Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ PRIEŽIŪRA: MŪSŲ PATARIMAI

Gyvatvorės suteikia natūralų privatumą, jose gyvena įvairių gyvūnų rūšys.  Soduose jos traukia akį lyg gyva tvora.  Tinkamai prižiūrėdami, jūs ilgai džiaugsitės savo gyvatvore, o ji išliks sveika.  Šiuo atveju svarbu naudoti tinkamus įrankius. Pasirinkdami STIHL gyvatvorių žirkles, jūs pasikliaujate ilgaamžiais, efektyviais sodo įrenginiais, nesvarbu, ar jie būtų elektriniai, ar benzininiai, ar akumuliatoriniai.  Norint ilgai naudotis gyvatvorių žirklėmis, jas reikia nuolat prižiūrėti.  Tolesniuose straipsniuose mes parodysime, kaip tinkamai prižiūrėti gyvatvorių žirkles, kada ir kokios techninės priežiūros ir valymo priemonės yra būtinos, į ką reikia atkreipti dėmesį savarankiškai aštrinant gyvatvorių žirkles.

Pastaba: Dirbdami su gyvatvorių žirklėmis niekada nepamirškite reikiamų apsauginių drabužių.

GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ VALYMAS

Tam, kad gyvatvorių žirklės ilgą laiką gerai atliktų savo darbą, jas reikia po kiekvieno naudojimo nuvalyti. Taip jūs pašalinsite nuo gyvatvorių žirklių augalų likučius, dervas ir kitas priemaišas. Mes jums parodysime, kaip elgtis su gyvatvorių žirklėmis jas valant ir į ką reikia atkreipti dėmesį.

GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ TECHNINĖ IR KASDIENĖ PRIEŽIŪRA

Norint sėkmingai dirbti gyvatvorių žirklėmis, būtina jas nuolat prižiūrėti. Tinkamos priežiūros priemonės ilgam užtikrins švarius pjovimo rezultatus. Toliau mes jums parodysime, ką galite padaryti patys ir kokiais atvejais jums pagalbos ranką išties mūsų specializuoti prekiautojai.

IŠSAMIAU APIE GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ

GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ GALĄNDINIMAS

Net geriausias pjovimo įrankis gali atšipti. Jei norite patys galąsti gyvatvorių žirkles, šiame straipsnyje mes parodysime visus veiksmus ir būtinus įrankius.IŠSAMIAU APIE GYVATVORIŲ AŠTRINIMĄ SAVARANKIŠKAI