Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

STIHL TOBULINIMAS IR KOKYBĖ. MŪSŲ VARIKLIS – JŪSŲ DARBAS

Nuo pat STIHL įkūrimo jos veikla buvo susijusi su naujovėmis ir tobulinimu. Būtent šiuo dėmesiu grįsta darnioji gaminių technologija, slypinti kiekviename iš mūsų gaminių ir garantuojanti STIHL kokybę, kuria galite pasikliauti.

Štai kaip mes užtikriname vystymąsi ir kokybę STIHL

Mūsų produktų asortimentas yra toks pat įvairus, kaip ir mūsų motorinių įrenginių naudojimo vietos – tas pats pasakytina apie priemones ir tobulinimo idėjas, kurios garantuoja gerai žinomą STIHL kokybę. STIHL naujoviškų technologijų ir tobulinimo apžvalga pateikiama čia.

STIHL KOKYBĖS IR TOBULINIMO PRIEMONĖS


Lenkimo bandymas

STIHL tobulinimo bandymo metu mes mielai tiriame slėgį.  Kadangi mūsų hidraulinis presas lenkia įvairiausios sudėties plieną, net esant 10 tonų slėgiui į mažiausius paviršius.  Mes taip patikriname įvairių lydinių elgseną. Taip užtikriname tinkamą kietumo ir tvirtumo derinį tam, kad mūsų pjovimo įrankių pjovimo galia būtų puiki.


Ištvermės bandymas

Waiblingeno STIHL 2-oje gamykloje kokybei skiriamas dėmesys visą parą.  Mes čia tikriname visų STIHL įrenginių veikimą 24 valandas per parą – nuo grandininių pjūklų iki gyvatvorių žirklių iki purkštuvų.  Šiam ištvermės bandymui yra parengtos net 36 specialiai suprojektuotos bandymų kabinos, techniškai visiškai aprūpintos degalų tiekimo ir išmetamųjų dujų ištraukimo sistema, jos užimtos dieną ir naktį.  Mūsų įrenginiai čia veikia apytikriai 150 000 valandų per metus. Kiekvienam mūsų asortimento modeliui yra kruopščiai, minutės tikslumu parengtas bandymų planas.  Jį valdo mūsų specialiai sukurta bandymų programa.  Programinė įranga imituoja įprastą naudotojo praktikoje naudojamą būdą:  dalinę apkrovą, visą apkrovą, tuščiąją eigą.  Gauti duomenys mums padeda užtikrinti nepriekaištingą ir patikimą visų mūsų įrenginių veikimą.


Akumuliatorių tobulinimas
Mums, STIHL bendrovei, akumuliatorių tobulinimo tema ypač svarbi – dėl šios priežasties mes patys kuriame savo nuolat plėtojamas akumuliatorių sistemas.  Tik taip mes galime puikiai vieną su kitu suderinti elektrinių variklių ir STIHL akumuliatorių veikimą bei energijos talpą. Jums tai reiškia, kad jūsų STIHL įrenginys optimaliai naudos akumuliatoriaus energiją, veiks kuo ilgiau ir užtikrins didžiausią įmanomą darbo našumą.  Mums tai reiškia - patikimos STIHL kokybės tęstinumą ateityje. 

Vibracijos bandymas

Mūsų įrenginiai yra tikri energijos užtaisai.  Kai šios jėgos pasireiškia, atsiranda vibracijos – ir STIHL bendrovėje mes jas mažiname savo tobulinimo centre, matuodami savo įrankių rankenų vibraciją.  Vibracija neturi viršyti tam tikrų ribinių verčių.  Tai iššūkis, kurį mūsų tobulinimu užsiimantys inžinieriai mielai priima. Jie projektuoja antivibracines sistemas, kuriose slopinantys elementai ir spyruoklės neleidžia variklio vibraciją perduoti rankenoms.  Todėl mūsų įrenginiai ramiau gula į jūsų rankas.


Magnio lydinys, veikiant slėgiui

Jei ilgą laiką dirbsite gyvatvorių žirklėmis ar grandininiu pjūklu, pastebėsite, kad kiekvienas gramas yra svarbus. Be to, pagrindinis mūsų tyrimų ir tobulinimo tikslas – ir toliau mažinti įrenginių svorį.  Norint tai pasiekti, daugeliui savo įrenginių naudojame ypač lengvą medžiagą, kurios, kalbant apie tvirtumą, nereikia slėpti:  magnį.  Grynas magnis yra maždaug trečdaliu lengvesnis už aliuminį. Savo Priume esančioje STIHL gamykloje mes dirbame su šia medžiaga – labai tiksliai laikydamiesi liejimo proceso.  Taip mes galime pagaminti beveik bet kokią įsivaizduojamą magnio lydinio formą, naudojant slėgį.  Pavyzdžiui, mūsų benzininių variklių ir gyvatvorių žirklių tarpines.


Srauto modeliavimas

STIHL tobulinimas – tai, be kita ko, reiškia komponentų optimizavimą. Pavyzdžiui, mūsų variklių, naudojant srauto modeliavimą.  Siekiant užtikrinti, kad STIHL įrenginio variklio ertmė būtų optimaliai sutepta ir komponentus kuo mažiau veiktų trintis, buvo sukurtas taip vadinamasis srauto modeliavimas.  Jo dėka mūsų inžinieriai mato, kaip degalų mišinys pasiskirsto ir elgiasi variklio ertmėje.  Be to, inžinierius naudoja mūsų variklių konstrukcijos 3D duomenis. 
 Likusi dalis – tai gana sudėtinga, matematinių-fizinių formulių sistema, pagal kurią apskaičiuojamas skysčio judėjimas variklio ertmėje. Galiausiai variklio komponentus galima optimizuoti taip, kad tepalas visada patektų tiksliai ten, kur jo reikia.


Klimatinė kamera

STIHL produktai naudojami visame pasaulyje.  Ir visame pasaulyje turi būti galima pasikliauti mūsų STIHL kokybe – neatsižvelgiant į vartotojo klimatinės zonos temperatūrą.  Todėl mes klimatinėje kameroje išbandome savo įrenginių užvedimą ir veikimą ekstremaliose temperatūrose.  Kamerą galime atvėsinti iki -30 laipsnių šalčio arba įkaitinti iki 40 laipsnių karščio.  Taip gaudami atsakymus, į mums svarbius klausimus:  Kaip degalų mišinys elgiasi tokiose temperatūrose?  Ar alyvos klampis yra idealus?  Ar degalai sudega nepalikdami likučių?  Kaip įrenginys elgiasi, kai pasiekiamas rasos taškas?  Visos šios žinios, kurias mes gauname iš klimatinės kameros, įtraukiamos kuriant naujus gaminius.


Garso lygio matavimas

Garso matavimo patalpoje matuodami savo įrenginių keliamą garsą, mes prisidedame prie to, kad triukšmas kuo mažiau trikdytų žmones ir aplinką.  Todėl naudotojo ausų srityje mes matuojame, pavyzdžiui, garso slėgio lygį.  Dėl šios priežasties mes galime įvertinti, ar darbui su įrenginiu reikalinga klausos apsauga.  Garso galios lygis registruojamas įrenginį supančioje aplinkoje. Ši vertė – tai garso spinduliuotės į aplinką matas.  Ji randama kaip ženklinimas ant mūsų įrenginių.

Pjovimo grandinės bandymas

STIHL kokybė pas mus visada sietina su bandymų stendu.  O tiksliau – su pjovimo grandinės bandymo stovu.  Tai, kas pasiekiama mūsų pačių sukurtomis pjovimo grandinėmis pjovimo našumo atžvilgiu, tikrinama realiomis sąlygomis.

Realios sąlygos, o tai pirmiausia reiškia, kad naudojama drėgna mediena.  Dėl to, imituodami kuo autentiškesnes pjovimo sąlygas, mes drėkiname ją papildomoje purkštuvų sistemoje.  Kompiuterinis matavimas palygina tikrąjį STIHL pjovimo grandinės našumą su prielaidomis, išsakytomis projektuojant ir rengiant. Be to, kolegas ypač domina medienos pjovimo našumas ir grandinės sukimosi ant pjovimo juostos greitis.


Dulkių bandymas

 STIHL kokybė – tai taip pat reiškia, kad mūsų įrenginiai puikiai tinka dirbti nepatogiose situacijose.  Todėl išbandome savo įrenginius dulkių kameroje. Ir tam yra svarbi priežastis - dulkės yra įkyrios. Jeigu su jomis tinkamai nedirbama, jos linkusios kauptis visur ir keliančios bėdų mechaniniams ir elektriniams įrenginiams.  Būtent tai mes darome šioje dulkių kameroje.  Mes sąmoningai joje kuriame labai tankią dulkių aplinką, pavyzdžiui, su vienu iš mūsų pjaustytuvų pjaudami akmens plokštes.  Tuo pat metu mes įjungiame kitus šioje aplinkoje veikiančius įrenginius, o tada įsiurbiame dulkių prisotintą orą.  Po kurio laiko mes išjungiame juos ir atidžiai apžiūrime oro filtrus ir įrenginio vidaus mechanizmus.  Remdamiesi savo pastebėjimais, darome išvadas, kaip, siekiant apsaugoti variklį nuo dulkių patekimo į jo vidų, geriausia konstruoti oro filtrus,  nes tik švarus, be dulkelių oras gali virsti optimali variklio galia.


Klampio bandymas

STIHL bendrovėje taip pat nemažai dirbame ties mūsų degalų ir tepalų tobulinimu.  Daugelį jų kuriame patys.  Mes tai darome, nes žinome, kad mūsų varikliai tik tada veiks našiausiai, kai jų darbui bus naudojami aukštos kokybės degalai ir tepalai.  Mums svarbūs klausimai - Kas lieka sudegus mūsų degalams?  Kaip užsiveda įrenginys, naudojant šaltąjį paleidimą?  Kiek produktas yra biologiškai skaidus?  Kokiu tampa alyvų klampis, esant skirtingoms temperatūroms?  Mes randame atsakymus į šiuos klausimus, o tada optimalias sudėtis.  Tam mes turime savo laboratorijas, kuriose tobulinimu užsiima mūsų specialistai. 


Medžiagų bandymas

STIHL bendrovėje, savo gaminių kokybę mes užtikriname įvairiais būdais.  Vienas iš jų - medžiagos patikra nuskaitomuoju elektroniniu mikroskopu.  Medžiaga, kurią STIHL naudoja daugelyje skirtingų lydinių, atrodo kaip kalnų grandinės ar peizažai.

Pavyzdžiui, padidinus iki 10 000 kartų, galime pamatyti lūžio priežastį, nes lūžio briaunos atrodo kitaip, jei tai įvyko dėl terminio apdorojimo klaidos ar medžiagos silpnumo.  Mikrografijoje, kurią gauname iš skirtingų metalų ir jų lydinių, galime pamatyti net atskirus kristalus, kurie paprastai būna lydiniuose.  Taip mes renkame žinias apie medžiagas, jų savybes ir elgseną, kad galiausiai kartu su savo tiekėjais rastume idealiausias medžiagas.


Apsaugos nuo pjūvio bandymas

STIHL užsiima ne tik įrenginių kūrimu, bet ir jų tyrimu, siekiant apsaugoti vartotojus.  Dirbant su motoriniais įrenginiais, tokią apsaugą suteikia darbiniai drabužiai, pagaminti iš pjūviui atsparių pluoštų. Šie aukštųjų technologijų pluoštai yra labai ilgi, ploni ir, pirmiausia, labai atsparūs pjūviams.  Mūsų nuo pjūvių apsaugančiuose drabužiuose jie naudojami keliais sluoksniais – jei grandininis pjūklas įsiskverbtų pro apsaugančias nuo pjūvių kelnes, grandinės pjaunamieji dantukai išplėšia ilgus, tvirtus pluoštus, kurie per kelias milisekundes apsiveja pjovimo grandinės varomąją žvaigždutę, sustabdydami jos sukimąsi.  Mes taip pat patys tikriname šią funkciją, atlikdami realius naujų modelių ir prototipų bandymus.  Todėl mūsų kompetencija pirmiausia sietina su tekstilės naujovių, gilaus įrenginių supratimo ir tikslaus vartotojų poreikių išmanymo derinimu.  Mūsų gaminių kataloguose ir brošiūrose tekstilės gaminius, kurie išlaikė apsaugos nuo įpjovimų bandymą pagal DIN EN 381 arba DIN EN ISO 11393, atskirsite pagal priskirtą piktogramą.  STIHL atlieka bandymus tik patikimuose Europos institutuose, laikydamasi griežčiausių reikalavimų. Štai kodėl iš STIHL jūs galite nusipirkti tik tekstilines medžiagas, praėjusias patikimą apsaugos nuo įpjovimo patikrą.


STIHL SISTEMOS SVORIS

Profesionaliems naudotojams svarbus kiekvienas svorio gramas. Štai kodėl STIHL naudoja daug inžinerijos žinių, norėdama sumažinti sistemos svorį, t. y., tuščio grandininio pjūklo, įskaitant pjovimo priedus, svorį. Taip dėl plonesnių žvaigždučių dangtelių, naujos konstrukcijos cilindrų, nuosekliai keičiant kitų komponentų medžiagas bei tobulinant lengvos konstrukcijos pjovimo juostas, būtų galima sutaupyti nemažai svorio – žinoma, nepakenkiant tvirtumui ir ilgaamžiškumui. Rezultatas: mažesnis sistemos svoris ir paprastesnis valdymas.

DARBAS LYJANT SU AKUMULIATORINIAIS PROFESIONALIAIS ĮRENGINIAIS

Visi STIHL AP sistemos akumuliatoriniai įrenginiai yra suprojektuoti profesionalams ir kasdieniniam naudojimui net esant nepalankioms oro sąlygoms. Dėl šios priežasties jie yra su išbandyta apsauga nuo purslų. Jos veiksmingumas įrodytas atliekant griežtus vidinius bandymus. Be kita ko, purškiamo vandens bandymas yra pagrįstas IPX4 standartu.

STIHL TOBULINIMAS IR KOKYBĖ TRUMPAI

  • STIHL tobulinimas užtikrina, kad mūsų įrenginių komponentai yra optimaliausiai suderinti vienas su kitu, taip užtikrinant optimalų našumą.

  • STIHL kokybė grindžiama įvairiausiais bandymo būdais