Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

MAGNIO STŪMOKLIAI – LENGVA MEDŽIAGA GERESNEI GALIAI

Dėl specialaus magnio lydinio stūmoklio grandininis pjūklas yra lengvesnis, o tuo pat metu jis ir geriau veikia.

STŪMOKLIS – VARIKLIO ŠIRDIS

STIHL grandininiuose pjūkluose naudojami dvitakčius variklius. Visi varikliai turi stūmoklį, kurio judesys perduodamas alkūniniam velenui, o šis savo ruožtu varo pjūklo grandinę. Stūmoklį veikia aukštos temperatūros ir didelės apkrovos. Būdamas centriniu variklio komponentu, jis juda dideliu greičiu, kuris, atsižvelgiant į grandininį pjūklą, gali siekti maždaug 14 000 apsukų per minutę. Stūmoklis variklio cilindre juda greitai ir stabiliai ir be trukdžių visą įrenginio naudojimo laiką. Grandininio pjūklo galią daugiausia lemia jo funkcionalumas ir ribinė leidžiama apkrova. Todėl šiam komponentui naudojamos tik tos medžiagos, kurios pasižymi reikiamu atsparumu ir lengvumu.

Dažniausiai grandininių pjūklų stūmokliai gaminami iš aliuminio. Tai patvirtinta medžiaga, kuri garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Kadangi stūmoklis paprastai nėra keičiamas ar remontuojamas, jis turi tarnauti visą įrenginio naudojimo laiką. O kas būtų, jei egzistuotų lengvesnė medžiaga, galinti pasiekti lygiai tokias pat maksimalias apsukas? Nors lyginant svoris nėra ženkliai mažesnis, tačiau labai pagerėja jėgos ir svorio santykis. Dirbančiam kasdien su grandininiu pjūklu, reikalingas galingas ir kartu patogus grandininio pjūklo modelis, kuris yra lengvesnis ir didesnės galios. Mes tokį sukūrėme.

MAGNIO STŪMOKLIAI – LENGVASVORĖ KONSTRUKCIJA GALINGAM ĮRENGINIUI

Kaip technologijų tobulinimo pradininkai, mes daug dėmesio skiriame grandininių pjūklų su lengvaisiais komponentais kūrimui. Mūsų rezultatas – stūmoklis, pagamintas iš specialaus magnio lydinio, kurį pagaminome mūsų magnio liejimo įmonėje, kurioje galėjome valdyti visą kūrimo procesą. Magnio stūmoklis sveria mažiau nei aliuminis ir tuo pat metu pasiekia didesnes maksimalias apsukas. Tai reiškia geresnį našumą su mažesniu galios ir svorio santykiu bei mažesne vibracija. Magnio stūmoklis gaminamas specialiu liejimo būdu ir sukietinamas elektrolizės būdu. Tai cheminis procesas, dėl kurio stūmoklio paviršius tampa tvirtas ir atsparus korozijai. Taip gimė komponentas, atitinkantis aukščiausius reikalavimus.

Dėl šios priežasties ši nauja lengva dalis ypač tinka grandininiams pjūklams, kuriuos profesionalai naudoja miško pramonėje. Sudėtingiems darbams galima visapusiškai išnaudoti naujojo magnio stūmoklio pranašumus.

Šiuo metu naujas magnio stūmoklis įmontuotas įrenginyje STIHL „MS 400 C-M“.

Pjaunantis medį ir dėvintis apsauginę įrangą naudoja benzininį grandininį pjūklą STIHL „MS 400 C-M“ su magnio stūmokliais.

STIHL „MS 400 C-M“ – LENGVESNIS IR GALINGESNIS.

     
Lengvesnis Galingesnis Pirmasis pasaulyje
Svoris taupomas dėl magnio stūmoklio. Didesnis maksimalus greitis geresniam našumui. Pirmasis pasaulyje grandininis pjūklas su nauja stūmoklio technologija.


STIHL „MS 400 C-M“ PALYGINIMAS

 

  MS 400 C-M MS 362 C-M MS 462 C-M
Svoris 5,8 kg 5,6 kg 6 kg
Galia 4,0 kW 3,5 kW 4,4 kW
Galios ir svorio santykis 1,45 kg/kW 1,6 kg/kW 1,4 kg/kW

MAGNIO STŪMOKLIAI TRUMPAI

  • Stūmokliai – variklio širdis. Jo judesys perduodamas alkūniniam velenui, kuris savo ruožtu varo pjovimo grandinę.

  • Stūmoklius veikia didelės apkrovos, dėl to gamybai tinka tik nedaugelis medžiagų.

  • Dažniausiai grandininių pjūklų stūmokliai yra pagaminti iš aliuminio.

  • STIHL pateikė rinkai pirmąjį grandininį pjūklą su magnio stūmokliais – „MS 400 C-M“.

  • Specialus magnio lydinys yra lengvesnis nei aliuminio ir kartu termiškai stabilesnis.

  • Magnio stūmoklis pasiekia didesnes maksimalias apsukas, taip užtikrindamas geresnį efektyvumą.

Daugiau apie variklių technologijas