Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

VALYMAS APLINK NAMUS

Namo fasadai, takai ir terasų lentos visą laiką kenčia nuo purvo, saulės spindulių, lapų ir drėgmės, tačiau kruopštus paviršių valymas užtikrina, kad net ir išorinių poveikių veikiami paviršiai atrodys nepriekaištingai. Mūsų straipsniuose rasite viską apie namo ir lauko statinių valymą.

MEDINIŲ TERASŲ VALYMAS

Žalios apnašos ir kitos spalvos dėmės darko terasos grindų grožį ir gadina jų būklę. Išsiaiškinsime, kaip aukšto slėgio plovykla pašalinti net ilgalaikius nešvarumus.

LIETVAMZDŽIŲ VALYMAS

Jeigu lietvamzdžiu nebegali tinkamai nutekėti vanduo, greičiausiai jis yra užsikimšęs. Savo straipsnyje išsiaiškinsime, kaip to išvengti.

LATAKŲ VALYMAS

Siekiant užtikrinti, kad latakas tinkamai atliktų savo funkciją, svarbu nuolat jį valyti. Mūsų straipsnyje išsiaiškinsime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kad lietaus vanduo galėtų laisvai nutekėti.

FASADŲ VALYMAS

Nesvarbu, ar fasadas klinkerinis, tinkuotas arba medinis, atsižvelgiant į fasado tipą, būtina naudoti tinkamas valymo priemones. Išsiaiškinsime, kaip tinkamai nuvalyti namo fasadą, naudojat paprastas natūralias priemones arba aukšto slėgio plovyklą.

GRINDINIO TRINKELIŲ VALYMAS

Ar norėtumėte, kad sode jūsų trinkelės vėl spindėtų? Aukšto slėgio plovyklos – tai efektyviausias būdas atsikratyti purvo ir piktžolių. Mūsų straipsnyje sužinosime, kaip prižiūrėti ir valyti trinkelių grindinį.