Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

STIHL AKUMULIATORIŲ TECHNOLOGIJOS. LENGVI, TYLŪS, NAŠŪS

Miško ir želdynų priežiūra žmogui ir technikai kelia įvairiausius iššūkius – taip pat ir atsparumo prasme. Turėdami keturias akumuliatorių linijas, mes galime tvirtai teigti - galingi, patogūs ir lanksčiai naudojami akumuliatoriniai įrenginiai ilgam naudojimui. Jūs visada galite pasitikėti STIHL akumuliatorių galia – tiek naudojant asmeniniams poreikiams, tiek profesionaliai.

STIHL AKUMULIATORIŲ AK SISTEMA

Jūsų sodas – jūsų asmeninis projektas? Pasitikėkite itin našiais ir tvariais STIHL AK sistemos akumuliatoriniais įrenginiais. Jos privalumas - keičiamas akumuliatorius ir platus įrenginių asortimentas suteiks jums maksimalų lankstumą. Taip jūs būsite pasiruošęs bet kokiam darbui.

AP SISTEMA

Itin galingi akumuliatoriniai STIHL AP sistemos įrenginiai ypač tinkami kasdien naudoti profesionalams, pvz., kraštovaizdžio, sodininkystės ir medžių priežiūros srityse. Šie įrenginiai – tai idealus sprendimas, kai reikalingas maksimalus našumas net ir nepalankiomis oro sąlygomis.

STIHL AKUMULIATORIŲ AS SISTEMA

Jums norisi patogiai atlikti sklypo priežiūros ar sodo darbus? Tada kompaktiški ir patogūs STIHL akumuliatoriniai sodo įrankiai iš AS sistemos – būtent tai, ko jums reikia: universalūs ir ypač patogūs naudoti. Puikiai tinkantys jūsų retiems sodo darbams

STIHL AI LINIJA

AI linijos akumuliatoriniai sodo įrenginiai ypač tinka darbams mažuose soduose. Jie greitai ir lengvai valdomi, o įdiegtą akumuliatorių galima be vargo įkrauti sienoje įrengtame maitinimo lizde.

STIHL akumuliatorių technologija padės įveikti iššūkius, nesvarbu, kur jie jūsų laukia – ar savo sode, ar profesionaliai dirbant gamtoje. STIHL akumuliatoriniai įrenginiai yra galingi, itin tylūs ir lengvai valdomi. Nenuostabu, nes kiekviename STIHL akumuliatoriniame įrenginyje sutelkta visa mūsų patirtis, sukaupta daugiau nei per 90 variklinių įrenginių gamybos metų. Ličio jonų akumuliatoriai naudojami visuose STIHL akumuliatoriniuose įrenginiuose ir turi daug privalumų.

ILGA NAUDOJIMO TRUKMĖ

Visi STIHL akumuliatoriai su ličio jonų akumuliatorių technologija. Juose didžiulis energijos tankis, tad jie gali pasigirti ypač ilgu naudojimo laiku. Atliekant tinkamą techninę ir kasdienę priežiūrą, tai reiškia, kad pavyzdžiui STIHL AP akumuliatorių sistemą, galima visiškai įkrauti maždaug 1200 kartų. O tai atitinka vidutinio profesionalaus naudojimo maždaug 2,5 metų laikotarpį. Privačiose rankose mūsų akumuliatorinė sistema tarnaus beveik dešimt metų (darant prielaidą, jog įkraunama dešimt kartų per mėnesį). Mūsų straipsnyje sužinosite, kas svarbu įkraunant ličio jonų akumuliatorių.

NĖRA ATMINTIES EFEKTO

STIHL naudojama ličio jonų akumuliatorių technologija visada gali pasiūlyti tiksliai įkrautą įtampą. Bet kokie įkrovos eigos pertrūkiai neturi įtakos sukauptai talpai, o tai patogus dalykas vartotojui. Vis dėlto dalinis išsikrovimas turi teigiamą poveikį šiai akumuliatorių technologijai. Ličio jonų akumuliatoriai, kurie iš dalies išsikrauna iki 50 proc., o tad vėl įkraunami, yra ilgiau naudojami. Išsamiau apie atminties efektą sužinosite mūsų straipsnyje.

MAŽO SVORIO IR DYDŽIO

STIHL varikliniuose įrenginiuose naudojami ličio jonų akumuliatoriai yra patogūs, praktiški ir, dirbant su įrenginiais, paperka mažu papildomu svoriu.

NEDIDELĖ SAVAIMINĖ IŠKROVA

Ličio jonų akumuliatorių technologija pasižymi labai maža savaimine iškrova. Atskirti nuo įrenginio ir teisingai laikomi akumuliatoriai gali pasiekti beveik tokį patį našumą, naudojant kitą pavasarį, kaip ir prieš sandėliuojant.