižymi ilgesniu naudojimo laiku ir yra sandaresnė. Tai padidina filtro naudojimo laiką, lyginant su įprastomis filtravimo sistemomis.

ORO FILTRAS. PAGRINDINĖ FUNKCIJA

Dirbant varikliai nuolat siurbia orą. Siekiant užtikrinti kuo sklandesnį degimą variklyje bei kuo mažesnį variklio nusidėvėjimą, oro filtrų užduotis – filtruoti iš aplinkos oro daleles, kad šios nepatektų į variklio vidų, nes betono dulkės, medžio drožlės ar panašios pašalinės dalelės gali sugadinti variklį. Dėl šios priežasties daugelyje STIHL grandininių pjūklų ir visuose STIHL pjaustytuvuose yra sumontuota inovatyvi ilgalaikė oro filtravimo sistema.

 

Kas yra oro filtras?
Oro filtras – tai filtrų sistema, įrengta prieš variklį. Jis filtruoja daleles iš variklio įsiurbto oro ir taip neleidžia šioms dalelėms prasiskverbti į karbiuratorių ir variklį. Oro filtrai užtikrina optimalų karbiuratoriaus veikimą, mažą variklio nusidėvėjimą ir ilgą naudojimo laiką.

STIHL ORO FILTRAS. ILGESNIS FILTRO NAUDOJIMO LAIKAS GRANDININIUOSE PJŪKLUOSE

Daugelyje STIHL grandininių pjūklų yra sumontuota naujoviška ilgalaikė oro filtravimo sistema su išankstiniu atskyrimu, ženkliai sumažinančiu šių filtravimo elementų apkrovą.

 • Pirmajame etape įsiurbtas oras įsukamos. Dėl to įsiurbtos didesnės ir sunkesnės dalelės išmetamos laukan. Toks išvalytas oras per išankstinio atskyrimo kanalą tiekiamas į jūsų STIHL motorinio įrenginio oro filtrą.
 • Tada įsiurbtas oras nukreipiamas per didelio tūrio oro filtrą. Daugelyje įrenginių oro filtro medžiagą galima pritaikyti oro sąlygoms, pavyzdžiui poliamido filtrai, naudojami žiemos metu, kai daug sniego. Mūsų pažangūs „HD2“ oro filtrai, pagaminti iš polietileninės filtro medžiagos turi iki 70 procentų mažesnes poras nei fliso ir poliamido filtrai, todėl iš įsiurbiamo oro atskiria net smulkiausias dulkes. Filtras taip pat nelaidus vandeniui bei alyvai. Ypač geras „HD2“ oro filtro sandarinimas neleidžia patekti nefiltruotam orui, todėl variklio veikimo laikas prailginamas. Išvalytas įsiurbtas oras tiekiamas į variklį per karbiuratorių arba įpurškiamas per STIHL įpurškimą į variklį. „HD2“ oro filtrus lengva išvalyti su STIHL „Varioclean“ valikliu ir vandeniu. Apipurškite išimtą filtrą su STIHL „Varioclean“, palikite trumpam, paskui išskalaukite ir leiskite išdžiūti.


STIHL profesionalų patarimas
: savo filtrą galite pakeisti į „HD2“ oro filtrą. Jų yra trijų tipų, skirtų skirtingiems grandininių pjūklų modeliams.

STIHL PJAUSTYTUVAI SU ORO FILTRAIS CIKLONINĖ GALIA

STIHL pjaustytuvuose yra ilgalaikė oro filtravimo sistema su išankstiniu cikloniniu atskyrimu, popieriaus filtru ir smulkiųjų dulkių filtru. Dėl pažangaus išankstinio cikloninio atskyrimo nebereikia kasdien valyti filtrų, o filtro tarnavimo laikas ženkliai pailgėja. Išsamiai apie šios oro filtravimo sistemos veikimą.

 • Pirmajame etape išankstinis cikloninis atskyrimas atskiria apie 80 proc. dulkių dalelių, esančių įsiurbtame ore. Priešingai nei įprastose sistemose, jos nėra surenkamos į oro filtrą, bet kartu su aušinančiu oru vėl grąžinamos į aplinką.
 • Antrajame etape popierinis filtras pašalina daleles, kurios pateko iš oro per ciklono išankstinį atskyrimą. Šis efektyvus išankstinis atskyrimas leidžia filtrą naudoti itin ilgai.
 • Už popierinio filtro esantis smulkiųjų dulkių filtras beveik visiškai sulaiko net mažiausias dulkių daleles.

STIHL ILGALAIKIS ORO FILTRAS. PRIVALUMAI

Ilgalaikės oro filtravimo sistemos turi daug privalumų. Toliau išvardyti svarbiausi:

 • Pirminis valymas. Išankstinis atskyrimas sumažina visų tolesnių filtravimo elementų apkrovą.

 • Geresnis filtro veikimas. Didelio tūrio oro filtro apkrova ženkliai mažesnė.

 • Ilgas filtro tarnavimo laikas. Filtro aptarnavimo: jo valymo ir keitimo intervalai ženkliai ilgesni. Šie intervalai skiriasi, atsižvelgiant į tai, kokia medžiaga naudojama filtrui.

 • Labai patogi techninė priežiūra ir valdymas. STIHL ilgalaikėms oro filtravimo sistemoms nereikalinga ypatinga priežiūra.

 • Paprasta priežiūra. Grandininio pjūklo oro filtrą paprasta valyti. Apie šį procesą galite perskaityti savo įrenginio naudojimo instrukcijoje.

ILGALAIKĖS ORO FILTRAVIMO SISTEMOS TRUMPAI

 • Oro filtrai filtruoja iš variklio įsiurbto oro trikdančias daleles

 • Yra įvairių pažangių STIHL oro filtrų, kurie yra pritaikyti skirtingiems poreikiams. Jūsų STIHL specializuotas pardavėjas mielai jums patars.

 • STIHL oro filtrai užtikrina ilgą variklio tarnavimo laiką ir užkerta kelią ankstyvam stūmoklių ir cilindrų susidėvėjimui bei ruošiamo mišinio užteršimui.

Daugiau apie variklių technologijas