Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Dovanų KUPONAI

STIHL.GINALAS.LT DOVANŲ KUPONŲ PLATINIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS

 1. Šios taisyklės galioja nuo 2023-04-24.
 2. Šis dokumentas nustato Mocevičiaus firmos „Ginalas“, įmonės kodas 165702461,
  stihl.ginalas.lt/ platinamų dovanų kuponų (toliau vadinama Kuponu) sąlygas ir taisykles.
 3. Pirkėjas, įsigydamas Kuponą, sutinka su šiomis Kupono naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis. Pirkėjas įsigijęs Kuponą ir vėliau perleisdamas tą Kuponą kitam asmeniui, įsipareigoja informuoti tą kitą asmenį (būsimą Kupono turėtoją) apie šias Kuponų platinimo sąlygas ir taisykles.
 4. Kuponas – tai specialus nustatytos formos blankas su Kupono informacija ir jame nurodytu dovano kodu., kuris patvirtina Pirkėjo išankstinio mokėjimo faktą ir suteikia Kupono turėtojui teisę įsigyti stihl.ginalas.lt/  parduodamas prekes. Norint kuponą panaudoti, Kupono kodą reikia įvesti į dovanų kupono laukelį perkant prekes internetinėje parduotuvėje.
 5. Internetinėje parduotuvėje parduodami tik 50 eurų, 100 eurų ir 200 eurų vertės Kuponai.
 6. Internetinėje parduotuvėje pirktu Kuponu galima atsiskaityti tik stihl.ginalas.lt/  internetinėje parduotuvėje ir jis galioja visoms stihl.ginalas.lt/ esančioms prekėms. Panaudojus Kupono kodą jis tampa nebeaktyvus.
 7. Kuponas negali būti grąžinamas, pratęsiamas jo galiojimo laikas, keičiamas į naują (pametimo ar kitokio praradimo atveju) ar keičiamas į grynuosius pinigus.
 8. Kuponas galioja 6 mėn. nuo įsigijimo dienos, nebent Kupone nurodyta kitaip. Kupono galiojimo pradžios data sutampa su Kupono pardavimo data.
 9. Jeigu Kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu. Kupono neišnaudota vertė pasibaigus jo galiojimui nėra grąžinama.
 10. Internetinėje parduotuvėje pirktas Kuponas yra laikomas galiojančiu tik su jame nurodytu galiojančiu dovanų kupono kodu.
 11. Pirkėjas, įsigydamas Kuponą, patvirtina, jog susipažino ir sutinka su STIHL.GINALAS.LT dovanų kuponų platinimo sąlygomis ir taisyklėmis. Platintojas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti STIHL.GINALAS.LT dovanų kuponų platinimo sąlygas ir taisykles. Informacija apie Kuponus teikiama internete stihl.ginalas.lt, telefonu +370 343 20 949.
 12. Perkant Kuponą PVM sąskaita-faktūra neišrašoma, o pateikiamas Dovanų kupono perdavimo aktas.
 13. Kuponu negali būti apmokamas joks kitas dovanų čekis ar kuponas. Kuponas galioja vieną kartą. Kuponu galima atsiskaityti tik internetinėje parduotuvėje stihl.ginalas.lt/. Panaudojus Kupono kodą jis tampa nebeaktyvus.
 14. Jei prekės (-ių), už kurią (-ias) atsiskaitoma Kuponu, kaina yra didesnė nei Kupono nominali vertė, trūkstamą sumą pirkėjas gali sumokėti visais kitais internetinėje parduotuvėje nurodytais apmokėjimo būdais.
 15. Dovanų kupono kodas gali būti pritaikytas tik vieną kartą, vienam užsakymui. Jei užsakymo, už kurį atsiskaitoma pritaikius Dovanų kuponą suma yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, susidaręs skirtumas (likutis) negrąžinamas, ar kitaip kompensuojams.
 16. Kuponą klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat jį panaudoti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Klientas yra atsakingas už tinkamą Kupono ir dovanų kupono kodo saugojimą ir prisiima visišką atsokomybę už Kupono panaudojimą.

 

Kaip pritaikyti DOVANŲ KUPONO kodą?

Išsirinkite prekes, įsidėkite jas į prekių krepšelį. 
Mokėjimo žingsnyje rasite laukelį, kuriame galėsite įvesti dovanų kupono kodą. Jūsų kodas atspausdintas Dovanų kupone (Dovanų kupono numeris), įrašykite jį ir patvirtinkite (paspausdami šalia esančia rodykliukę).

Kaip įsigyti dovanų kuponą?

Dovanų kuponą galite įsigyti paspaudę šią nuorodą - /katalogas/elektroninis-dovanu-kuponas/ arba katalogo meniu pasirinkę "dovanų kuponai" skiltį.