Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

PATARIMAI APIE VEJAPJOVES

Vejapjovė yra populiarus pagalbininkas, atliekant sodo darbus. Jam padedant jūsų veja visada atrodys tvarkinga ir galės sveikai augti.

STIEBELIS PO STIEBELIO

Niekas nepadeda nuo ilgų stiebelių, kaip gerai veikianti vejapjovė. Mūsų vejapjovės patarimai leis jums visada gerai pjauti ką tik pagaląstais peiliais. Mes taip pat informuojame apie vejapjovės naudojimo galimybes žiemą: pavyzdžiui, galite ją sandėliuoti per žiemą gerai supakuotą garaže ar rūsyje.

VEJAPJOVĖS PEILIŲ GALANDIMAS

Kad vejapjovės peiliai neprarastų savo aštrumo. Sužinosite, kodėl reikėtų tikrinti peilius ir kada juos galąsti. Mes taip pat paaiškiname, kada tikslinga atiduoti galąsti ašmenis ir kaip jūs galite pagaląsti vejapjovės peilius.IŠSAMIAU APIE VEJAPJOVIŲ PEILIŲ GALANDIMĄ

VEJAPJOVĖS VALYMAS

Augant žolei, jūsų vejapjovei nuolat yra darbo. Pjaunant nešvarumai ir augalų likučiai nusėda ant korpuso, prilimpa prie vejapjovės ašmenų. Mūsų žinyne sužinosite, kaip valyti vejapjovę, kad darbo rezultatai nuolatos būtų geri.
VEJAPJOVĖS VALYMAS

VEJAPJOVĖS PARUOŠIMAS ŽIEMAI

Po įtemptų vasaros darbų jūsų vejapjovė nusipelno ramios žiemos. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip išvalyti vejapjovę prieš žiemą, ir kokius veiksmus reikia atlikti, kad ji gerai peržiemotų.

VEJAPJOVĖS PARUOŠIMAS ŽIEMAI