Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Grąžinimas

Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos arba keičiamos per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Šiuo atveju grąžinant arba keičiant prekei keliamos kelios papildomos sąlygos:

  1. grąžinama/keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  2. prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
  3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);
  4. grąžinama/keičiama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
  5. kartu su ja turi būti likusios visos autentiškos etiketės ir apsauginiai maišeliai;
  6. Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako Pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

Jei aukščiau išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turėtumėte parašyti prašymą grąžinti/keisti prekę, nurodant vardą ir pavardę, sąskaitos - faktūros numerį, prekės pavadinimą ir kainą, sąskaitos numerį, kur turėtų būti grąžinti pinigai bei grąžinimo arba keitimo priežastį (grąžinimo-keitimo formą galite parsisiųsti čia).

Šį prašymą turite atsiųsti el.paštu stihl@ginalas.lt arba registruotu laišku. Kai gausime prašymą, jūsų nurodytu adresu iškviesime kurjerį arba prekę galite pristatyti kitu jums patogiu būdu. Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota ir pilnos komplektacijos per 14 d. grąžinsime pinigus į jūsų nurodytą sąskaitą arba, keitimo atveju, išsiųsime naują prekę.

Grąžinant būtina pridėti sąskaitą faktūrą ar kitą pirkimo dokumentą.

Grąžinimo/keitimo išlaidos

Jeigu norite grąžinti nepatikusią prekę (nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas) kuomet yra grąžinami pinigai už prekę ar prekė yra keičiama kita preke, visais atvejais siuntimo išlaidos nėra kompensuojamos. Kurjerio paslaugas klientas užsako pats arba, jei pageidaujate, kad Mocevičiaus firma "Ginalas" iškviestų kurjerį, kurjerio paslauga kainuos 2,99 Eur (užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas € 26,00 už siuntinį mokestis).  Kai grąžinama nekokybiška prekė, Mocevičiaus firma "Ginalas" įsipareigoja padengti siuntimo išlaidas.

Grąžinimas arba keitimas, jei gavote siuntimo metu sugadintą, brokuotą arba ne tą, kurią užsisakėte, prekę.

Prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis Civiliniu kodeksu ir Mažmeninės prekybos taisyklėmis, atnaujintomis 2014 m. liepos 29 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 738.

Atsiimdami/priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei atsiimdami/priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą arba komplektacijos neatitikimą, nedelsiant praneškite apie tai kurjeriui arba siuntų taško darbuotojui, padarykite nuotrauką (atsiųskite ją el. paštu: stihl@ginalas.lt) ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Atsiėmus/priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

  1. prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
  2. prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Negrąžintinos ir nekeičiamos prekės

Mocevičiaus firma "Ginalas" vadovaujasi prekių grąžinimo tvarką reglamentuočiais dokumentais - Civiliniu kodeksu ir Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Nekeičiamos ir negrąžinamos prekės, įsigytos iš elektroninės parduotuvės stihl.ginalas.lt remiantis Mažmeninės prekybos taisyklėmis yra šios:

17. Vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes:

<...>

17.13. mašinas ir mechaninius įrenginius (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 8401–8487);

17.14. elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 8501–8548);

<...>.

Kodus pagal kombinuotąją nomenklatūrą rasite čia

Daugiau informacijos apie ne maisto produktų grąžinimą rasite Valstybinės ne maisto produktų inspekcijos prie Ūkio Ministerijos internetiniame puslapyje.