Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

LKL x STIHL

STIHL x LKL

Kaip STIHL įrenginiai yra nepamainomi sodo darbuose ir miškininkystėje, krepšinis yra neatsiejama Lietuvos kultūros dalis, savo energija ir komandiniu darbu įkvepianti kartas.

Ženkite į sodo aikštelę užtikrintai su STIHL įrenginiais ir krepšinio įkvėpta energija! 

Laimėkite vejos priežiūros MVP (naudingiausią žaidėją)! 🏀
Dalyvaukite konkurse ir laimėkite naujausią iMOW® 5 EVO vejos pjovimo robotą, kuris suteiks jums daugiau laiko mėgstamoms veikloms – pavyzdžiui, krepšiniui!

Sutaupyk net 5,5 darbo dienos!

Vejos robotai yra sukurti taupyti laiką ir energiją bei užtikrinti, kad jūsų veja visada būtų tobulai prižiūrėta! Robotas yra puiki investicija, kuri per sezoną Jums padovanos net 5,5 darbo dienos. 
Tarkime Jūs turite 4-5 arus vejos. Vienam vejos pjovimui vidutiniškai skiriama apie 1 val..
Balandžio ir gegužės mėnesį pjaunama po 1 k. per savaitę. Vasarą 2 k. per savaitę. Rugsėjį ir spalį po 1 k. per savaitę.

Iš viso robotas Jums sutaupo net 44 val. darbo t. y. 5,5 darbo dienos!

iMOW® robotas vejapjovė tinka mažoms, vidutinio dydžio ir didelėms vejoms. Priklausomai nuo įrenginio tipo ir vejos pobūdžio, gali padengti iki maždaug 5000 m² vejos ploto. Jei jūsų veja yra gana kampuota, STIHL specializuotas prekybos atstovas mielai apžiūrės teritoriją ir ras jums geriausią sprendimą.
iMOW® robotas vejapjovė yra mulčiuojant ir jai nereikia žolės surinkimo krepšio. Pjaudama ji mulčiavimo peiliuku susmulkina nupjautą žolę. Nupjautos žolės likučiai paliekami velėnoje kaip biologinė trąša, todėl jūsų veja taps dar tankesnė ir žalesnė.
Dėl asmeninio patarimo kreipkitės į STIHL atstovą savo vietovėje. Apsisprendus dėl tinkamo iMOW® roboto vejapjovės modelio, galima sukurti profesionalų pjaunamos teritorijos planą. Išmanantis asmuo taip pat mielai padės patiesti perimetro laidą ir teisingoje vietoje pritvirtins įkrovimo stotelę. Galiausiai, ekspertas atliks visus iMOW® nustatymus ir paruošti jį darbui.
iMOW® robotas vejapjovė automatiškai sukuria tinkamą pjovimo planą, kad būtų užtikrinta optimali vejos kokybė. Žinoma, galite pritaikyti šį pjovimo planą savo poreikiams ir, pavyzdžiui, nurodyti, kada iMOW® robotas vejapjovė turėtų pjauti.
Krūmai, lysvės, medžiai ar kiti fiksuoti sodo komponentai gali būti iš karto pašalinti su kontūro kabeliu. Jei iMOW® pastebės kitą, neplanuotą kliūtį, pvz. Sodo kėdės, jas aptiks jutikliai gaubte ir sulėtins važiavimo greitį. Privažiavus prie kliūtis ją švelniai palies ir pasisuks kita kryptimi.
iMOW® robotai vejapjovės aprūpintos įvairiais jutikliais. Kai tik kas nors bando pakelti įrenginį, jis sustoja. Išnešus iš namų zonos, jis užsiblokuoja.
Žemi kraštai, kuriuos galima apvažiuoti (pvz., žemės lygio terasos ar takai), yra integruoti kontūro kabeliu, todėl iMOW® robotas vejapjovė švariai ir visiškai nupjauna žolės kraštą. Kietiems kraštams (pvz., sienoms ar aukštoms terasoms) iMOW® robotas vejapjovė montuojama taip, kad judėtų kuo arčiau krašto.

Jums gali padėti STIHL prekybos atstovas

Niekas nepažįsta iMOW® roboto vejapjovės geriau nei STIHL specialistas. Jis mielai atliks montavimą už jus. Jei pageidaujate, kontūro laidas bus patiestas, pastatyta įkrovimo stotelė, sudarytas pjovimo planas ir atlikti visi iMOW® nustatymai. Taip pat gausite daug asmeninių patarimų susijusių su STIHL vejos roboto naudojimu.