Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL AKUMULIATORIŲ TECHNOLOGIJOS. LENGVI, TYLŪS IR NAŠŪS

Miško ir želdynų priežiūra žmogui ir technikai kelia įvairiausius iššūkius – taip pat ir atsparumo prasme. Galėdami pasiūlyti keturias akumuliatorių linijas, mes galime tvirtai teigti: mūsų galingi, patogūs ir lanksčiai naudojami akumuliatoriniai įrenginiai sutverti ilgam naudojimui. Jūs visada galite pasitikėti STIHL akumuliatorių galia – tiek naudojant asmeniniams poreikiams, tiek naudojant profesionaliai.

STIHL AKUMULIATORIŲ AK SISTEMA

Jūsų sodas – jūsų asmeninis projektas? Pasitikėkite itin našiais ir tvariais STIHL AK sistemos akumuliatoriniais įrenginiais. Jos privalumas – keičiamas akumuliatorius ir platus įrenginių asortimentas suteiks jums maksimalų lankstumą. Taip jūs būsite pasiruošęs bet kokiam darbui.

STIHL AKUMULIATORIŲ AP SISTEMA

Itin galingi akumuliatoriniai STIHL AP sistemos įrenginiai ypač tinkami kasdieniniam profesionalų darbui, pavyzdžiui, kraštovaizdžio, sodininkystės ir medžių priežiūros srityse. Šie įrenginiai – tai idealus sprendimas, kai reikalingas maksimalus našumas net ir nepalankiomis oro sąlygomis.

STIHL AKUMULIATORIŲ AS SISTEMA

Jums norisi patogiai atlikti sklypo priežiūros ar sodo darbus? Kompaktiški ir patogūs STIHL akumuliatoriniai sodo įrankiai iš AS sistemos – būtent tai, ko jums reikia: universalūs ir ypač patogūs naudoti. Puikiai tinkantys retai atliekamiems sodo darbams.

STIHL AKUMULIATORIŲ AI SISTEMA

AI linijos akumuliatoriniai sodo įrenginiai ypač tinka darbams mažuose soduose. Jie greitai ir lengvai valdomi, o įdiegtą akumuliatorių galima be vargo įkrauti sienoje įrengtame maitinimo lizde.

AKUMULIATORINIŲ ĮRENGINIŲ VEIKIMO IR ĮKROVIMO LAIKAI

Čia galite sužinoti STIHL akumuliatorinių įrenginių veikimo laiką su viena akumuliatoriaus įkrova ir akumuliatorių įkrovimo laikus su skirtingais įkrovikliais.


STIHL akumuliatorių technologija padės įveikti iššūkius, nesvarbu, kur jie jūsų laukia: ar savame sode, ar profesionaliai dirbant gamtoje. STIHL akumuliatoriniai įrenginiai yra galingi, itin tylūs ir lengvai valdomi. Nenuostabu, nes kiekviename STIHL akumuliatoriniame įrenginyje sutelkta visa mūsų patirtis, sukaupta daugiau nei per 90 variklinių įrenginių gamybos metų. STIHL akumuliatoriniuose gaminiuose naudojami daug privalumų turintys ličio jonų akumuliatoriai.

ILGA NAUDOJIMO TRUKMĖ

Visi STIHL akumuliatoriai yra su ličio jonų akumuliatorių technologija. Juose didžiulis energijos tankis, tad jie pasižymi ilgu naudojimo laiku. STIHL AP akumuliatoriaus sistemą galima pilnai įkrauti maždaug 1 200 kartų. O tai atitinka vidutiniškai 2,5 metų, jei sistema naudojosi profesionalas. Mėgėjams sistema gali tarnauti beveik dešimtmetį. Žinoma, jei bus atliekama tinkama techninė ir kasdieninė priežiūra.

NĖRA ATMINTIES EFEKTO

STIHL naudojama ličio jonų akumuliatorių technologija visada gali pasiūlyti tiksliai įkrautą įtampą. Bet kokie įkrovos eigos pertrūkiai neturi įtakos sukauptai talpai, o tai labai patogu vartotojui. Tiesa, dalinis išsikrovimas turi teigiamą poveikį šiai akumuliatorių technologijai. Ličio jonų akumuliatoriai, kurie iš dalies išsikrauna iki 50 proc., o tad vėl įkraunami, yra ilgiau naudojami. Išsamiau apie atminties efektą sužinosite mūsų straipsnyje.

MAŽO SVORIO IR DYDŽIO

STIHL varikliniuose įrenginiuose naudojami ličio jonų akumuliatoriai yra patogūs, praktiški ir lengvo svorio.

NEDIDELĖ SAVAIMINĖ IŠKROVA

Ličio jonų akumuliatorių technologija pasižymi labai maža savaimine iškrova. Atskirti nuo įrenginio ir tinkamai laikomi akumuliatoriai gali pasiekti beveik tokį patį našumą, net ir po ilgesnio nenaudojimo laikotarpio (tarkim, po žiemos).