Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

TIKRAI PROFESIONALI GALIA SU AP AKUMULIATORIUMI

STIHL AP sistema idealus – sprendimas visiems profesionalams, ieškantiems tvarių ir patikimų akumuliatorinių įrenginių, iš kurių visada galima tikėtis maksimalaus našumo bet kokiame darbe.

AP SISTEMOS PRIVALUMAI

Mūsų AP sistema idealiai tinka kasdieniams, profesionaliems kraštovaizdžio, sodo ir medžių priežiūros bei komunaliniams darbams. STIHL akumuliatorių technologija profesionalams žavi savo našumu, ilga veikimo trukme ir tyliu veikimu, todėl akumuliatorius galima naudoti lanksčiai.

DAUGIAU NAŠUMO
VISIEMS DARBAMS
ITIN TYLŪS
IDEALŪS TRIUKŠMUI JAUTRIOSE VIETOSE
DAUGIAU IŠTVERMĖS
ILGESNĖS TRUKMĖS DARBAMS.
„Su šiais naujais akumuliatoriniais galingais įrenginiais aš mano komanda galime greitai ir efektyviai atlikti savo darbus bet kurioje situacijoje. AP sistema pranoksta lūkesčius.“  

„Turėdamas AP sistemą, aš galiu iš karto imtis darbo. Taip pat ir ten, kur triukšmauti negalima.“ 

„Ištvermingi ir galingi. Ličio jonų akumuliatoriai – tai viskas, ko reikia norint produktyviai atlikti ilgiau trunkančius darbus ir darbus dideliuose plotuose.“

- Viktoria Carstens, sodo ir kraštovaizdžio dizainerė

- Frank Miller, sodininkas ir kraštovaizdžio dizaineris

- Christoph Jötten, sodo ir kraštovaizdžio dizaineris

ĮRENGINIAI AP SISTEMOJE

STIHL AP sistemą sudaro įvairios įrenginių grupės, skirtos bet kokiai kraštovaizdžio, sodo ir medžių priežiūros sričiai.

STIHL akumuliatorinis grandinis pjūklas MSA 220 STIHL akumuliatorinė žoliapjovė FSA 135 STIHL akumuliatorinės gyvatvorių žirklės HSA 94 R
AKUMULIATORINIAI GRANDININIAI PJŪKLAI AKUMULIATORINĖS  ŽOLIAPJOVĖS AKUMULIATORINĖS GYVATVORIŲ ŽIRKLĖS
Įvairiapusiški ir optimaliai dirbantys pjūklai tinka ten, kur triukšmauti negalima. Su lengvais akumuliatoriniais grandininiais pjūklais galite našiai kirsti medžius, genėti šakas, pjauti medžius ir dirbti net uždarose patalpose.

Akumuliatorinės žoliapjovės AP sistemoje išsiskiria didžiule galia ir ištverme. Tuo pat metu jas galite naudoti visur, kur triukšmas ir išmetamosios dujos ypač nepageidautini. Pavyzdžiui, prižiūrėti želdinius parkuose ir gyvenamuosiuose rajonuose.

AP sistema siūlo jums įvairias tvirtas akumuliatorines gyvatvorių žirkles ir karpytuvus – galingus įrenginius, skirtus profesionalams. Jais galite tyliai, tiksliai ir be vargo atlikti visus darbus – nuo lyginimo iki genėjimo.
STIHL akumuliatorinė vejapjovė RMA 765 V STIHL kombi variklis KMA 135 STIHL pūtiklis BGA 200
AKUMULIATORINĖS  VEJAPJOVĖS AKUMULIATORINIAI „KOMBI“ VARIKLIAI AKUMULIATORINIAI PŪTIKLIAI

Su galingomis akumuliatorinėmis vejapjovėmis iš AP sistemos, galite profesionaliai, greitai ir efektyviai prižiūrėti veją. Be to, ypač tyliai ir netaršiai. Ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas ir trumpa įkrova – tai tik dar vienas pliusas.

Vienas variklis – daug naujų galimybių. Abu AP sistemos akumuliatoriniai „Kombi“ varikliai iš tikro yra universalūs. Jūs galite lanksčiai derinti įrenginius su įvairiais „Kombi“ įrankiais, tokiais kaip gyvatvorių žirklės, pūtikliai ar rotacinės žirklės.

Maloniai tylūs, tinkami dirbti miesto centre ir triukšmui jautriose vietose. Galingi AP sistemos akumuliatoriniai pūtikliai yra skirti profesionalams. Patogu laikyti rankose dirbant mažose vietose patogu prikabinti, dirbant dideliuose plotuose.

STIHL akumuliatorinė aukštapjovė HTA 135 STIHL akumuliatorinis pjaustytuvas TSA 230 STIHL akumuliatorinė šluota KGA 770
AKUMULIATORINĖS AUKŠTAPJOVĖS AKUMULIATORINIS PJAUSTYTUVAS AKUMULIATORINIAI ŠLAVIMO ĮRENGINIAI
AP sistema taip pat jums siūlo idealius sprendimus profesionaliai medžių priežiūrai. Tam, kad galėtumėte efektyviai genėti šakas ar pašalinti negyvą medieną, jūs galite pasirinkti vieną iš trijų tylių įrenginių – „HTA 66“, „HTA 86“ ir „HTA 135“.

AP sistema su „TSA 230“ profesionalams siūlo patogų akumuliatorinį pjaustytuvą, stebinantį ilgu veikimo laiku ir didele pjovimo galia, atliekant kasdienius darbus. Galima naudoti ir patalpose, nes pjauna tiksliai, neišskirdamas išmetamųjų dujų.

Akumuliatoriniai šlavimo įrenginiai iš AP sistemos suteikia jums galimybę lengvai, tausojant jėgas ir kruopščiai išvalyti didelius plotus. Tiek viduje, tiek lauke. Be to, ypač efektyviai pašalina nešvarumus nuo kraštų ir iš kampų.

TOBULAS MANEVRINGUMAS. PRIEDAI AP SISTEMOJE

Naudodami AP sistemos akumuliatorių priedus, atskirus įrenginius paversite dar galingesniais ir lankstesniais. Pavyzdžiui, galingus skirtingos talpos ličio jonų akumuliatorius, patogias nešiojimo sistemas, praktiškas prie diržų tvirtinamas rankines, arba ant nugaros nešiojamus akumuliatorius, skirtus įrenginiams su įvore.

NAUJOVĖS PROFESIONALAMS - AKUMULIATORINĖ AP SISTEMA

VEIKIMO IR ĮKROVOS TRUKMĖ

Ypač galingi STIHL akumuliatoriniai AP sistemos įrenginiai išsiskiria ypač dideliu patvarumu galia. Lentelėse prie kiekvieno įrenginio pateikiami akumuliatorinių įrenginių veikimo laikas, atsižvelgiant į naudojamą akumuliatorių, taip pat įvairių STIHL akumuliatorių įkrovos trukmė.

ĮRENGINIŲ PARKO VALDYMAS PROFESIONALAMS

„STIHL connected“ yra pritaikytas specialiems profesionalių, ypač sodo ir kraštovaizdžio prižiūrėtojų, poreikiams. Jūs visada galite turėti patikimą visų įrenginių ir ant nugaros naudojamų akumuliatorių būklės bei vietos apžvalgą, taip pat be vargo valdyti savo parką skaitmeniniu ir efektyviu būdu.

Apie „STIHL connected“

DARBAS LYJANT

Visi STIHL AP sistemos akumuliatoriniai įrenginiai yra suprojektuoti kasdieniniam naudojimui, esant net nepalankiausiomis oro sąlygomis. Dėl šios priežasties jie yra su patikrinta apsauga nuo purslų. Jos veiksmingumas įrodytas atliekant griežtus vidinius bandymus. Be to, purškiamo vandens bandymas yra pagrįstas IPX4 standartu.

IŠBANDYKITE STIHL AP SISTEMĄ DABAR

Jūs norite pats patirti STIHL AP sistemos galią ir lankstumą? Be problemų – jūs galite visus AP sistemos įrenginius patikrinti pas artimiausią specializuotą pardavėją.


STIHL AKUMULIATORIŲ AP SISTEMA TRUMPAI

  • STIHL AP sistema ypač tinka profesionalams ir komunalines paslaugas teikiantiems vartotojams.

  • AP sistema siūlo platų įrenginių, skirtų sodo, kraštovaizdžio ir medžių priežiūrai, pasirinkimą.

  • AP sistema žavi didele galia, itin ilgu veikimo laiku ir tyliu veikimu.

  • STIHL AP sistemoje naudojami novatoriški, lanksčiai naudojami ličio jonų akumuliatoriai.

  • STIHL AP sistema vertinama dėl įkrovimo ir energijos valdymo bei plataus priedų pasirinkimo.

DAUGIAU APIE AKUMULIATORINIUS ĮRENGINIUS