Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL TOBULINIMAS IR KOKYBĖ. MŪSŲ VARIKLIS – JŪSŲ DARBAS

Nuo pat STIHL įkūrimo mums svarbiausia – naujovės ir tobulinimas. Šiais principais grįsta ir mūsų darnioji gaminių technologija, slypinti kiekviename iš STIH įrenginių. Mes garantuojame kokybę, kuria galima pasikliauti.

KAIP MES UŽTIKRINAME VYSTYMĄSI IR KOKYBĘ?

Mūsų įrenginių pasirinkimas yra labai platus. Kaip ir sritys kuriose jie naudojami. Tai galioja ir kalbant apie priemones ir tobulinimo idėjas, kurios garantuoja įvertintą STIHL kokybę. STIHL technologijų ir tobulinimo apžvalga pateikiama čia.

STIHL KOKYBĖS IR TOBULINIMO PRIEMONĖS

Lenkimo bandymas

STIHL tobulinimo bandymo metu mes tiriame slėgį. Mūsų hidraulinis presas lenkia įvairiausios sudėties plieną, net esant 10 tonų slėgiui į mažiausius paviršius. Mes taip patikriname įvairių lydinių reakcijas. Taip užtikriname tinkamą kietumo ir tvirtumo derinį tam, kad mūsų pjovimo įrankių pjovimo galia būtų puiki.
IŠTVERMĖS BANDYMAS

Vaiblingene esančioje STIHL 2-oje gamykloje kokybei dėmesys skiriamas visą parą. Mes tikriname visų STIHL įrenginių veikimą 24 valandas per parą – nuo grandininių pjūklų iki gyvatvorių žirklių ir purkštuvų. Ištvermės bandymui yra parengtos net 36 specialiai suprojektuotos bandymų kabinos, techniškai pilnai aprūpintos degalų tiekimo ir išmetamųjų dujų ištraukimo sistema. Mūsų įrenginiai čia veikia apytikriai 150 000 valandų per metus. Kiekvienam mūsų asortimento modeliui yra kruopščiai, minutės tikslumu, parengtas bandymų planas. Jį valdo mūsų specialiai sukurta bandymų programa. Programinė įranga imituoja įprastą vartotojo praktikoje naudojamą būdą: dalinę apkrovą, visą apkrovą, tuščiąją eigą. Gauti duomenys mums padeda užtikrinti nepriekaištingą ir patikimą visų mūsų įrenginių veikimą.


AKUMULIATORIŲ TOBULINIMAS

Mums – STIHL bendrovei – akumuliatorių tobulinimo tema ypač svarbi – dėl šios priežasties mes patys kuriame savo akumuliatorių sistemas. Tik taip mes galime puikiai vieną su kitu suderinti elektrinių variklių ir STIHL akumuliatorių veikimą bei energijos talpą. Jums tai reiškia, kad jūsų STIHL įrenginys optimaliai naudos akumuliatoriaus energiją, veiks kuo ilgiau ir užtikrins didžiausią įmanomą darbo našumą. Mums tai reiškia patikimos STIHL kokybės tęstinumą ateityje.


VIBRACIJOS BANDYMAS

Mūsų įrenginiai yra tikri energijos užtaisai. Veikdami įrankiai vibruoja. Mes siekiame vibracijos lygį sumažinti savo tobulinimo centre, matuodami savo įrankių rankenų vibraciją. Vibracija neturi viršyti tam tikrų ribinių verčių. Mūsų tobulinimu užsiimantys inžinieriai priėmė šį nelengvą iššūkį. Jie projektuoja antivibracines sistemas, kuriose slopinantys elementai ir spyruoklės neleidžia variklio vibracijos perduoti rankenoms. Todėl mūsų įrenginius daug lengviau laikyti rankose.


MAGNIO LYDINYS

Jei ilgą laiką dirbote gyvatvorių žirklėmis ar grandininiu pjūklu, pastebėsite, kad po ilgo naudojimo pavargsta rankos, todėl kiekvienas prietaiso gramas yra svarbus. Mūsų tyrimų ir tobulinimo tikslas – ir toliau mažinti įrenginių svorį. Norėdami tai pasiekti, mes daugeliui savo įrenginių naudojame ypač lengvą medžiagą: magnį. Grynas magnis yra maždaug trečdaliu lengvesnis už aliuminį. Priume esančioje STIHL gamykloje mes dirbame su šia medžiaga labai tiksliai laikydamiesi liejimo proceso. Taip mes, naudodami slėgį, galime pagaminti beveik bet kokią įsivaizduojamą magnio lydinio formą. Pavyzdžiui, mūsų benzininių variklių ir gyvatvorių žirklių tarpines.


SRAUTO MODELIAVIMAS

STIHL tobulinimas – tai reiškia ir komponentų optimizavimą. Pavyzdžiui, variklių optimizavimą, naudojant srauto modeliavimą. Siekiant užtikrinti, kad STIHL įrenginio variklio ertmė būtų optimaliai sutepta ir komponentus kuo mažiau veiktų trintis, buvo sukurtas taip vadinamasis srauto modeliavimas. Dėl jo mūsų inžinieriai mato, kaip degalų mišinys pasiskirsto ir veikia variklio ertmėje. Taip pat inžinierius naudoja mūsų variklių konstrukcijos 3D duomenis.
Likusi dalis – tai gana sudėtinga, matematinių-fizinių formulių sistema, pagal kurią apskaičiuojamas skysčio judėjimas variklio ertmėje. Variklio komponentus galima optimizuoti taip, kad tepalas visada patektų tiksliai ten, kur jo reikia.


KLIMATINĖS KAMERA

STIHL produktai naudojami visame pasaulyje, todėl kiekviename žemės kampelyje, nepriklausomai nuo klimato temperatūros, vartotojai turi pasikliauti STIHL kokybe. Todėl mes klimatinėje kameroje išbandome savo įrenginių užvedimą ir veikimą ekstremaliose temperatūrose. Kamerą galime atvėsinti iki –30 °C šalčio arba įkaitinti iki +40 °C . Taip gauname atsakymus į mums rūpimus klausimus. Kaip degalų mišinys veikia tokiose temperatūrose? Ar alyvos klampumas yra idealus? Ar degalai sudega nepalikdami likučių? Kaip įrenginys veikia, kai pasiekiamas rasos taškas? Visos šios žinios, kurias mes gauname iš klimatinės kameros, panaudojamos kuriant naujus gaminius.


GARSO LYGIO MATAVIMAS

Garso matavimo patalpoje matuodami savo įrenginių keliamą triukšmą, mes prisidedame prie to, kad triukšmas kuo mažiau trikdytų žmones ir aplinką. Todėl naudotojo ausų srityje mes matuojame, pavyzdžiui, garso slėgio lygį. Dėl šios priežasties mes galime įvertinti, ar darbui su įrenginiu reikalinga klausos apsauga. Garso galios lygis registruojamas įrenginį supančioje aplinkoje. Ši vertė – tai garso spinduliuotės į aplinką matas. Jos ženklinimą galima rasti ant mūsų įrenginių.


PJOVIMO GRANDINĖS BANDYMAS

STIHL kokybę užtikriname bandymų stende. Tai, ką pasiekėme mūsų pačių kurtomis pjovimo grandinėmis ( kalbant apie našumą), mes tikriname realiomis sąlygomis.

Tai, pirmiausia, reiškia, kad naudojama drėgna mediena. Mes norime imituoti kuo autentiškesnes pjovimo sąlygas, todėl papildomai drėkiname medieną purkštuvų sistemoje. Kompiuterinis matavimas palygina tikrąjį STIHL pjovimo grandinės našumą su prielaidomis, kurios buvo numatytos projektuojant ir rengiant grandinę. Kolegas ypač domina medienos pjovimo našumas ir grandinės sukimosi ant pjovimo juostos greitis.


DULKIŲ BANDYMAS

STIHL kokybė – tai taip pat reiškia, kad mūsų įrenginiai puikiai tinka dirbti nepatogiose situacijose. Todėl išbandome savo įrenginius dulkių kameroje. Ir tam yra svarbi priežastis: dulkės gali kauptis visur ir gali sukelti bėdų mechaniniams ir elektriniams įrenginiams. Mes dulkių kameroje kuriame labai dulkėtą aplinką, pavyzdžiui, su vienu iš mūsų pjaustytuvų pjaudami akmens plokštes. Tuo pat metu mes įjungiame kitus šioje aplinkoje veikiančius įrenginius, o tada įsiurbiame dulkių prisotintą orą. Po kurio laiko mes išjungiame prietaisus ir atidžiai apžiūrime oro filtrus ir įrenginio vidaus mechanizmus. Remdamiesi savo pastebėjimais, darome išvadas. Siekiant apsaugoti variklį nuo dulkių patekimo į variklio vidų, geriausia konstruoti oro filtrus, nes tik švarus, be dulkelių oras, gali padėti varikliui veikti optimalia galia.


KLAMPUMO BANDYMAS

STIHL bendrovėje taip pat nemažai dirbame ties mūsų degalų ir tepalų tobulinimu. Daugelį jų kuriame patys. Mes tai darome, nes žinome, kad mūsų varikliai tik tada veiks našiausiai, kai jų darbui bus naudojami aukštos kokybės degalai ir tepalai. Mus dominantys klausimai: kas lieka sudegus mūsų degalams? Kaip užsiveda įrenginys, naudojant šaltąjį užvedimą? Kiek produktas yra biologiškai skaidus? Koks būna alyvos klampumas, esant skirtingomis oro temperatūromis? Mes randame atsakymus į šiuos klausimus, o tada kuriame geriausias sudėti. Turime savo laboratorijas, kuriose tobulinimu užsiima mūsų specialistai.


Medžiagų bandymas

STIHL bendrovėje savo gaminių kokybę mes užtikriname įvairiais būdais. Vienas iš jų – medžiagos patikra nuskaitomuoju elektroniniu mikroskopu. Medžiaga, kurią STIHL naudoja daugelyje skirtingų lydinių, atrodo kaip kalnų grandinės ar peizažai.

Pavyzdžiui, padidinus iki 10 000 kartų, galime pamatyti lūžio priežastį, nes lūžio briaunos atrodo kitaip, jei tai įvyko dėl terminio apdorojimo klaidos ar medžiagos silpnumo. Mikrografijoje, kurią gauname iš skirtingų metalų ir jų lydinių, galime pamatyti net atskirus kristalus, kurie paprastai būna lydiniuose. Taip mes renkame žinias apie medžiagas, jų savybes ir būsenas, kad galiausiai kartu su savo tiekėjais rastume idealiausias medžiagas.


APSAUGOS NUO PJŪVIŲ BANDYMAS

STIHL užsiima ne tik įrenginių kūrimu, bet ir jų tyrimu, siekdami apsaugoti vartotojus. Dirbant su motoriniais įrenginiais, tokią apsaugą suteikia darbiniai drabužiai, pagaminti iš pjūviui atsparių pluoštų. Šie aukštųjų technologijų pluoštai yra labai ilgi, ploni ir labai atsparūs pjūviams. Mūsų nuo pjūvių apsaugančiuose drabužiuose jie naudojami keliais sluoksniais. Jei grandininis pjūklas įsiskverbtų pro apsaugančias nuo pjūvių kelnes, grandinės pjaunamieji dantukai išplėštų ilgus, tvirtus pluoštus, kurie per kelias milisekundes apsivytų pjovimo grandinės varomąją žvaigždutę, sustabdydami jos sukimąsi. Mes taip pat patys tikriname šią funkciją, atlikdami realius naujų modelių ir prototipų bandymus. Todėl mūsų kompetencija pirmiausia sietina su tekstilės naujovių, gilaus įrenginių supratimo ir tikslaus vartotojų poreikių išmanymo derinimu. Mūsų gaminių kataloguose ir brošiūrose tekstilės gaminius, kurie išlaikė apsaugos nuo įpjovimų bandymą pagal DIN EN 381 arba DIN EN ISO 11393, atskirsite pagal priskirtą piktogramą. STIHL atlieka bandymus tik patikimuose Europos institutuose, laikydamasi griežčiausių reikalavimų. Štai kodėl iš STIHL jūs galite nusipirkti tik tekstilines medžiagas, praėjusias patikimą apsaugos nuo įpjovimo patikrą.


STIHL SISTEMOS SVORIS

Profesionaliems vartotojams svarbus kiekvienas įrenginio gramas. Štai kodėl STIHL panaudoja inžinerijos žinias, norėdama sumažinti sistemos svorį, t. y., tuščio grandininio pjūklo, įskaitant pjovimo priedus, svorį. Taip dėl plonesnių žvaigždučių dangtelių, naujos konstrukcijos cilindrų, nuosekliai keičiant kitų komponentų medžiagas bei tobulinant lengvos konstrukcijos pjovimo juostas, būtų galima sutaupyti nemažai svorio. Žinoma, nepakenkiant tvirtumui ir ilgaamžiškumui. Rezultatas: mažesnis sistemos svoris ir paprastesnis valdymas.

DARBAS LYJANT SU AKUMULIATORINIAIS PROFESIONALIAIS ĮRENGINIAIS

Visi STIHL AP sistemos akumuliatoriniai įrenginiai yra suprojektuoti profesionalams ir kasdieniniam naudojimui net esant nepalankioms oro sąlygoms. Dėl šios priežasties jie yra su išbandyta apsauga nuo purslų. Jos veiksmingumas įrodytas atliekant griežtus vidinius bandymus. Be to, purškiamo vandens bandymas yra pagrįstas IPX4 standartu.

STIHL TOBULINIMAS IR KOKYBĖ TRUMPAI

  • STIHL tobulinimas užtikrina, kad mūsų įrenginių komponentai yra geriausiai suderinti vienas su kitu, taip užtikrinant optimalų našumą.

  • STIHL kokybė grindžiama įvairiausiais bandymo būdais