Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL KARBIURATORIAUS ŠILDYMAS

Net žiemą galima pasikliauti STIHL motoriniais įrenginiais su karbiuratoriaus šildymu. Šildymas neleidžia įrenginiams apledėti ir užtikrina nepriekaištingą veikimą.

KARBIURATORIAUS ŠILDYMAS. NUOLATINIS ŠILDYMAS DIRBANT

Nesvarbu, kokiomis oro sąlygomis dirbama, STIHL grandininius pjūklus be problemų galima naudoti net ir žemoje temperatūroje. Tai įmanoma dėl įmontuoto elektrinio karbiuratoriaus šildymo, įjungiamo ir išjungiamo valdiklio, kuris reaguoja į temperatūrą. Tai apsaugo karbiuratorių nuo apledėjimo, esant žemai temperatūrai. Taip užtikrina netrukdomą degalų mišinio srautą ir sklandų veikimą. Elektrinis karbiuratoriaus šildymas visada montuojamas STIHL įrenginiuose ir yra derinamas su šildoma rankena. STIHL grandininius pjūklus su elektriniu karbiuratoriaus šildymu ir šildoma rankena atpažinsite iš modelio pavadinime esančių „V-W“ raidžių.

ELEKTRINIS KARBIURATORIAUS ŠILDYMAS – IŠSAMIAU APIE VEIKIMĄ

APIE KARBIURATORIAUS ŠILDYMO BŪTINUMĄ

Iš karto, kai degalai išeina iš karbiuratoriaus purkštukų, prasideda degalų dujinimas. Dujinant įsiurbiamo oro temperatūra atvėsta apie 9 °C. Atvėsęs oras gali pernešti mažiau drėgmės – ji kondensuojasi karbiuratoriuje ir nusėda droselio vožtuvo srityje. Atsiranda problema: jei įsiurbiamo oro temperatūros diapazonas yra nuo +3 °C iki +10 °C, droselio vožtuvo srityje gali susidaryti ledas. Dėl to susiaurėja karbiuratoriaus skerspjūvis, o įrenginys praranda galią ir tam tikru laiku užgęsta. Jei įsiurbiamo oro temperatūra yra žemesnė nei apytiksliai +3 °C, ore nebėra tiek daug drėgmės, kad galėtų susidaryti ledas. Jei oro temperatūra yra apie +10 °C ir aukštesnė, ore yra drėgmės, tačiau dėl karščio ledas nesusidaro.

Apibendrinant galima pasakyti, kad ypač rudenį (lapkritį / gruodį) ir ankstyvą pavasarį (kovą / balandį) vyrauja tokia temperatūra, kad tenka karbiuratorių šildyti.

DVI SISTEMOS – VIENAS TIKSLAS

Ledo kristalų susidarymo ant karbiuratoriaus droselio vožtuvo galima išvengti, jei naudosite paprastą gudrybę: kaitinsite karbiuratoriaus grandinę. Tai galima padaryti dviem skirtingais būdais.

Neprofesionaliuose motoriniuose įrenginiuose vadinamas įsiurbiamo oro pirminis šildymas užtikrina reikiamą temperatūrą karbiuratoriuje. Ši pasyvi sistema, kaip matyti iš pavadinimo, padidina įsiurbiamo oro temperatūrą. Atidaroma sklendė arba atvartas ir šiltas oras iš šilto cilindro zonos nukreipiamas į oro filtro zoną. Vos per kelias variklio veikimo minutes išvengiama kritinės temperatūros, dėl kurios karbiuratorius gali apledėti. Vartotojas turi laiku nustatyti sklendę ar atvartą į žiemos padėtį – „atvira“. Mes rekomenduojama taikyti tą patį principą kaip ir su žieminėmis padangomis. Nuo lapkričio 10 iki balandžio 1-osios nustatyti į žieminę padėtį.

Elektrinis karbiuratoriaus šildymas yra ir STIHL profesionalioje miškų ūkio įrangoje. Ši aktyvi sistema veikia taip, kad temperatūrai pasiekus kritinį diapazoną, automatiškai įjungiamas kaitinimo elementas, šildantis karbiuratorių. Naudotojui nieko nereikia nustatyti rankiniu būdu. Šildymo elementas maitinamas per atskirą ventiliatoriaus rato generatorių. Šis generatorius maitinimą taip pat tiekia rankenos šildymui, kuris visada montuojamas kartu su elektriniu karbiuratoriaus šildymu profesionaliuose STIHL miškų ūkio įrenginiuose. Modelius su šiomis dviem funkcijomis jūs atpažinsite iš produkto pavadinime esančio ženklinimo: „V-W“.

Abi sistemos yra reikalingiausios per pirmąsias 10 darbo minučių. Vėliau variklių skleidžiamos šilumos paprastai pakanka, kad būtų išvengta kritinės temperatūros diapazono.

STIHL KARBIURATORIAUS ŠILDYMAS

STIHL elektrinį karbiuratorinį šildymą sudaro du elementai: elektra valdomas kaitinimo elementas ir terminis jungiklis. Šildymo elementas yra sumontuotas priešais karbiuratorių. Atsižvelgiant į modelį, terminis jungiklis yra ant siurblio pusėje esančio karbiuratoriaus dangtelio arba pritvirtinamas tiesiai ant kaitinimo elemento.


Karbiuratoriaus šildymą automatiškai maitina šildymo generatorius. Karbiuratoriaus temperatūrai nukritus žemiau kritinės +10 °C temperatūros, terminis jungiklis įjungia kaitinimo elementą. Šildant efektyviai užkertamas kelias ledo susidarymui karbiuratoriuje, tad variklis veikia be trikdžių.

KOKIE STIHL ELEKTRINIO KARBIURATORIAUS ŠILDYMO PRIVALUMAI?

Jei jūsų STIHL įrenginyje yra sumontuota STIHL karbiuratoriaus šildymas, jūs visada galite pasikliauti savo prietaisais. O tai reiškia, kad nebus jokio „springimo“, jokių variklio darbo nesklandumų, jokio variklio užgesimo, jei dirbama mažomis apsukomis ir veikiant tuščiąja eiga. Rečiau reikia nustatyti karbiuratorių darbui žemoje temperatūroje, kur kas patikimesnis įrenginio šaltas užvedimas. Dar vienas STIHL elektrinio karbiuratoriaus šildymo privalumas: kaitinimo elementas sušildo karbiuratorių, per karbiuratoriaus šildymą degalai neprateka. Taigi, jums nebereikia daugiau jaudintis dėl tolesnių variklio komplikacijų, kitaip nei naudojant automatinį karbiuratoriaus šildymą, kai naudojama cilindro išskiriama šiluma. Taip pat palyginti su paprastais STIHL karbiuratoriais šildymo išdėstymas turi savo privalumų – jis papildomai nepadidina jūsų įrenginio svorio. 

AR GALIMA STIHL KARBIURATORIŲ ŠILDYMĄ ĮMONTUOTI Į KIEVIENĄ GRANDININĮ PJŪKLĄ? 

STIHL elektrinis karbiuratoriaus šildymas standartiškai nėra montuojamas į kiekvieną grandininį pjūklą. Mes paprastai įrengiame elektrinį karbiuratoriaus šildymą grandininiuose pjūkluose, kurie tinkamai dirbti be kokiu oru. Šiuo metu mes galime pasiūlyti profesionalius grandininius pjūklus, skirtus miškų ūkio darbams. Mūsų elektriniai karbiuratorių šildymo moduliai taip pat pritaikyti, būtent šių motorinių įrenginių matmenims, todėl jų negalima naudoti kitiems grandininiams pjūklams. Artimiausias STIHL specializuotas prekiautojas mielai patars visais su karbiuratoriaus šildymu susijusiais klausimais.

ELEKTRINIS KARBIURATORIAUS ŠILDYMAS TRUMPAI

  • STIHL elektrinis karbiuratoriaus šildymas užkerta kelią ledo kristalų susidarymui karbiuratoriuje.

  • STIHL grandininiai pjūklai dėl sumontuoto elektrinio karbiuratoriaus šildymo veikia be problemų net esant žemai temperatūrai.

  • STIHL elektrinis karbiuratoriaus šildymas nėra variklio komplikacija, o tačiau atskirai veikianti sistema.

  • STIHL elektrinio karbiuratoriaus šildymo negalima modernizuoti.

  • STIHL grandininius pjūklus su elektriniu karbiuratoriaus šildymu galima atpažinti iš modelio pavadinime esančios „V“

  • STIHL grandininiai pjūklai su elektriniu karbiuratoriaus šildymu visada yra su šildoma rankena („V-W“).

 

Kas tai yra elektrinis karbiuratoriaus šildymas?
Elektrinis karbiuratoriaus šildymas – tai karbiuratoriaus pašildymo sistema. Jis užkerta kelią ledo kristalų susidarymui karbiuratoriuje, taip užtikrinant jūsų grandininio pjūklo sklandų veikimą, net esant žemesnei kaip 10 °C temperatūrai. Elektrinis karbiuratoriaus šildymas šildo, naudojant išorinį šildymo įtaisą, pritvirtintą prie karbiuratoriaus. Tačiau tai netrukdo karbiuratoriui veikti.

Daugiau apie variklių technologijas