Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL PJOVIMO GRANDINĖS IR JUOSTOS: LENGVESNIAM PJOVIMUI

Visos STIHL pjovimo grandinės ir kiekviena STIHL pjovimo juosta – tai individualūs kūriniai. Mes užtikriname, kad pjovimo priedai ir varikliniai įrenginiai visada geriausiai tiktų vienas kitam. Tai ir garantuoja geriausią darbo efektyvumą.

KIEKVIENAI PJOVIMO GRANDINEI – TINKAMA PJOVIMO JUOSTA

Jei norite tvirtai jaustis gamtoje, turite naudoti įrangą, kuri idealiai tinka jūsų atliekamam darbui. STIHL tai žino, todėl sukūrėme daugybę pjovimo juostų ir grandinių variantų. Visos STIHL pjovimo juostos ir grandinės pasižymi aukšta kokybe ir technine pažanga. Abi šios dalys yra svarbios, jas ir aptarsime. 

TIKSLIOS STIHL PJOVIMO GRANDINĖS: TIESIAI IŠ GAMYKLOS

STIHL pjovimo grandinės – tai tikslus šveicarų darbas: jos dešimtmečius buvo gaminamos STIHL gamykloje Vilyje, Šveicarijoje. Jų gaminimui naudojamos specialios staklės, kurias sukūrė ir pagamino pati STIHL. Tai leido sukurti pjovimo grandines, skirtas visoms reikmėms: kiekvienai galios klasei ir bet kokiam grandininiam pjūklui. STIHL pjovimo grandinės užtikrina puikią pjaunamąją galią, tarnauja ilgai, veikia itin sklandžiai, net ir naudojamos su kitų gamintojų grandininiais pjūklais. 

STIHL PJOVIMO GRANDINIŲ IŠSKIRTINUMAS

Didžiausias STIHL grandinių našumas pasiekiamas dėl daugybės inovacijų. Mes pjovimo grandines ilgai tobulinome:

„OILMATIC“ TEPIMO SISTEMA

Ši tepimo sistema užtikrina mažesnę STIHL grandinių trintį ir nusidėvėjimą, ilgesnę pjovimo priedų tarnavimo trukmę. Alyva smulkiais grandinės varančiųjų narelių kanalais nukreipiama į grandinės jungtis ir grandinės narelių darbinį paviršių. Be to, abiejose varomųjų narelių pusėse yra įspausti kupolo formos įdubimai, kuriuose kaupiasi lipni grandininė alyva. Ji tarnauja tarsi lipni plėvelė tarp varomųjų narelių ir pjovimo juostos slankiųjų paviršių. 


KIETOJO CHROMO SLUOKSNIS

Kiekvienas pjaunamasis dantukas kruopščiai gaminamas keliais gamybos etapais iš specialaus plieno. Siekiant padidinti dantukų atsparumą nusidėvėjimui, jų viršus chromuojamas elektrolitiniu būdu.


IŠANKSTINIS TEMPIMAS

STIHL pjovimo grandinės gamybos proceso pabaigoje yra veikiamos pastovios didelės tempimo apkrovos. Šis tempimas padidina tarnavimo trukmę ir sumažina dilimą, taip sumažinant tempimą pirmą kartą naudojant. Tai reiškia, kad reikia ir mažiau pastangų grandinės įtempimui.


DIDESNIS PATOGUMAS

Beveik visos STIHL pjovimo grandinės – itin komfortiškos. Jūs jas atskirsite iš ant pjaunamojo dantuko įspaustos „C“ raidės. Šių grandinių vibravimas dėl pakeistos dantuko rėmo formos sumažinamas net iki 70 proc.


NUSIDĖVĖJIMO ŽYMOS

Ant STIHL pjovimo grandinių pjovimo dantukų pagrindo yra žymos, kurios naudojamos nusidėvėjimo nustatymui ir padeda galandant. Jos nurodo, kiek reikia galąsti dantukus, kiek jie gali nusidėvėti.


SUKIETINTOS ŽYMOS

Kiekviena jungiamoji kniedė yra sukietinama stipriame aukšto dažnio lauke, taip ji įgyja ypač tvirtą kraštelį.


LYGIOS GRĘŽTINĖS LANKSTŲ ANGOS

Dėl specialaus štampavimo STIHL pjovimo grandinių lankstų angos yra lygios. Tai pagerina grandinės paslankumą ir padidina jos tarnavimo laiką.


 

Visi šie ypatumai užtikrina, kad STIHL pjovimo grandinės kartu su juosta (kuri taip pat yra sukurta STIHL) ir STIHL variklio blokas veiktų optimaliai. Gerai apgalvotos, STIHL aukštos kokybės pjovimo grandinės suteikia galimybę STIHL grandines naudoti ir kituose varikliniuose įrenginiuose.

STIHL PJOVIMO GRANDINĖ: LENGVA, TVIRTA IR PAŽANGI

STIHL grandininiuose pjūkluose pjovimo juosta laiko viską kartu: ji yra „atsakinga“ už tikslų pjovimo grandinės valdymą su minimaliais trinties nuostoliais ir „turi atlikti“ sunkiausius darbus. Galima sakyti, kad ji yra ta grandis, kuri variklio galią perduoda per pjovimo grandinę į medieną. STIHL bet kokiai sričiai gali pasiūlyti tinkamą, mūsų pačių sukurtą ir pagamintą pjovimo juostą. Dešimtmečius trunkantys tyrimai, naudojamos aukštos kokybės medžiagos, pažangūs gamybos procesai ir moderniausi gamybos įrenginiai, taip pat elektroninė gamybos ir galutinė kokybės kontrolė užtikrina patikimą kiekvienos STIHL pjovimo juostos kokybę. Kiekviena STIHL pjovimo juosta įveikia bet kokius iššūkius. 

STIHL PJOVIMO JUOSTŲ IŠSKIRTINUMAS

Kirtimo, genėjimo, retinimo, ruošos darbai – tai darbai, kuriuos Jūs atliekate savo grandininiu pjūklu. Turėdami STIHL pjovimo juostą, jūs būsite pasirengęs atlikti bet kurį iš jų. Tam reikšmės turi ir šie kokybę užtikrinantys ypatumai:

„EMATIC“ SISTEMA

STIHL „Ematic“ sistema sumažina grandinės alyvos sąnaudas iki 50 proc., atsižvelgiant į pjovimo priedus ir medienos rūšį. Sistemą sudaro „Ematic“ pjovimo juosta, „Oilomatic“ pjovimo grandinė, kiekį reguliuojantis ir tiekimą mažinantis alyvos siurblys. Grandinės alyva tikslingai ir be nereikalingų sąnaudų patenka ten, kur jos labiausiai reikia.


SUKIETINTAS GRANDINĖS BĖGIMO TAKELIS

Naudojant elektromagnetinę indukciją sukietintas grandinės bėgimo takelis yra atsparesnis visų tipų nusidėvėjimui. Pjovimo juostos tarnavimo laikas žymiai pailgėja.


UŽDARAS GRANDINĖS ŽVAIGŽDUTĖS GUOLIS

Mūsų „Rollomatic“ pjovimo juosta turi žvaigždutę su uždaru ritininiu guoliu. Jis užtikrina mažą susidėvėjimą sukeliančią pjovimo grandinės eigą ir užkerta kelią nešvarumams, galintiems sukelti koroziją. Taip pat žvaigždutės guoliai visą naudojimo laiką yra sutepami, kad pjovimo juosta tarnautų ilgesnį laiką ir reikalautų mažiau priežiūros. Sutaupysite laiko, saugosite aplinką ir taupysite pinigų.


SIMETRIJA

Dėl simetriškos formos STIHL pjovimo juostas galima apsukti, nes abi išilginės pusės yra vienodai įtemptos. 


ITIN LENGVOS

STIHL juostos dėl specialios konstrukcijos yra itin lengvos. Šias pjovimo juostas atpažinsite iš gaminio pavadinime esančio „Light“ užrašo. „Rollomatic E Light“ pjovimo juostos – tai elektriniu būdu suvirintos plieninės plokštės, kuriose yra didelės išėmos užpildytos stiklo pluoštu sustiprintu poliamidu. „Rollomatic ES Light“ juostose ertmės yra išfrezuotos ir tada suvirintos specialiu lazeriniu būdu. Dėl to ženkliai sumažėja juostos svoris, lyginant su įprastomis pjovimo juostomis.


 

„ROLLOMATIC E“, „ROLLOMATIC ES“ IR „DUROMATIC“ – STIHL PJOVIMO JUOSTOS VISIEMS POREIKIAMS

STIHL pjovimo juostos skirstomos į tris pagrindinius tipus. Jie sukurti skirtingoms taikymo sritims – nuo universalių iki profesionalių, tad tenkina skirtingus reikalavimus. Žemiau mes išvardijome pagrindines mūsų pjovimo juostų savybes.

„Rollomatic E“

 • Universalios skirtingo dizaino pjovimo juostos:

  • Kartu suvirintos trys metalinės plokštės

  • Vidurinėje plokštelėje „išimtas“ didelis plotas, užtikrinantis mažą svorį ir didelį stabilumą

 • Naudojamos tiek akumuliatoriniams, tiek benzininiams grandininiams pjūklams, kurių galia iki 3,5 kW.

 • Galimas pjovimo juostos ilgis 25–63 cm.

„Rollomatic ES“

 • Stabilus vientisas korpusas su keičiama juostos galvute, turinčia žvaigždutę.

 • Profesionaliems grandininiams pjūklams, kurių galia viršija 3,5 kW.

 • Galimas pjovimo juostos ilgis iki 150 cm.

„Duromatic“

 • Vientisas plieninis korpusas.

 • Visas korpusas pagamintas iš plieno.

 • Ant pjovimo juostos galo karbido šarvavimas.

 • Darbams su vidutinio ir didelio galingumo grandininiais pjūklais.

VAIZDO ĮRAŠAS. STIHL PJOVIMO GRANDINĖ „325 RS PRO“ IR PJOVIMO JUOSTA „LIGHT 04“ 

Net lengva juosta gali būti tokia stipri:

 • Iki 200 gramų mažesnis pjovimo juostos svoris.

 • Pastebimai našesnė pjaunant.

 • Mažesnis polinkis į atatranką.

 • Geresnė pusiausvyra pjaunant.

 • Lengviau valdoma pjovimo juosta.

 • Lieknesnis pjovimo juostos kontūras.

 • Naujas, ryškus dizainas.

Kartu su naująja STIHL pjovimo grandine „325 Pro“ šis pjovimo rinkinys nustato naują pjovimo grandinių ir juostų standartą, kurį profesionalai ir reiklūs privatūs vartotojai pastebi ir pajaučia nuo pat pirmojo pjūvio.

TRUMPAI APIE STIHL PJOVIMO GRANDINES IR JUOSTAS

 • STIHL pati sukūrė visas savo pjovimo grandines ir kiekvieną STIHL pjovimo juostą.

 • STIHL pjovimo grandinės skirtos visiems poreikiams.

 • STIHL pjovimo grandines galima naudoti kitų gamintojų įrenginiams.

 • STIHL juostos skirstomos į „Rollomatic E“, „Rollomatic ES“ ir „Duromatic“.

 • Kiekvienam iššūkiui galima rasti tinkamą STIHL pjovimo juostą.