Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

STIHL VARIKLIŲ TECHNOLOGIJA. VARIKLIAI VISKAM, KAM REIKIA JĖGOS

Varikliai suteikia įrenginiams jėgos dirbti. Varikliuose, naudojamos technologijos yra tokios pat įvairios, kaip ir jų taikymo sritis.

Nuo keturtakčių iki elektrinių variklių - STIHL variklio technologija įveikia bet kokį iššūkį. Taikymo sritys yra tokios pat įvairios, kaip ir patys darbai. Už šios taikymo įvairovės slypi mūsų nuolat tobulinamos variklių technologijos. Sužinokite viską apie naujoviškas technologijas, susijusias su STIHL benzininiais varikliais – vienu žvilgsniu viskas išsamiai, spaustelėjus atitinkamą kategoriją.

STIHL VARIKLIŲ TECHNOLOGIJA

„4-MIX®“ VARIKLIS

„4-MIX®“ variklis – keturtaktis STIHL variklis. Jame suderinti dvitakčio ir keturtakčio variklio privalumai. Jo inovatyvi variklio technologija suteikia nenusakomą traukos galią ir pastebimai didesnį sukimo momentą, tuo pat metu sumažinamas kenksmingų išmetamųjų dujų kiekis, sumažėja techninės priežiūros apimtis.

„2-MIX“ VARIKLIS

„2-MIX“ variklis: stipri variklio galia, puikus galios tūris ir išskirtinė sukimo momento eiga, užtikrinanti aukštą pjovimo našumą ir traukimo jėgą. Inovatyvi skalavimo sistema ženkliai sumažina kenksmingą teršalų kiekį ir degalų sąnaudas.



MAGNIO STŪMOKLIAI

Būdami technologijų tobulinimo pradininkai, mes skyrėme savo dėmesį grandininių pjūklų su lengvaisiais komponentais konstravimui. To rezultatas – stūmoklis, pagamintas iš specialaus magnio lydinio. Mūsų straipsnyje pateikiamos žinios apie šią technologinę naujovę.


INOVATYVUS KURO ĮPURŠKIMAS

Įpurškimas užtikrina, kad grandininio pjūklo mišinys, neatsižvelgiant į aukštį ir temperatūrą, bus ten, kur jis yra reikalingas. Tai garantuoja, kad mišinio susidarymas varikliuose be karbiuratoriaus bus sklandus, o grandininį pjūklą bus galima naudoti bet kur ir bet kuriuo metu.


DEKOMPRESINIS VOŽTUVAS

Dekompresinis vožtuvas sumažina pastangas, reikalingas varikliui paleisti rankiniu būdu. Dekompresinis vožtuvas leidžia lengviau įveikti priešinį slėgį, susidarantį cilindre, tad jūs galite greitai ir be pastangų užvesti variklį.


BE ĮRANKIŲ UŽSUKAMAS DEGALŲ BAKELIO DANGTELIS

Be įrankių uždaromas bakelio dangtelis suteikia galimybę atidaryti ir uždaryti mūsų motorinių įrenginių alyvos ir degalų bakelius tik keliais rankų judesiais be papildomų įrankių. Inovatyvus bajonetinis užraktas užtikrina lengvą ir greitą bakelio užpildymą.


ILGALAIKĖ ORO FILTRAVIMO SISTEMA

Ilgalaikė STIHL oro filtravimo sistema valo į grandininį pjūklą įsiurbtą orą keliais etapais, taip užtikrinant mažesnį nusidėvėjimą ir pagerinant karbiuratoriaus galią. Tai tampa įmanoma dėl išankstinio atskyrimo ir naujoviškų oro filtrų, taip prailginant variklio naudojimo laiką.


KARBIURATORIAUS ŠILDYMAS

Elektrinis karbiuratoriaus šildymas užkerta kelią šiam apledėti žemoje temperatūroje, taip sutrikdant variklio veikimą. Terminis jungiklis įjungia karbiuratoriaus šildymą, kai temperatūra yra žemesnė kaip +10 °C. Taigi, darbas nenutrūksta net pasiekus užšalimo tašką.

STIHL VARIKLIŲ TECHNOLOGIJOS TRUMPAI

  • STIHL variklių technologija - tai varikliai, pradedant keturtakčiais, baigiant akumuliatoriniais.

  • STIHL variklių technologija - tai varikliai skirti bet kokiems darbams.

  • STIHL variklių technologija - tai nuolatinis variklių atnaujinimas nuo 1926 metų.

KITOS STIHL NAUJOVĖS

„M-Tronic“ nutraukia darbo eigos sutrikimus. Sistema užtikrina nuolatinį ir optimalų variklio darbą bei tiksliai, elektroniniu būdu kontroliuoja uždegimo laiką ir degalų dozavimą bet kurioje darbinėje būsenoje. Apibendrinant: „M-Tronic“ variklių technologija, parodanti akivaizdų skirtumą. Ir taip kiekvieną dieną.