Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ PRIEŽIŪRA: MŪSŲ PATARIMAI

Gyvatvorės yra puikus sprendimas mėgstantiems natūralumą. Jos namų aplinkai suteikia jaukaus privatumo. O taip pat gyvatvores mėgsta įvairūs gyvūnai. Soduose jos traukia praeivių akis savo žalumu ir gyvybingumu. Tinkamai prižiūrėdami gyvatvores, ne tik galėsite jomis džiaugtis ilgus metus, bet ir palaikysite jų sveikatą, todėl svarbu tam naudoti tinkamus įrankius. Pasirinkdami STIHL gyvatvorių žirkles, jūs pasirenkate ilgaamžius ir efektyvius sodo įrankius. Nesvarbu, ar gyvatvorių žirkles būtų elektrinės, ar benzininės, ar akumuliatorinės. Tiesa, jei norite, kad gyvatvorių žirklės tarnautų ilgus metus, jas reikia nuolat prižiūrėti. Tolesniuose straipsniuose mes išsiaiškinsime, kaip tinkamai prižiūrėti gyvatvorių žirkles, kada ir kokios techninės priežiūros ir valymo priemonės yra būtinos, į ką reikia atkreipti dėmesį aštrinant gyvatvorių žirkles.

Pastaba: dirbdami su gyvatvorių žirklėmis niekada nepamirškite tinkamų apsauginių drabužių.

GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ VALYMAS

Gyvatvorių žirklės tarnaus ilgus metus, jei po kiekvieno naudojimo jas nuvalysite.

Taip jūs pašalinsite nuo gyvatvorių žirklių augalų likučius, dervas ir kitas priemaišas. Išsiaiškinsime, į ką svarbu atkreipti dėmesį valant gyvatvorių žirkles.

GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ TECHNINĖ IR KASDIENĖ PRIEŽIŪRA

Nuolatinė gyvatvorių žirklių priežiūra garantuoja, kad darbas su jomis bus malonus ir maksimaliai efektyvus. Tinkamos priežiūros priemonės padės pasiekti geriausius rezultatus. Išsiaiškinsime, ką galite padaryti patys ir kokiais atvejais jums pagalbos ranką išties mūsų specializuoti pardavėjai.

IŠSAMIAU APIE GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ

GYVATVORIŲ ŽIRKLIŲ GALANDINIMAS

Net geriausias pjovimo įrankis ilgainiui atšimpa. Jei norite patys galąsti gyvatvorių žirkles, šiame straipsnyje mes parodysime visus sėkmingo galandimo veiksmus, sužinosime, kokie įrankiai jums bus reikalingi.

IŠSAMIAU APIE SAVARANKIŠKĄ GYVATVORIŲ AŠTRINIMĄ