Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

STIHL PJOVIMO GRANDINĖS IR JUOSTOS: LENGVIEMS PJŪVIAMS

Visos STIHL pjovimo grandinės ir kiekviena STIHL pjovimo juosta – tai nuosavi kūriniai. Taip mes užtikriname, kad pjovimo priedai ir varikliniai įrenginiai visada optimaliai tiktų vienas kitam. Tad, būtent tai užtikrina geriausią efektyvumą dirbant.

PARINKUS PJOVIMO GRANDINEI TINKAMĄ PJOVIMO JUOSTĄ, DARBAS VYKSTA PUIKIAI

Norintis jaustis tvirtai laukinėje gamtoje, turi naudoti įrangą, puikiai atitinkančią bet kokį iššūkį. Būtent dėl šios priežasties, norėdami patenkinti kiekvieno poreikį, mes STIHL bendrovėje sukūrėme daugybę pjovimo grandinių ir juostų variantų. Visos STIHL pjovimo grandinės ir kiekviena STIHL pjovimo juosta pasižymi techninėmis naujovėmis ir aukšta gamybos kokybe. Abiejų dalių svarbos apžvalga pateikiama.

STIHL PJOVIMO GRANDINĖS: TIKSLU IŠ PAČIOS GAMYKLOS

STIHL pjovimo grandinės – tai tikslus šveicarų darbas: jos dešimtmečius buvo gaminamos STIHL gamykloje Wil‘yje, Šveicarijoje, naudojant specialias stakles, kurias sukūrė ir pagamino pati STIHL bendrovė. Dėl šio dėmesio produktui atsiranda skirtumas: šiandien STIHL gali pasiūlyti pjovimo grandines visoms reikmėms, kiekvienai galios klasei ir bet kokiam grandininiam pjūklui. Praktikoje tai reiškia- STIHL pjovimo grandinės užtikrina puikią pjaunamąją galią, ilgai naudojamos ir itin sklandžiai veikia net ir naudojamos su kitų gamintojų grandininiais pjūklais.

STIHL PJOVIMO GRANDINIŲ IŠSKIRTINUMAS

Aukščiausiasis STIHL grandinių našumas, pirmiausia, grindžiamas daugybe mažų susijusių su produktu ir gamybos procesu inovacijų, kurių dėka STIHL pjovimo grandinės visus šiuos metus nuolat tobulinamos. Tai susiję su:

„OILMATIC“ TEPIMO SISTEMA

Ši tepimo sistema užtikrina mažesnę STIHL grandinių trintį ir nusidėvėjimą, ilgesnę pjovimo priedų naudojimo trukmę. Alyva smulkiais grandinės varančiųjų narelių kanalais nukreipiama į grandinės jungtis ir grandinės narelių darbinį paviršių. Be to, abiejose varomųjų narelių pusėse yra įspausti kupolo formos įdubimai, kuriuose kaupiasi lipni grandininė alyva. Taigi, ji tampa tarsi tepimo plėvele tarp varomųjų narelių ir pjovimo juostos slankiųjų paviršių.


KIETOJO CHROMO SLUOKSNIS

Kiekvienas pjaunamasis dantukas kruopščiai gaminamas keliais gamybos etapais iš specialiojo plieno. Siekiant padidinti dantukų atsparumą nusidėvėjimui, jų viršus papildomai elektrolitiniu būdu chromuojamas.


IŠANKSTINIS TEMPIMAS

STIHL pjovimo grandinės gamybos proceso pabaigoje yra veikiamos pastovios didelės tempimo apkrovos. Šis tempimas padidina naudojimo trukmę ir sumažina dilimą, taip sumažinant tempimą pirmą kartą naudojant. Tai taip pat ženkliai sumažina pastangas, reikalingas įtempti grandinę.


DIDESNIS PATOGUMAS

Beveik visos STIHL pjovimo grandinės – tai „komforto“ grandinės. Jūs jas atskirsite iš ant pjaunamojo dantuko įspaustos „C“. Šių grandinių vibravimas dėl pakeistos dantuko rėmo formos sumažinamas net iki 70 %.


NUSIDĖVĖJIMO ŽYMOS

Ant STIHL pjovimo grandinių pjovimo dantukų pagrindo yra žymos, naudojamos nustatyti nusidėvėjimą ir kaip pagalba galandant. Jos parodo, kiek reikia galąsti dantukus ar kiek jie gali nusidėvėti.


SUKIETINTOS ŽYMOS

Kiekviena jungiamoji kniedė yra sukietinama stipriame aukšto dažnio lauke, taip ji įgyja ypač tvirtą kraštelį.


LYGIOS GRĘŽTINĖS LANKSTŲ ANGOS

Dėl specialaus štampavimo STIHL pjovimo grandinių lankstų angos yra lygios. Tai pagerina grandinės judumą ir padidina jos naudojimo laiką.


 

Visi šie ypatumai užtikrina, kad STIHL pjovimo grandinės kartu su juosta, kuri taip pat yra sukurta STIHL, ir STIHL variklio blokas veiktų optimaliai. Nuo pat pradžių apmąstyta aukšta STIHL pjovimo grandinių kokybė ir moduliarumas taip pat suteikia galimybę atnaujinti ir kitų gamintojų variklinius įrenginius aprūpinant STIHL grandine.

STIHL PJOVIMO GRANDINĖ: LENGVA, TVIRTA, PAŽANGI

STIHL grandininiuose pjūkluose pjovimo juosta laiko viską kartu: ji yra „atsakinga“ už tikslų pjovimo grandinės valdymą su minimaliais trinties nuostoliais ir „turi atlikti“ sunkiausius darbus. Taigi, galima sakyti, kad ji yra ta grandis, kuri variklio galią perduoda per pjovimo grandinę į medieną. STIHL bet kokiai taikymo sričiai tiekia tinkamą, mūsų pačių sukurtą ir pagamintą pjovimo juostą. Dešimtmečius trunkantys tyrimai, naudojamos aukštos kokybės medžiagos, pažangūs gamybos procesai ir moderniausi gamybos įrenginiai, taip pat elektroninė gamybos ir galutinė kokybės kontrolė užtikrina patikimą kiekvienos STIHL pjovimo juostos kokybę. Taip kiekviena STIHL pjovimo juosta įveikia iššūkius, pagal kuriuos ji kasdien vertinama.

STIHL PJOVIMO JUOSTŲ IŠSKIRTINUMAS

Kirtimo, genėjimo, retinimo, ruošos darbai – tai darbai, kuriuos Jūs atliekate savo grandininiu pjūklu. Turėdami STIHL pjovimo juostą, jūs būsite pasirengęs atlikti bet kurį iš jų. Tam reikšmės turi ir šie kokybę užtikrinantys ypatumai:

„EMATIC“ SISTEMA

STIHL „Ematic“ sistema sumažina net grandinės alyvos sąnaudas iki 50 %, atsižvelgiant į pjovimo priedus ir medienos rūšį. Sistemą sudaro „Ematic“ pjovimo juosta, „Oilomatic“ pjovimo grandinė ir kiekį reguliuojantis ir tiekimą mažinantis alyvos siurblys. Grandinės alyva tikslingai ir be nuostolių patenka ten, kur jos labiausiai reikia.


SUKIETINTAS GRANDINĖS BĖGIMO TAKELIS

Naudojant elektromagnetinę indukciją sukietintas grandinės bėgimo takelis yra dar labiau atsparesnis visų tipų nusidėvėjimui. Pjovimo juostos naudojimo laikas žymiai pailgėja.


UŽDARAS GRANDINĖS ŽVAIGŽDUTĖS GUOLIS

Mūsų „Rollomatic“ pjovimo juosta turi žvaigždutę su uždaru ritininiu guoliu. Tai užtikrina mažą nusidėvėjimą sukeliančią pjovimo grandinės eigą ir užkerta kelią patekti koroziją skatinantiems nešvarumams. Be to, siekiant užtikrinti ilgesnį naudojimo laiką ir sumažinti priežiūros darbų skaičių, šie žvaigždutės guoliai sutepami visą naudojimo laiką. Taip taupomas laikas, saugoma aplinka ir jūsų piniginė.


SIMETRIJA

Dėl visiškai simetriškos formos STIHL pjovimo juostas galima apsukti, juk abi išilginės pusės yra vienodai įtemptos.


ITIN LENGVOS

STIHL siūlo juostas, kurios dėl specialios konstrukcijos yra itin lengvos. Šias pjovimo juostas atpažinsite iš produkto pavadinime esančio „Light“. „Rollomatic E Light“ pjovimo juostos – tai elektriniu būdu suvirintos plieninės plokštės, kuriose yra didelės išėmos užpildytos stiklo pluoštu sustiprintu poliamidu. „Rollomatic ES Light“ juostose ertmės yra išfrezuotos ir tada suvirintos specialiu lazeriniu būdu. Dėl to ženkliai sumažėja juostos svoris, lyginant su įprastomis pjovimo juostomis.


 

„ROLLOMATIC E“, „ROLLOMATIC ES“ IR „DUROMATIC“ - STIHL PJOVIMO JUOSTOS BET KOKIEMS POREIKIAMS

STIHL pjovimo juostos skirstomos į tris pagrindinius tipus.  Jie sukurti skirtingoms taikymo sritims – nuo universalių iki profesionalių, tad tenkina skirtingus reikalavimus.  Žemiau mes išvardijome pagrindines mūsų pjovimo juostų savybes.

„Rollomatic E“

 • Universalios skirtingo dizaino pjovimo juostos:

Kartu suvirintos trys metalinės plokštės

Vidurinėje plokštelėje „išimtas“ didelis plotas, užtikrinantis mažą svorį ir didelį stabilumą

 • Naudojamos tiek akumuliatoriniams, tiek benzininiams grandininiams pjūklams, kurių galia iki 3,5 kW

 • Galimas pjovimo juostos ilgis 25 cm – 63 cm


„Rollomatic ES“

 • Stabilus vientisas korpusas su keičiama juostos galvute, turinčia žvaigždutę

 • Profesionaliems motoriniams pjūklams, kurių galia viršija 3,5 kW

 • Galimas pjovimo juostos ilgis iki 150 cm

„Duromatic“

 • Vientisas plieninis korpusas

 • Visas korpusas pagamintas iš plieno

 • Ant pjovimo juostos galo karbido šarvavimas

 • Darbams su vidutinio ir didelio galingumo motoriniais pjūklais  

VAIZDO ĮRAŠAS. STIHL PJOVIMO GRANDINĖ „.325" RS PRO“ IR PJOVIMO JUOSTA „LIGHT 04“

Net lengva gali būti tokia stipri:

 • iki 200 gramų mažesnis pjovimo juostos svoris

 • pastebimai našesnė pjaunant

 • mažesnis polinkis į atatranką

 • geresnė pusiausvyra pjaunant

 • pjovimo juosta lengviau valdoma

 • lieknesnis pjovimo juostos kontūras

 • naujas, ryškus dizainas

Kartu su naująja STIHL pjovimo grandine „.325“ Pro“ šis pjovimo rinkinys nustato naują pjovimo grandinių ir juostų standartą, kurį profesionalai ir reiklūs privatūs vartotojai pastebi ir pajaučia nuo pat pirmojo pjūvio.

TRUMPAI APIE STIHL PJOVIMO GRANDINES IR JUOSTAS

 • STIHL pati sukūrė visas savo pjovimo grandines ir kiekvieną STIHL pjovimo juostą.

 • STIHL pjovimo grandinės skirtos bet kokiems poreikiams.

 • STIHL pjovimo grandines galima naudoti kitų gamintojų įrenginiams.

 • STIHL juostos skirstomos į „Rollomatic E“, „Rollomatic ES“ ir „Duromatic“ pjovimo juostas.

 • Kiekvienam iššūkiui galima rasti tinkamą STIHL pjovimo juostą.