Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

LAUKO BALDŲ VALYMAS SU STIHL. VASAROS SEZONĄ PASITIKITE SU ŠVYTINČIAIS BALDAIS

Atėjo vasaros sezonas ir laikas valyti sodo baldus. Sužinokite, kaip valyti lauko kėdes ir stalus.

LAUKO BALDŲ VALYMAS IKI ŠVYTĖJIMO

Kodėl reikia valyti lauko baldus? Viskas paprasta. Jie visą šiltąjį sezoną stovi lauke ir patiria išorinį aplinkos poveikį, kuris kenkia jų kokybei. Žinoma, kad lauko baldų kokybė, apdirbimas ir medžiagos yra svarbūs, tačiau reguliarus valymas ir priežiūra – būtini. Tai vienintelis būdas pratęsti lauko baldų tarnavimo laiką ir užtikrinti, kad jie ilgam išliks funkcionalūs. Valydami baldus, jus visada užtikrinsite, kad vasaros sezonas prasidės be rūpesčių. Rekomenduojame baldus reguliariai valyti minkšta šluoste. Taip jūs pašalinsite dulkes ir kitas priemaišas, kurios per ilgą laiką gali prilipti prie baldų ir pažeisti jų paviršių. Kartą per metus būtinas ir kruopštus lauko baldų valymas. Išsiaiškinsime, kuo skiriasi medinių, metalinių ir pintų lauko baldų valymas.

MEDINIŲ LAUKO BALDŲ VALYMAS

Valyti medinius sodo baldus nėra sunku, tačiau reikėtų tai daryti atsargiai. Juk medis yra organinė medžiaga, kurią reikia valyti itin švelniai. Sužinokime, kaip medinius baldus valyti tinkamai ir tausojančiai.

PINTŲ BALDŲ PRIEŽIŪRA IR VALYMAS

Valyti iš natūralių medžiagų pintus ir pintus plastikinius baldus – rimtas iššūkis. Purvo dalelės dažnai įstringa pynimuose, todėl valyti reikėtų labai atsargiai. Išsiaiškinsime, kaip geriausiai valyti pintus baldus.

METALINIŲ LAUKO BALDŲ VALYMAS

Valyti metalinius lauko baldus yra labai lengva. Tačiau metalinių lauko baldų medžiaga ir danga gali skirtis viena nuo kitos valymo reikalavimais. Mūsų straipsnyje išsiaiškinsime, kaip tinkamai valyti skirtingus metalinius baldus.