Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

AKUMULIATORIŲ PRIEŽIŪRA

VISKAS APIE AKUMULIATORIUS:

ĮKROVIMAS, LAIKYMAS IR KITA

Apie šiuolaikinių technologijų nebeatitinkančius akumuliatorius vis dar sklando daugybę legendų. Jei jau turite ličio jonų akumuliatorių, senesnių akumuliatorių bėdas galite pamiršti. Tuoj viską išsiaiškinsime.

LIČIO JONŲ AKUMULIATORIŲ ĮKROVIMAS

Išsklaidykime kai kuriuos mitus apie akumuliatorius. Ar tikrai pirmą kartą akumuliatorių reikia krauti visą naktį? Ar gali kilti gaisras dėl per didelės įkrovos? Ar tikrai krovimo procesą galima paspartinti kaitinant? Be to, mes išsiaiškinsime, kuo skiriasi NiCd akumuliatoriai nuo modernių ličio jonų akumuliatorių, sužinosime, kodėl STIHL dirba tik su ličio jonų akumuliatoriais.

IŠSAMIAU APIE ĮKROVIMĄ

TINKAMAS LIČIO JONŲ AKUMULIATORIŲ LAIKYMAS

Sužinokime, kaip geriausia laikyti įkraunamus akumuliatorius, į ką atkreipti dėmesį laikant ir naudojant įrenginius su įkraunamais akumuliatoriais ir kt. Mes jums patarsime, kaip prailginti akumuliatorių veikimo laiką.

ATMINTIES EFEKTAS – KAS TAI?

Atminties efekto baiminasi daugelis, tačiau tai aktualu tik kalbant apie senesnius akumuliatorius. Naudodami STIHL ličio jonų akumuliatorius galite dėl to nebesirūpinti.

STIHL AKUMULIATORIŲ TOBULINIMAS

STIHL akumuliatorius kuria jau daugiau nei 10 metų. Technologijų amžiuje akumuliatoriniai įrenginiai yra vertinami labiau nei bet kada anksčiau. STIHL technologijos atvėrė visiškai naujas galimybes elektros inžinieriams, programinės įrangos kūrėjams ir IT specialistams.