Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL VARIKLIŲ TECHNOLOGIJOS. VARIKLIAI VISKAM, KAM REIKIA JĖGOS

Varikliai suteikia įrenginiams galios. Varikliuose, naudojamos technologijos yra tokios pat įvairios, kaip ir jų taikymo sritys. Nuo keturtakčių iki elektrinių variklių – STIHL variklių technologija įveikia bet kokį iššūkį. Mes variklių technologijas nuolat tobuliname, todėl galime pasiūlyti itin platų panaudojimo galimybių spektrą. Sužinokite viską apie šiuolaikines STIHL benzininių variklių technologijas.

STIHL VARIKLIŲ TECHNOLOGIJA

„4-MIX®“ VARIKLIS

„4-MIX®“ variklis – tai keturtaktis STIHL variklis. Jame suderinti dvitakčio ir keturtakčio variklio privalumai. Jo inovatyvi variklio technologija suteikia nenusakomą traukos galią ir pastebimai didesnį sukimo momentą. Tuo pat metu sumažinamas kenksmingų išmetamųjų dujų kiekis bei sumažėja techninės priežiūros apimtis.

„2-MIX“ VARIKLIS

„2-MIX®“ variklis – tai didelė variklio galia, puikus galios tūris ir išskirtinė sukimo momento eiga, užtikrinanti aukštą pjovimo našumą ir traukimo jėgą. Inovatyvi skalavimo sistema ženkliai sumažina kenksmingą teršalų kiekį ir degalų sąnaudas.


MAGNIO STŪMOKLIAI

Būdami technologijų tobulinimo pradininkais, mes daug dėmesio skiriame grandininių pjūklų su lengvaisiais komponentais konstravimui. Mūsų darbo rezultatas – stūmoklis, pagamintas iš specialaus magnio lydinio. Mūsų straipsnyje sužinosite viską apie šią naujovę.

INOVATYVUS KURO ĮPURŠKIMAS

Įpurškimas užtikrina, kad grandininio pjūklo mišinys, neatsižvelgiant į aukštį ir temperatūrą, bus ten, kur jis būtinas. Tai garantuoja, kad mišinio susidarymas varikliuose be karbiuratoriaus bus sklandus, o grandininį pjūklą bus galima naudoti bet kur ir bet kuriuo metu.

DEKOMPRESINIS VOŽTUVAS

Su dekompresiniu vožtuvu lengviau užvesite variklį rankiniu būdu. Vožtuvas leidžia lengviau įveikti priešinį slėgį, susidarantį cilindre, tad jūs galite greitai ir be pastangų užvesti variklį.

BE ĮRANKIŲ UŽSUKAMAS DEGALŲ BAKELIO DANGTELIS

Be įrankių uždaromas bakelio dangtelis suteikia galimybę atidaryti ir uždaryti mūsų motorinių įrenginių alyvos ir degalų bakelius tik keliais rankų judesiais, be papildomų įrankių. Inovatyvus be įrankių užsukamas užraktas užtikrina lengvą ir greitą bakelio užpildymą.

ILGALAIKĖ ORO FILTRAVIMO SISTEMA

Ilgalaikė STIHL oro filtravimo sistema valo į grandininį pjūklą įsiurbtą orą keliais etapais. Tai užtikrina mažesnį nusidėvėjimą ir pagerina karbiuratoriaus galią. Dėl išankstinio atskyrimo ir naujoviškų oro filtrų prailgėja variklio naudojimo laikas.

KARBIURATORIAUS ŠILDYMAS

Elektrinis karbiuratoriaus šildymas užkerta kelią apledėjimui žemoje temperatūroje, todėl variklio veikimas nesutrikdomas. Terminis jungiklis įjungia karbiuratoriaus šildymą, kai temperatūra yra žemesnė kaip +10 °C. Taigi, darbas nenutrūksta net pasiekus užšalimo tašką.

STIHL VARIKLIŲ TECHNOLOGIJOS TRUMPAI

  • STIHL variklių technologija – nuo keturtakčių iki akumuliatorinių

  • STIHL variklių technologija – tai varikliai skirti bet kokiems darbams.

  • STIHL variklių technologija – tai nuolatinis variklių tobulinimas nuo 1926 metų.

KITOS STIHL NAUJOVĖS

„M-Tronic“ – be jokių darbo eigos sutrikimų. Sistema užtikrina nuolatinį ir optimalų variklio darbą bei tiksliai, elektroniniu būdu kontroliuoja uždegimo laiką ir degalų dozavimą bet kurioje darbinėje būsenoje. „M-Tronic“ variklių technologija suteikia akivaizdų skirtumą kiekvieną dieną.