Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

PATARIMAI APIE ŽOLIAPJOVES

VISA, KĄ REIKIA ŽINOTI APIE DARBĄ SU ŽOLIAPJOVE

Mes parodome, kaip reikia pripildyti žoliapjoves, kokiu kuru ir kaip keisti pjovimo įrankį.

DARBO SAUGA, DIRBANT SU ŽOLIAPJOVE

Saugumas visada svarbiausia. Perskaitykite, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį dirbant su žoliapjove tam, kad būtumėte tikri, jog niekas nenukentės.

APSAUGINIAI DRABUŽIAI DARBUI SU ŽOLIAPJOVE

ŽOLIAPJOVĖS KURO MIŠINYS

Tinkamas mišinys svarbu, kad žoliapjovė gerai veiktų ir nepatirtų žalos. Mes jums patarsime, kokį kurą ir alyvą pasirinkti, kokiu teisingu santykiu maišyti.

TINKAMAS ŽOLIAPJOVĖS MIŠINYS
TINKAMAS ŽOLIAPJOVĖS SAUGOJIMAS

Techniškai nepriekaištingam žoliapjovės darbui svarbu ne tik teisinga kasdienė ir techninė priežiūra, bet ir tinkamas sandėliavimas. Mes surinkome svarbiausias priemones, norėdami , kad jūsų žoliapjovė net po tam tikros pertraukos puikiai veiktų.

KAIP TEISINGAI SANDĖLIUOTI ŽOLIAPJOVĘ

KAIP TINKAMAI PJAUTI ŽOLIAPJOVE

Tiems, kas nori sėkmingai ir efektyviai dirbti žoliapjove, patariama naudoti tinkamą pjovimo būdą. Vaizdo įrašų instrukcijose parodome, kaip laikyti įrenginį ir kokius pjovimo būdus naudoti skirtingose vietovėse.

KAIP TINKAMAI PJAUTI ŽOLIAPJOVE

ŽOLIAPJOVĖS UŽVEDIMAS

STIHL žoliapjovės užvedamos skirtingais būdais. Mes surinkome svarbiausius veiksmus, kaip pradėti naudotis STIHL žoliapjovėmis, įskaitant vaizdo įrašų instrukcijas.

STIHL ŽOLIAPJOVĖS UŽVEDIMASŽOLIAPJOVĖS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PATARIMAI

Norint ilgai naudoti žoliapjovę, ją reikia nuolat prižiūrėti. Mes surinkome svarbiausius patarimus, kokius žoliapjovės techninės priežiūros darbus atlikti savarankiškai.

ŽOLIAPJOVĖS TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

ŽOLIAPJOVĖS APSAUGOS ĮRANGA

Saugumas nuo galvos iki kojų. Čia jūs galite pamatyti, kurie komponentai priklauso jūsų asmeninei apsaugos įrangai, skirtai darbui su žoliapjove – ar tai būtų apsauginis šalmas, ar apsauginiai batai, ar rankų ir kojų apsauga.

APSAUGINIAI DRABUŽIAI DARBUI SU ŽOLIAPJOVE

PJOVIMO ĮRANKIO KEITIMAS

Tam, kad su žoliapjove būtų lengva dirbti, nuolat reguliariai reikia keisti pjovimo įrankį. Apie tai ir plačiau mūsų vaizdo įrašų instrukcijose.

ŽOLIAPJOVĖS PJOVIMO ĮRANKIO KEITIMAS

PJOVIMO VALO VYNIOJIMAS

Mes paaiškinsime, kaip pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį pjovimo valą, ir kaip jį užvynioti ant STIHL pjovimo galvutės – kad jūs būtumėte „apsiginklavęs“ bet kuriam iššūkiui.

IŠSAMIAU SKAITYTI APIE PJOVIMO VALĄ