Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Novatoriška „Hexa“ pjovimo grandinė

STIHL „Hexa“ grandinė – tai žingsnis į priekį, kurio ilgai laukė tiek miško pramonės profesionalai, tiek ir žemės ūkio specialistai. Ši grandinė išsiskiria ne tik savo aukštu pjovimo našumu, bet ir inovatyviais sprendimais, kurie padeda pasiekti didžiausią efektyvumą darbe. STIHL „Hexa“ grandinė – tai jūsų patikimas partneris, kuris padės išryškinti jūsų darbo potencialą.

STIHL „Hexa“ grandinės PRANAŠUMAI

Inovatyvi ir patentuota

Unikalūs V Formos Dantukai

STIHL „Hexa“ grandinės turi unikalius V formos dantukus. Ši forma suteikia didelį pjovimo našumą, leisdama jums dirbti greičiau ir efektyviau nei bet kada anksčiau. V formos dantukai yra sukurti specialiai tam, kad optimaliai sugriebtų medienos pluoštą, suteikiant jums puikų kontrolės ir pjovimo tikslumo jausmą. Ši savybė ypač praverčia, kai medį reikia pjauti įvairiais kampais ir formomis, užtikrinant maksimalų našumą ir saugumą.

Šešiakampė Dildė Puikus Priderinimas

STIHL sukūrė specialią šešiakampę dildę, kuri idealiai priderinta prie V formos grandinių pjovimo dantukų. Tai reiškia, kad grandines galite lengvai ir greitai pagaląsti. STIHL sumažino ir grandinės galandimo kampą iki 25°. Tyrimai parodė, kad šiek tiek sumažintas kampas geriau veikia pjaunant įstrižai, kas yra idealu medžių priežiūros specialistams.

Grandinė komplektuojama pagal pjovimo juostą. „Hexa“ grandinė suderinama su 1.6 mm 3/8" pjovimo juostomis.

„Hexa“ GRANDINĖS GALANDIMAS

Daugiau informacijos