Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

„STIHL CONNECTED“ - SKAITMENINIO PARKO VALDYMAS

„STIHL connected“ sistema suteikia skaitmenines galimybes visiems, norintiems daugiau pasiekti lauke.

STIHL tikslas – suteikti jums galimybę maksimaliai išnaudoti savo įrenginių darbą, taip taupant laiką bei išteklius.  Naudodamiesi STIHL skaitmeniniais pagalbininkais, analizuokite, valdykite, administruokite ir planuokite savo įrenginių parką, taip pat ir savo darbą visada kada tik norite ir iš kur tik norite.

Skaitmeniniai sprendimai, skirti profesionaliam įrenginių parko valdymui

STIHL SMART CONNECTOR

STIHL CONNECTED BOX

„STIHL Smart Connector“ per „Bluetooth®“ perkelia darbo valandas ir svarbius įrenginių duomenis į STIHL taikomąją programėlę. „STIHL Smart Connector“ taip pat galima suderinti su kitų gamintojų įrenginiais.

STIHL connected box greitai ir patikimai perkelia jūsų įrenginių duomenis, sukauptus naudojant STIHL Smart Connector į STIHL debesį su integruotu ryšiu. Duomenys iš karto pasiekiami STIHL connected programėlėje arba STIHL connected portale

„STIHL Smart Connector“

STIHL connected Box

STIHL CONNECTED PORTALAS

STIHL CONNECTED PROGRAMĖLĖ

Tada „STIHL Cloud“ išsaugoti įrenginio duomenys bus prieinami „STIHL connected" portale (anksčiau:  „STIHL connect pro“ portalas) vertinimui ir naudojimui.

Susieta su „STIHL Smart Connector“, STIHL programėlė gauna prietaiso duomenis ir perduoda juos „STIHL Cloud“ bei toliau „STIHL connect pro“ portalui.

„STIHL connected“ portalas „STIHL connected“ programėlė

SISTEMOS KOMPONENTAI IR SĄVEIKA

STIHL Smart Connector“ per „Bluetooth®“ perkelia darbo valandas ir svarbius įrenginių duomenis į STIHL connected programėlę. „STIHL Smart Connector“ taip pat galima suderinti su kitų gamintojų įrenginiais.

Visi priedėlių duomenys, esantys STIHL connected Box diapazone, automatiškai įsikelia į STIHL debesį.

„STIHL CONNECTED“ - VIENA SKAITMENINĖ SISTEMA, DAUGYBĖ PRIVALUMŲ

Mūsų tikslas – suteikti jums galimybę maksimaliai išnaudoti savo įrenginių darbą, taip taupant laiką bei išteklius. Štai kodėl mes sukūrėme „STIHL connected“ – mūsų skaitmeninę sistemą, užtikrinančią visišką skaidrumą ir optimizuotus darbo procesus. Naudodamiesi STIHL skaitmeniniais pagalbininkais, analizuokite, valdykite, administruokite ir planuokite savo įrenginių parką, taip pat ir savo darbą bet kada ir kur tik norite. Tiek privatūs vartotojai, tiek profesionalai gali naudoti „STIHL connected“ savo individualiems tikslams.

STIHL CONNECTED: PRAKTIŠKAS SPRENDIMAS DIDELIAM ĮRENGINIŲ PARKUI

STIHL connect yra mūsų skaitmeninė sistema, skirta išsamiai apžvalgai ir optimizuotiems darbo procesams. Sutaupote laiko ir pinigų, nes sumažinate prastovų ir paieškos laiką bei nustatote optimalų įrenginių parko dydį. Taip padidinsite savo efektyvumą su šia skaitmenine sistema.

„STIHL SMART CONNECTOR“

„STIHL Smart Connector“ perkelia įrenginio darbo valandas į STIHL taikomąją programėlę, leidžiančią lengvai valdyti savo įrenginius.  Su „STIHL Smart Connector“ taip pat galite sujungti kitų gamintojų įrenginius, taip turėsite viso savo parko apžvalgą.

„STIHL Smart Connector“ leidžia lengvai ir efektyviai valdyti savo parką ir įrangą.  „STIHL Smart Connector“ fiksuoja darbo valandas, atpažindama kintamą elektromagnetinį uždegimo žvakių ir elektros variklių lauką. Jame įrašomos darbo valandos, kurios per „Bluetooth“ ryšį perduodamos į „STIHL connected“ taikomąją programėlę išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje.   Beje, „STIHL Smart Connector“ veikia ne tik su STIHL įrenginiais.  Taip pat mūsų skaitmeninį pagalbininką galite prijungti prie kitų gamintojų įrenginių ir taip, naudodamiesi „STIHL connected“, gauti naudos valdant mišrius parkus.

Techniniai duomenys

 

CHARAKTERISTIKA STIHL SMART CONNECTOR
Svoris, pilnai sukomplektuoto 20 g
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis) 53 x 42 x 14 mm
Signalo diapazonas iki 10 m
Baterijos veikimo laikas iki 1 metų
Sąsaja BLE 4.2
Baterija 3V CR 2032

STIHL CONNECTED BOX

STIHL connected box greitai ir patikimai perkelia jūsų įrenginių duomenis, sukauptus naudojant STIHL Smart Connector į STIHL debesį su integruotu ryšiu. Duomenys iš karto pasiekiami STIHL connected programėlėje arba STIHL connected portale. Dėžutę nesunkiai sukonfigūruosite per STIHL connected internetinę svetaine.

Kaip centrinis STIHL connected sistemos modulis, STIHL connected Box užtikrina didesnių įrenginių parko valdytojai turėtų geresnę duomenų surinkimo galimybę ir apžvalgą. Stacionari versija su LAN / WLAN prijungimo galimybe idealiai tinka dirbtuvėms ir sandėliams, kur yra interneto ryšys.

OPTIMALUS PAPILDYMAS DIDESNIAM ĮRENGINIŲ PARKAMS


  • Praktiškas sprendimas didesniems STIHL connected įrenginių parkams – būtinas profesionaliam parko valdymui.

  • Perkelia STIHL connected įrenginių veikimo duomenis tiesiai į STIHL debesį – be išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.

  • Centrinėje vietoje sumontuota STIHL connected box suteikia papildomo skaidrumo. Jis automatiškai įrašo duomenis, kai tik prijungti prie STIHL connected įrenginiai ir akumuliatoriai patenka į diapazoną.

  • Stacionari versija su LAN ir WLAN ryšio galimybėmis idealiai tinka dirbtuvėms ir sandėliams.

  • Mobilioji versija su papildoma mobilaus interneto galimybe ir padėties nustatymu ypač tinka naudoti lauke.

„STIHL CONNECTED“ taikomoji programėlė

„STIHL connected“ taikomoji programėlė perduoda įrašytus įrenginio duomenis į „STIHL Cloud“ debesį per WiFi arba mobilųjį tinklą.  „STIHL connected“ taikomojoje programėlėje pateikiama išsami viso įrenginių parko apžvalga. Patogu, net kai esate išvykę.  Dėl naudingos „artimosios“ funkcijos pagal išorinio naudojimo vietą, galite iš karto sužinoti, ar trūksta įrenginio, ir daugiau niekada nepamiršite jo darbo vietoje.  Jei naudojant įrenginį šis sugenda, pastabą apie tai galite išsaugoti įrenginyje naudodamiesi „STIHL connected“ taikomąja programėle.  Taip galima tiesiogiai susitarti dėl techninės priežiūros darbų.

Kaip privatus vartotojas, jūs taip pat turėsite naudos iš tikslinių taikomosios programėlės funkcijų. Viskas, ko jums reikia, yra „STIHL Smart Connector“ ir nemokama „STIHL connected“ taikomoji programėlė – ir galima pradėti naudotis išmaniąja sodininkyste (Smart Gardening).  Tiesiog atsisiųskite „STIHL connected“ taikomąją programėlę iš „Google Play“ parduotuvės arba „Apple App Store“.

„STIHL CONNECTED“ PORTALAS

„STIHL connected“ portalas (anksčiau: „STIHL connect pro“ portalas) buvo specialiai sukurtas jūsų, kaip komercinio vartotojo, poreikiams.  Sukurtas kaip operacijų centras, portalas pateikia informaciją apie visą įrenginių parką, darbo valandas ir, jeigu pageidaujate, įrenginių buvimo vietas.  Tai padeda efektyviai planuoti įrenginių naudojimą.  Papildomai galite įtraukti savo specializuotus pardavėjus į portalą ir susisiekti su jais sistemoje.  Jei įrenginiai yra sugedę arba jiems reikia techninės priežiūros, galite greitai ir lengvai sutarti dėl susitikimo su STIHL specializuotu pardavėju, kuris jau yra gavęs informaciją apie įrenginius ir tiesiogiai gali užsakyti reikalingas atsargines dalis. „STIHL connected“ portalas taip pat parodo, kurie įrenginiai naudojami retai.  Tai suteikia jums galimybę tolygiau naudoti savo įrangą, nustatant tinkamą parko dydį.

Šio sistemos komponento dėka „STIHL connected“ siūlo sodininkystės, kraštovaizdžio tvarkymo ir komunalinių paslaugų naudotojams plataus skaitmeninio parko valdymo galimybę.  Portale taip pat yra eksportavimo funkcija, leidžianti įrenginio duomenis taip pat naudoti kitose sistemose arba juos spausdinti.

„STIHL CLOUD“

„STIHL Cloud“ - centrinė „STIHL connected“ duomenų kaupimo vieta. Šiuolaikinių debesų technologijų dėka prieigą prie savo parko galite turėti bet kur.  Visiems ten gaunamiems įrenginių duomenims taikomos griežtos duomenų apsaugos taisyklės, jie tvarkomi patikimai ir saugomi saugiai.
„STIHL CONNECTED“. KOMPONENTŲ SĄSAJA

Kaip gi dabar iš pirma aprašytų komponentų „gimsta“ „STIHL connected“ sistema?  „STIHL Smart Connector“ registruoja įrenginių duomenis ir per „Bluetooth“ perduoda juos į jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.  Iš ten įrašyti įrenginio duomenys perkeliami į „STIHL Cloud“.  „STIHL connected“ taikomojoje programėlėje ir „STIHL conneted“ portale duomenys pateikiami vartotojui įvertinti ir naudoti.

„STIHL connected“ padeda jums dviem būdais: organizuojant darbus ir naudojant įrenginius.  Naudodamiesi visų komponentų sąveika jūs efektyviai ir aiškiai planuojate reikalingų įrenginių naudojimą.  Naudodamiesi šia programėle galite būti tikri, kad visi jūsų atsivežti įrenginiai yra geros būklės ir kad „artimosios“ funkcijos dėka nepamiršite nei vieno įrenginio.

Kadangi mes nuolat tobuliname komponentus, jie gali atrodyti kitaip nei parodyti pavyzdyje.

TAIP JŪS NUSTATYSITE „STIHL CONNECTED“ 

Kaip aprašyta pirma, „STIHL connected“ sistema susideda iš įvairių komponentų.  Visgi, įrenginys „STIHL connected“, nepaisant nieko, yra intuityvus.

1-as ŽINGSNIS. REGISTRAVIMAS

Norint naudotis „STIHL connected“ funkcijomis, pirmiausia reikia vieną kartą užsiregistruoti „STIHL connected“ taikomojoje programėlėje arba „STIHL connected“ portale.


2-as ŽINGSNIS. TAIKOMOSIOS PROGRAMĖLĖS ĮDIEGIMAS

Tada atsisiųskite „STIHL connected“ taikomąją programėlę, skirtą „iOS“ arba „Android“, ir įdiekite ją.  Tada prisijunkite prie taikomosios programėlės naudodami vartotojo ID, kuris jums buvo priskirtas ankstesniame žingsnyje (kai prisijungėte prie „STIHL connected“ taikomosios programėlės arba prie „STIHL connected“ portalo). 
Patogiausia visus įrenginius įrašyti į taikomąją programėlę.


3-as ŽINGSNIS. ĮRENGINIŲ ĮRAŠYMAS Į TAIKOMĄJĄ PROGRAMĖLĘ

Patogiausia visus įrenginius įrašyti į taikomąją programėlę.  Norėdami įrašyti savo įrenginius, tiesiog nuskaitykite brūkšninį įrenginio kodą arba rankiniu būdu įveskite serijos numerį.  Be to, kitų gamintojų gaminiai taip pat gali būti įrašyti rankiniu būdu.


4-as ŽINGSNIS. STIHL „SMART CONNECTOR“ PARUOŠIMAS

Dabar išimkite „STIHL Smart Connector“ iš pakuotės ir atsargiai atidarykite akumuliatoriaus skyrių su tam pridėtu raktu.  Nuimkite fiksavimo skirtuką, esantį po mygtukiniu akumuliatoriumi.  Dabar pamatysite duomenų matricos kodą, kuriuo naudodamiesi susiesite „STIHL Smart Connector“ su norimu gaminiu taikomojoje programėlėje kitame žingsnyje.


5-as ŽINGSNIS. „STIHL SMART CONNECTOR“ SUSIEJIMAS

Dabar į taikomąją programėlę įrašytą įrenginį galite susieti su „Smart Connector“.  Tai vyksta taip: pradėsite procesą paspaudę atitinkamą taikomosios programėlės mygtuką ir tada nuskaitydami 4 žingsnyje nustatytą duomenų matricos kodą.  Tada įdėkite mygtukinį akumuliatorių atgal į „STIHL Smart Connector“ ir uždarykite akumuliatoriaus skyrių.


6-as ŽINGSNIS. „STIHL SMART CONNECTOR“ PRITVIRTINIMAS PRIE ĮRENGINIO

Dabar pritvirtinkite „STIHL Smart Connector“ prie įrenginio, su kuriuo jį susiejote ankstesniame žingsnyje.  „STIHL connected“ taikomojoje programėlėje rasite kiekvieno palaikomo įrenginio instrukcijas, kur geriausia pritvirtinti „Smart Connector“.  Tam naudokite komplekte esančius varžtus arba „STIHL Smart Connector“ gale esantį lipnų paviršių. „STIHL Smart Connector“ turėtų būti daugiausia 10 cm nutolęs nuo jūsų įrenginio variklio.


7-as ŽINGSNIS. PALEIDIMAS

Dabar galite savo įrenginius naudoti skaitmeninėje „STIHL connected“ sistemos aplinkoje. „STIHL Smart Connector“ dabar renka įrenginio duomenis ir sinchronizuoja juos su jūsų išmaniuoju telefonu.  Iš ten duomenys siunčiami į „STIHL Cloud“ kartu su buvimo vieta *.  Dabar duomenis galima iškviesti bet kuriuo metu ir iš bet kurios vietos.  „STIHL connected“ portale dabar galite pamatyti, kiek laiko visi jūsų įrenginiai buvo naudojami, kur jie buvo paskutinį kartą, ar reikalingi techninės priežiūros darbai.

* Vietos perdavimas aktyvus, jeigu jūsų mobiliajame įrenginyje yra įjungta GPS.


 

Profesionalus STIHL patarimas: „STIHL Smart Connector“ yra gerai apsaugotas, tačiau, valydami įrenginį, įsitikinkite, kad į jį neprasiskverbs plovikliai arba vanduo. 

Daugiau apie technologijas