Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

VEJOS PJOVIMO ROBOTAI. PATARIMAI IR GUDRYBĖS APIE SODO PAGALBININKUS „¡MOW®”

Naudodamiesi mūsų patarimais, galėsite lengvai paleisti vejos pjovimo robotą „iMOW®”, jį išvalyti, techniškai prižiūrėti bei paruošti žiemai.

„¡MOW®“ KAIP MIKLUS SODO PAGALBININKAS

„iMOW®” vejos pjovimo robotai yra įvairūs, kaip ir jų savininkų sklypai. Maži vejos pjovimo robotai gali šį tą: jie žino, kada lyja. Jie savarankiškai apskaičiuos pjovimo grafiką, o jūsų veją nupjaus automatiškai. Tam, kad jūs galėtumėte ilgai džiaugtis savo pagalbininku, mes surinkome keletą patarimų.

„¡MOW®“ VEJOS PJOVIMO ROBOTAI. ĮDIEGIMAS

Savo „iMOW®” galite įdiegti patys. Sužinokite, kaip teisingai įdiegti įkrovimo stotelę ir perimetro vielą. Įdiegti robotą jums mielai padės ir mūsų specializuoti pardavėjai.

„iMOW®“ ĮDIEGIMAS

VEJOS PJOVIMO ROBOTO PJOVIMO LAIKAS

Kada „iMOW®” dirba, priklauso nuo jo aktyvumo laikotarpių. Robotas pats juos strategiškai apskaičiuoja, o jeigu jums prireiks atlikti pakeitimus, galėsite tai padaryti rankiniu būdu. Tam, kad būtų užtikrintas švarus nupjautos vejos vaizdas, lietaus jutiklio dėka visi modeliai žino, kada lyja.

PJOVIMO LAIKO APSKAIČIAVIMAS IR NUSTATYMAS

VEJOS PJOVIMO ROBOTŲ VALYMAS

„iMOW®” valymas garantuoja ilgą naudojimą ir puikų veikimą. Valyti nereikia daug pastangų, tad paprastai tai turėtų būti daroma kas savaitę. Visus valymo patarimus ir gudrybes apibendrinome vienoje instrukcijoje.

VEJOS PJOVIMO ROBOTO VALYMAS

VEJOS PJOVIMO ROBOTAI. TECHNINĖ PRIEŽIŪRA ILGAM NAUDOJIMUI

„iMOW®” daro šį tą, visiškai savarankiškai. Reguliarūs techninės priežiūros darbai, pavyzdžiui, pjovimo mechanizmo apžiūra, padeda išlaikyti gerą formą. Kas savaitę patikrinkite, kaip veikia peiliai ir ar nėra šalintinų likučių. Kartą per metus reikia patikrinti pas specializuotą prekiautoją.

APIE JŪSŲ VEJOS PJOVIMO ROBOTO TECHNINĘ PRIEŽIŪRĄ

VEJOS PJOVIMO ROBOTO PARUOŠIMAS ŽIEMAI

Šaltuoju metų laiku nereikėtų palikti „iMOW®” įkrovimo stotelėje, tačiau pernešti į sausą vietą. Sužinokite, kaip paruošti žiemojimui vejos pjovimo robotą, kad kitą pavasarį jis vėl būtų paruoštas darbui.

„¡MOW®“ SIUNTIMAS ŽIEMOS „MIEGUI”

PREKYBOS ATSTOVO KONSULTACIJA

Mūsų STIHL specializuoti pardavėjai jums mielai patars, kilus klausimams, o prireikus, atliks visus svarbius darbus, susijusius su „iMOW®”.

PATARIMAI APIE VEJOS PJOVIMO ROBOTUS TRUMPAI

  • Jūs galite lengvai patys įdiegti „iMOW®”.

  • Taip pat galite pavesti įdiegti specializuotam pardavėjui.

  • Pjovimo laikas priklauso nuo pjaunamo ploto dydžio ir oro sąlygų. Jis gali būti priderintas individualiai.

  • Techninė priežiūra turi būti atliekama nuolat, apžiūrint ir valant vieną kartą per savaitę.

  • Šaltuoju metų laiku laikykite „iMOW®“ sausoje vietoje, pvz., garaže.