Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Naujos kartos robotai vejapjovės ¡MOW® ir ¡MOW® EVO

Greita, išmani ir visiškai automatinė – nauja vejos priežiūros dimensija Jūsų namuose su naujaisiais STIHL vejos robotais.

NAUJASIS ¡MOW®

Su naujos kartos iMOW® robotais vejapjovėmis STIHL pakelia vejos priežiūrą į naują lygį! Jame yra visas, kas užtikrina puikų pjovimo rezultatą ir trumpą pjovimo laiką . Naudojimo paprastumas taip pat nustato naujus standartus: naujausios technologijos ir intuityvus valdymas – įrenginyje arba per naujai sukurtą MY iMOW® programėlę . Dėl galingos ličio jonų akumuliatoriaus ir protingo manevravimo bei įkrovimo reguliavimo suteikia daugiau laiko mėgautis puikiai išpuoselėta veja.


Atraskite naujuosius iMOW robotus

¡MOW® MODELIŲ PALYGINIMAS

Tech. duomenys iMOW 5 iMOW 6 iMOW 7 iMOW 5
EVO
iMOW 6
EVO
iMOW 7
EVO
Maks. vejos plotas 1500 m2 3000 m2 5000 m2 1500 m2 3000 m2 5000 m2
Maks. įkalnė 40 % 40 % 40 % 45 % (55 %)* 45 % (55 %)* 45 % (55 %)*
Pjovimo plotis 28 cm 28 cm 28 cm 28 cm 28 cm 28 cm
Pjovimo aukštis
(elektrinis nustatym.)
20-60 mm 20-60 mm 20-60 mm 20-60 mm 20-60 mm 20-60 mm
Pjovimo laikas su
viena akum. įkrova
(80%/100%)
55/65 min 135/150 min 220/240 min 55/65 min 135/150 min 220/240 min
Aktyvus laikas
(per savaitę)
75 val. 110 val. 160 val. 60 val. 90 val. 125 val.
Įkrovimo laikas
(80% / 100%)
50/140 min 75/200 min 80/200 min 50/140 min 75/200 min 80/200 min
 Važiavimo greitis 0,45 m/s 0,45 m/s 0,45 m/s 0,5 m/s 0,5 m/s 0,5 m/s
 Akum. talpa 83 Wh 180 Wh 259 Wh 83 Wh 180 Wh 259 Wh
Garso lygis 61 dB(A) 61 dB(A) 61 dB(A) 61 dB(A) 61 dB(A) 61 dB(A)
 Triukšmo lygis 48dB(A) 48dB(A) 48dB(A) 48dB(A) 48dB(A) 48dB(A)
 „Bluetooth“ / „Wi-Fi“ /
mobilusis ryšys
taip/taip/ne taip/taip/ne taip/taip/ne taip/taip/taip taip/taip/taip taip/taip/taip
Svoris 15,0 kg 15,0 kg 15,0 kg 15,0 kg 15,0 kg 16,0 kg
* Sumontavimus sukibimą gerinantį priedą KIT 10 (papildomas priedas)

STIHL ¡MOW® ROBOTAI VEJAPJOVĖS: PUIKIAI PRIŽIŪRIMAI VEJAI 

STIHL iMOW® robotai vejapjovės pjauna veją visiškai automatiškai, įveikia iki 40% ir iki 45% nuolydžius EVO modeliai. Dėl elektrinio pjovimo aukščio reguliavimo ir naujos pjovimo sistemos visada pasiekiami puikūs pjovimo rezultatai.

REIKIA PATARIMO IŠSIRENKANT?

STIHL ¡MOW® PRIVALUMAI 

Kodėl verta naudoti iMOW® robotą vejapjovę? Čia išvardijome pagrindinius STIHL iMOW® sistemos privalumus.

iMOW® veikia savarankiškai ir pjauna sumaniai, todėl turėsite dar daugiau laiko mėgautis ką tik nupjauta veja.
Didelis peilių greitis užtikrina švarų žolės pjūvį. Reguliarus tvirtų, laisvai besisukančių ir patvarių peiliukų sukimosi krypties keitimas visada užtikrina tikslų rezultatą.
iMOW® robotas vejapjovė pjauna žolę nuo 20 iki 60 milimetrų aukštyje. Tiksliai sureguliuoti iMOW® pjovimo aukštį yra labai paprasta. Tiesiog naudokite programėlę, kad nustatytumėte norimo žolės ilgio pjovimo aukštį.
STIHL iMOW® lengvai įveikia iki 45 % nuolydžius ir įkalnes bei reguliuoja pjovimo greitį. Tai reiškia, kad net kalvotose vietose robotui vejapjovei nėra problemų. Su atnaujinimo rinkiniu (pasirinktinai) iMOW® EVO gali atlaikyti net iki 55 % nuolydžius.
Visi STIHL iMOW® turi ličio jonų akumuliatorių su išmaniu įkrovimo valdymu. Tai leidžia iMOW® ypač greitai įkrauti akumuliatorių, kad būtų galima greitai pratęsti pjovimo procesą. Tuo metu, kai pjovimo grafikas nėra numatytas, akumuliatorius automatiškai įkraunamas lėtai ir švelniai. Tai prailgina akumuliatoriaus gyvavimo laiką.
Su MY iMOW® programėle jūsų robotas vejapjovė tampa dar išmanesnis. Patogus įrenginio valdymas iš bet kurios vietos, greitas pjovimo duomenų gavimas realiu laiku ir dar daugiau – tiesiog naudokite Android ir iOS programėlę arba prisijunkite kompiuteriu  adresu myimow.stihl.com.
iMOW® modelius taip pat galima prijungti prie išmaniųjų namų sistemos. Taipogi galima valdyti balsu.
Naujos kartos iMOW® yra aprūpintas lietaus jutikliu, kuris gali automatiškai atšaukti esamą pjovimo procesą, kol lietus nurims.
iMOW® veikia maksimaliu 61 dB (A) garsu, todėl jums netrukdys, kai esate sode.
iMOW® priekyje ir gale yra LED juostelės, rodančios roboto darbo būseną. iMOW ® EVO modeliai taip pat turi matricinį ekraną, kuris dar labiau palengvina bendravimą naudojant animuotus simbolius.

STIHL ¡MOW ®  IŠMANUS ĮRENGINYS

STIHL vejos pjovimo robotai yra išmanūs ir lengvai valdomi naudojant MY iMOW® programėlę arba per išmanių namų sistemą.

Valdymas per MY ¡MOW® programėlę 

Su MY iMOW® programėle jūsų robotas vejapjovė tampa dar išmanesnis. Patogus įrenginio valdymas iš bet kurios vietos, greitas pjovimo duomenų gavimas realiu laiku ir dar daugiau – tiesiog per Android ir iOS programėlę. Galite atsisiųsti „MY iMOW®“ roboto vejapjovės programėlę iš „App Store“ ir „Google Play“ arba paleisti ją per savo kompiuterį internetinėje naršyklėje adresu myimow.stihl.com. 

Galite naudoti STIHL MY iMOW® programėlę, norėdami individualiai ir nepriklausomai nuo vietos nustatyti pjovimo trukmę bei sukurti dinaminį pjovimo planą. Visada realiuoju laiku galite peržiūrėti techninės priežiūros informaciją, našumo duomenis ir kitas svarbias roboto vejapjovės funkcijas.

Siekiant didesnio lankstumo, pjovimo planą galima individualiai pritaikyti prie sezoninio augimo fazių. Taip pat galite naudoti programą norėdami peržiūrėti dabartines orų prognozes ir atsižvelgti į jas aktyviu metu.

Naujuose iMOW® robotuose yra daug jutiklių, kurie nustato, kada iMOW® nešami, ir iš karto įjungia aliarmą. Be aptikimo, naujieji iMOW® modeliai turi dar vieną saugos funkciją: iMOW® robotas vejapjovė užsirakina, kai tik įrenginys atsiduria už nustatytos namų zonos ribų. STIHL iMOW® programėlė pasiekiama Android ir iOS išmaniesiems telefonams, taip pat žiniatinklio programėlėje jūsų kompiuteryje. 

iMOW® ir iMOW® EVO modelius galima prijungti prie išmaniųjų namų įrenginių, tokių kaip „Amazon Alexa“, ir patogiai valdyti naudojant balsą.
Naujos kartos iMOW® siūlo ryšį per WiFi ir Bluetooth®. iMOW® EVO serijoje yra papildomas mobiliojo telefono ryšys.

ROBOTO MONTAVIMAS

Jums gali padėti STIHL prekybos atstovas

Niekas nepažįsta iMOW® roboto vejapjovės geriau nei STIHL specialistas. Jis mielai atliks montavimą už jus. Jei pageidaujate, kontūro laidas bus patiestas, pastatyta įkrovimo stotelė, sudarytas pjovimo planas ir atlikti visi iMOW® nustatymai. Taip pat gausite daug asmeninių patarimų susijusių su STIHL vejos roboto naudojimu.

Įsirenkite ¡MOW® patys

Jei norite patys įdiegti iMOW®, pateiksime atitinkamas instrukcijas su trumpais vaizdo įrašais. Montavimui papildomai jums reikės kontūro laido ir tvirtinimo vinių. iMOW® robotą vejapjovę taip pat galite montuoti mažesniuose plotuose nei 100 m² vejos. Tokiu atveju jums prireiks mažo ploto modulio AKM 100.

Į instrukcijas

KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

iMOW® robotas vejapjovė tinka mažoms, vidutinio dydžio ir didelėms vejoms. Priklausomai nuo įrenginio tipo ir vejos pobūdžio, gali padengti iki maždaug 5000 m² vejos ploto. Jei jūsų veja yra gana kampuota, STIHL specializuotas prekybos atstovas mielai apžiūrės teritoriją ir ras jums geriausią sprendimą.
iMOW® robotas vejapjovė yra mulčiuojant ir jai nereikia žolės surinkimo krepšio. Pjaudama ji mulčiavimo peiliuku susmulkina nupjautą žolę. Nupjautos žolės likučiai paliekami velėnoje kaip biologinė trąša, todėl jūsų veja taps dar tankesnė ir žalesnė.
Dėl asmeninio patarimo kreipkitės į STIHL atstovą savo vietovėje. Apsisprendus dėl tinkamo iMOW® roboto vejapjovės modelio, galima sukurti profesionalų pjaunamos teritorijos planą. Išmanantis asmuo taip pat mielai padės patiesti perimetro laidą ir teisingoje vietoje pritvirtins įkrovimo stotelę. Galiausiai, ekspertas atliks visus iMOW® nustatymus ir paruošti jį darbui.
iMOW® robotas vejapjovė automatiškai sukuria tinkamą pjovimo planą, kad būtų užtikrinta optimali vejos kokybė. Žinoma, galite pritaikyti šį pjovimo planą savo poreikiams ir, pavyzdžiui, nurodyti, kada iMOW® robotas vejapjovė turėtų pjauti.
Krūmai, lysvės, medžiai ar kiti fiksuoti sodo komponentai gali būti iš karto pašalinti su kontūro kabeliu. Jei iMOW® pastebės kitą, neplanuotą kliūtį, pvz. Sodo kėdės, jas aptiks jutikliai gaubte ir sulėtins važiavimo greitį. Privažiavus prie kliūtis ją švelniai palies ir pasisuks kita kryptimi.
iMOW® robotai vejapjovės aprūpintos įvairiais jutikliais. Kai tik kas nors bando pakelti įrenginį, jis sustoja. Išnešus iš namų zonos, jis užsiblokuoja.
Žemi kraštai, kuriuos galima apvažiuoti (pvz., žemės lygio terasos ar takai), yra integruoti kontūro kabeliu, todėl iMOW® robotas vejapjovė švariai ir visiškai nupjauna žolės kraštą. Kietiems kraštams (pvz., sienoms ar aukštoms terasoms) iMOW® robotas vejapjovė montuojama taip, kad judėtų kuo arčiau krašto.
DAUGIAU ATSAKYMŲ Į KLAUSIMUS GALITE RASTI MŪSŲ "DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI" SKILTYJE