Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL akcija antram akumuliatoriui

Pirkdami bet kurį pilnos komplektacijos AP sistemos akumuliatorinį įrenginį, tai yra su AP sistemos krovikliu ir akumuliatoriumi, įsigykite antrą akumuliatorių AP 300 S su 50% procentų mažesne kaina.

Perkant bet kurį pilnos komplektacijos AS sistemos akumuliatorinį įrenginį (GTA 26, HSA 26, SEA 20), tai yra su krovikliu AL 1 ir akumuliatoriumi AS 2, antrą akumuliatorių AS 2 galėsite įsigyti su 35 % nuolaida.

Į krepšelį įsidėjus AP sistemos įrenginį, kroviklį ir akumuliatorių arba AS sistemos įrenginio komplektą Jums pasiūlysime į krepšelį įsidėti antrą akumuliatorių su nuolaida. 


Pasiūlymo laikas ir akcijinių akumuliatorių kiekis ribotas.

Akcija vyksta autorizuotų STIHL prekybos atstovų parduotuvėse ir stihl.ginalas.lt internetinėje parduotuvėje. 
Pasinaudokite šiuo pasiūlymu ir patirkite dar daugiau malonumo dirbdami su STIHL akumuliatoriniais įrenginiais. Turėdami du akumuliatorius galėsite dirbti be pertraukų.

AP akumuliatorinės sistemos įrenginiai

ANTRĄ AP SISTEMOS AKUMULIATORIŲ ĮSIGYKITE 50% PIGIAU

ANTRĄ AS SISTEMOS AKUMULIATORIŲ ĮSIGYKITE 35% PIGIAU

KODĖL VERTA TURĖTI 2 AKUMULIATORIUS? 

Profesionalus kraštovaizdžio priežiūros specialistas Tautvydas Gurskas rekomenduoja turėti 2 akumuliatorius.

Tai leidžia dirbti nepertraukiamai su akumuliatoriniais įrenginiais. Kol vieną akumuliatorių uždėsite krautis su kitu galėsite dirbti ir atvirkščiai. Pavyzdžiui, nupjovus veją ir padailinus kraštus krūmapjove, norisi susitvarkyti ir nupūsti nupjautą žolę nuo trinkelių su pūstuvu. Tuomet ir pravers papildomas akumuliatorius. Visus darbus atliksite be pertraukų, greitai ir lengvai! 

Daugiau sužinokite peržiūrėję vaizdo įrašą esantį žemiau.