Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

VEJOS PJOVIMO ROBOTAI „¡MOW®”: PATARIMAI IR GUDRYBĖS 

Naudodamiesi mūsų patarimais, galėsite lengvai įdiegti vejos pjovimo robotą „iMOW®”, jį išvalyti, techniškai prižiūrėti bei paruošti žiemai.

„¡MOW®“ – MIKLUSIS SODO PAGALBININKAS

„iMOW®” vejos pjovimo robotai yra įvairūs, kaip ir jų savininkų sklypai. Ir maži vejos pjovimo robotai gali daug. Pavyzdžiui, jų davikliai „pajaučia“ lietų. Robotai gali savarankiškai apskaičiuoti pjovimo grafiką ir vėją nupjauti automatiškai. Tam, kad jūs galėtumėte ilgai džiaugtis savo pagalbininku, paruošėme kelis naudingus priežiūros patarimus.

„¡MOW® “ RMI SERIJOS VEJOS PJOVIMO ROBOTAI. ĮDIEGIMAS

„iMOW®” galite įdiegti ir patys. Sužinokite, kaip tinkamai įdiegti įkrovimo stotelę ir perimetro vielą. Tai padaryti jums mielai padės ir mūsų specializuoti pardavėjai.

„iMOW®“ VEJOS ROBOTO ĮDIEGIMAS

NAUJOS KARTOS „¡MOW®“ VEJOS PJOVIMO ROBOTAI. ĮDIEGIMAS

„iMOW®” galite įdiegti ir patys. Sužinokite, kaip tinkamai įdiegti įkrovimo stotelę ir perimetro vielą. Tai padaryti jums mielai padės ir mūsų specializuoti pardavėjai.

„iMOW®“ VEJOS ROBOTO ĮDIEGIMAS

VEJOS PJOVIMO ROBOTO PJOVIMO LAIKAS

„iMOW®” darbas priklauso nuo jo aktyvumo laikotarpių. Robotas pats juos strategiškai apskaičiuoja, o jeigu jums prireiks atlikti pakeitimus, galėsite tai padaryti rankiniu būdu. Tam, kad būtų jūsų veja būtų kruopščiai nupjauta, lietaus jutiklis, esantis visuose modeliuose, praneša, kada lyja.

VEJOS PJOVIMO ROBOTŲ VALYMAS

Valomas „iMOW®” užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir puikų veikimą. Valymas nereikalauja pastangų, jei yra atliekamas kartą per savaitę. Visus valymo patarimus ir gudrybes pateikėme vienoje instrukcijoje.

VEJOS PJOVIMO ROBOTO VALYMAS

VEJOS PJOVIMO ROBOTAI. TECHNINĖ PRIEŽIŪRA – ILGAM NAUDOJIMUI

„iMOW®” dirba visiškai savarankiškai. Reguliarūs techninės priežiūros darbai, pavyzdžiui, pjovimo mechanizmo apžiūra, padeda išlaikyti gerą roboto būklę. Kas savaitę patikrinkite, kaip veikia peiliai ir ar nėra šalintinų likučių. Kartą per metus nuvežkite savo įrenginį specializuoto prekybininko patikrai.

APIE JŪSŲ VEJOS PJOVIMO ROBOTO TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ

VEJOS PJOVIMO ROBOTO PARUOŠIMAS ŽIEMAI

Šaltuoju metu laiku nepalikite „iMOW®” įkrovimo stotelėje, laikykite jį sausoje vietoje. Sužinosime, kaip paruošti vejos pjovimo robotą žiemai taip, kad pavasarį jis jau būtų pasiruošęs darbui.

„¡MOW®“ SIUNTIMAS ŽIEMOS „MIEGUI”

PREKYBOS ATSTOVO KONSULTACIJA

Mūsų STIHL specializuoti pardavėjai, kilus klausimams, mielai jums patars. Prireikus pardavėjai gali atlikti visus darbus, susijusius su „iMOW®” priežiūra.

PATARIMAI APIE VEJOS PJOVIMO ROBOTUS: TRUMPAI

  • Jūs galite lengvai patys įdiegti „iMOW®”.

  • Taip pat galite patikėti įdiegimą specializuotam pardavėjui.

  • Pjovimo laikas priklauso nuo pjaunamo ploto dydžio ir oro sąlygų. Jis gali būti priderintas individualiai.

  • Techninė priežiūra turi būti atliekama nuolat, apžiūrint ir valant vieną kartą per savaitę.

  • Šaltuoju metų laiku laikykite „iMOW®“ sausoje vietoje, pavyzdžiui, garaže.