Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

PATARIMAI APIE ŽOLIAPJOVES

VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI APIE DARBĄ SU ŽOLIAPJOVE

Išsiaiškinsime, kaip reikia pripildyti kuru žoliapjoves, koks kuras yra tinkamiausias ir kaip keisti pjovimo įrankį.

DIRBANT SU ŽOLIAPJOVE SVARBIAUSIA – SAUGUMAS

Saugumas visada yra svarbiausia. Sužinosime, į ką turėtumėte atkreipti dėmesį dirbant su žoliapjove tam, kad būtumėte tikri, jog niekas nenukentės.

DARBO SAUGOS REIKALAVIMAI IR PATARIMAI

ŽOLIAPJOVĖS KURO MIŠINYS

Tinkamas mišinys yra svarbu geram ir saugiam žoliapjoves veikimui. Išsiaiškinsime, kokį kurą ir alyvą pasirinkti ir kokiu jį santykiu maišyti.

TINKAMAS ŽOLIAPJOVĖS MIŠINYS

TINKAMAS ŽOLIAPJOVĖS SAUGOJIMAS

Techniškai nepriekaištingam žoliapjovės darbui svarbu ne tik tinkama kasdienė ir techninė priežiūra, bet ir tinkamas sandėliavimas. Mes atrinkome svarbiausias priemones tam, kad jūsų žoliapjovė net ir po pertraukos puikiai veiktų.

KAIP SANDĖLIUOTI ŽOLIAPJOVĘ?

KAIP TINKAMAI PJAUTI ŽOLIAPJOVE?

Tiems, kas nori sėkmingai ir efektyviai dirbti žoliapjove, patariama naudoti tinkamą pjovimo būdą. Vaizdo įrašų instrukcijose parodome, kaip laikyti įrenginį ir kokius pjovimo būdus naudoti pjaunat skirtingose vietovėse.

KAIP TINKAMAI PJAUTI ŽOLIAPJOVE?

ŽOLIAPJOVĖS UŽVEDIMAS

STIHL žoliapjovės užvedamos skirtingais būdais. Surinkome aktualiausią informaciją, kuri padės naudotis STIHL įrenginiais. Taip pat parengėme ir vaizdo instrukcijas.

STIHL ŽOLIAPJOVĖS UŽVEDIMAS

ŽOLIAPJOVĖS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PATARIMAI

Norite ilgai naudotis žoliapjove? Tuomet reikia ją tinkamai prižiūrėti. Mes surinkome svarbiausius patarimus, kurie padės techninės priežiūros darbus atlikti savarankiškai.

ŽOLIAPJOVĖS TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

DARBAS SU ŽOLIAPJOVE: APSAUGOS ĮRANGA

Būkite saugūs nuo galvos iki kojų. Čia jūs galite pamatyti, kurios dalys priklauso apsaugos įrangai, skirtai darbui su žoliapjove: ar tai būtų apsauginis šalmas, ar apsauginiai batai, ar rankų ir kojų apsauga. 

APSAUGINIAI DRABUŽIAI DARBUI SU ŽOLIAPJOVE

PJOVIMO ĮRANKIO KEITIMAS

Su žoliapjove lengva dirbti, jei nuolat reguliariai keičiate pjovimo įrankį. Apie tai plačiau sužinosime mūsų vaizdo įrašų instrukcijose.

ŽOLIAPJOVĖS PJOVIMO ĮRANKIO KEITIMAS

PJOVIMO VALO VYNIOJIMAS

Išsiaiškinsime, kaip pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį pjovimo valą. Kaip jį užvynioti ant STIHL pjovimo galvutės tam, kad jūs būtumėte „apsiginklavęs“ bet kuriam iššūkiui.

IŠSAMIAU SKAITYKITE APIE PJOVIMO VALĄ