Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis detaliu prekės aprašymu.

Naujiena Akcija
  • Vejos plotams iki 1500 m² ir nuolydžiams iki 40%
  • Tiksli pjovimo sistema su 3 laisvai judančiais peiliukais
  • Elektrinis pjovimo aukščio reguliavimas
  • Patogus valdymas naudojant MY iMOW® programėlę ir Smart Home ryšį
Aukščiausia įkalnė, %: 40
Didžiausias galimas vejos plotas, m²: 1500
Pjovimo plotis, cm: 28
Svoris, kg: 14
Ryšys: Bluetooth, Wi-Fi

ⓘ Informacija

Mūsų specializuoti prekybos atstovai siūlo „iMOW®“ vejos robotų diegimo ir priežiūros paslaugas.

Norint įdiegti savarankiškai, reikalingas papildomas montavimo rinkinys.
Čia rasite vejos pjovimo roboto įdiegimo instrukcijas.
1799 €
Sena kaina 2099 €

pasirinkite

¡MOW vejos robotai iMOW 5

Likutis

Turime sandėlyje

Pristatymo būdai

Pristatymas į namus: 1-3 darbo dienos

Pristatymas į paštomatus: pristatysime į jūsų pasirinktą paštomatą per 1-3 darbo dienas.

Kiekis

Visos kainos pateiktos su 21% PVM

Pasiteiraukite apie šį produktą pas specializuotą STIHL prekybos atstovą.

Ieškoti prekybos atstovo

STIHL iMOW 5 robotas vejapjovė: visiškai automatinis vejos robotas vidutinio ploto vejoms

STIHL iMOW® 5 robotas vejapjovė leidžia visiškai automatiškai prižiūrėti vidutinio dydžio veją. Vejos pjovimo robote įmontuotas didelio našumo ličio jonų akumuliatorius, dėl kurio robotas gali nepertraukiamai dirbti ilgą laiką. Didelis 3-jų laisvai judančių Disc-Cut sistemos ašmenų greitis užtikrina, kad kiekvieną kartą mėgausitės žolės švariu pjovimu.

Patikimas vejos roboto veikimas efektyviai įveikia iki 40% nuolydžius pjaunant šlaituose. STIHL iMOW® 5 gali laisvai pjauti iki 1500 m² vejos plotus. Pjovimo metu žolė yra mulčiuojama, o tai reiškia, kad susmulkina nupjauta žolė paverčiama veiksmingomis trąšomis ir grąžinta atgal į veją. Roboto ultragarsiniai jutikliai ir dinaminis greitis užtikrina, kad kliūtys atpažįstamos ir žolė bus nupjauta arti jų. Robotas vejapjovė automatiškai keičia kryptį, kai tik paliečia objektą ar kliūtį. Sumanūs sukimosi manevrai užtikrina efektyvų pjovimą ribotose erdvėse. Pjaunant nelygią veją pokrypio jutikliai reguliuoja įrenginio greitį, kad visur būtų vienodas pjovimo rezultatas.

Valdymo skydelis leidžia lengvai valdyti įrenginį paspaudus vos kelis mygtukus. Intuityviui valdymo skydeliui papildomai padeda balso išvesties funkcija. Valdymo skydelio LED juosta rodo roboto būseną, o priekinė LED juosta turi 3 skirtingus dienos šviesos rėžimus. STIHL iMOW® 5 galite bet kada valdyti naudodami „Bluetooth®“ arba „Wi-Fi“ per mobiliają programėlę MY iMOW®. Programėlėje galite keisti roboto nustatymus, tokius kaip pjovimo aukštį, pjovimo laiką ar pjovimo planą. Jei reikia, per programėlę robotą vejapjovę galite paleisti ir rankiniu būdu. Lietaus jutiklio jautrumo nustatymas leidžia patiems nustatyti ar robotui bus leidžiama pjauti veją lyjant, ar pjauti tik esant sausai žolei.

Priklausomai nuo jūsų sklypo dydžio, įrengimui reikia pasirinkti jums tinkantį montavimo rinkinį. STIHL iMOW® robotai vejapjovės atitinka visus galiojančius saugos standartus, nepaisant to, iMOW® robotas vejapjovė nėra žaislas. Kai iMOW® vejos robotas yra aktyvus, saugokite vaikus ir gyvūnus nuo roboto darbo zonos. Daugiau informacijos ieškokite vartotojo vadove.

Techniniai duomenys

Variklio tipas: Akumuliatorinis
Garso lygis, dB(A): 48
Triukšmo lygis, dB(A): 61
Aukščiausia įkalnė, %: 40
Didžiausias galimas vejos plotas, m²: 1500
Pjovimo plotis, cm: 28
Pjovimo aukštis, mm: 20 - 60 (elektrinis valdymas)
Svoris, kg: 14
Maks. pjovimo laikas vienam akumuliatoriaus įkrovimui 80%, min: 55
Maks. pjovimo laikas vienam akumuliatoriaus įkrovimui 100%, min: 65
Ryšys: Bluetooth, Wi-Fi