Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL „M-TRONIC“ ŠALTAS PALEIDIMAS. ŠILTAS UŽVEDIMAS

STIHL „M-Tronic“ visada užtikrina jūsų darbinio įrenginio patikimą užvedimą dėl elektroniniu būdu reguliuojamo uždegimo laiko ir degalų tiekimo.

STIHL „M-TRONIC“ – OPTIMALAUS DARBO GARANTIJA

Nesvarbu, ar jūs tik pradėjote dirbti, ar jau dirbate kurį laiką, ar po pertraukos užvesite STIHL įrenginį „M-Tronic“ užvedimo sistema bet kuriame darbo režime tiksliai elektroniniu būdu valdo uždegimo laiką ir degalų dozavimą. Taip pat reaguoja į išorines sąlygas, tokias kaip temperatūra, aukščio žyma ir degalų kokybę. Taigi, jūs visą dėmesį galite sutelkti į savo darbą ir jau užvedimo metu pasiekti kuo geresnį savo STIHL įrenginio našumą su „M-Tronic“.

IŠSAMIAI APIE STIHL „M-TRONIC“ SISTEMOS KOMPONENTUS

KOMBINUOTA SVIRTIS SU SUSTABDYMO MYGTUKO FUNKCIJA

STIHL „M-Tronic“ – šaltam užvedimui reikia tik vienos pradinės kombinuotos svirties padėties. Užvedę galite iš karto pasiekti maksimalų greitį. Po išjungimo valdymo svirtis automatiškai peršoka atgal į savo darbinę padėtį. Šiltą įrenginį galima tiesiog iš karto užvesti iš naujo.


VALDYMO BLOKAS

Valdymo blokas yra STIHL „M-Tronic“ technologijos valdymo centras. Sistemoje įdiegta atminties funkcija prisimena paskutinius darbo nustatymus, kad įjungę įrenginį tomis pačiomis išorinėmis sąlygomis iš karto galėsite naudoti visą variklio galią.


MIKROJUNGIKLIS

STIHL „M-Tronic“ sistemos mikrojungiklis registruoja starterio atvarto padėtį, o kartu su elektroniniu temperatūros atpažinimu užtikrina puikų veikimą užvedimo metu.


ELEKTROMAGNETINIS VOŽTUVAS

Elektroninis elektromagnetinis vožtuvas varikliui tiekia optimalų degalų kiekį, kurį valdymo blokas apskaičiuoja per milisekundes. Dėl sumontuotos STIHL „M-Tronic“ technologijos, jums nebereikia rankinės karbiuratoriaus korekcijos.


 

DARBO PRADŽIA SU STIHL. „M-TRONIC“: PRIVALUMAI JUMS

LENGVA UŽVESTI

Užvedę įrenginį su STIHL „M-Tronic“, galite iš karto pasiekti maksimalų greitį. Sistema apskaičiuoja tikslių reikalingą degalų kiekį ir prireikus jį tiekia

VIENAS NUSTATYMAS – ILGAS DARBAS

„M-Tronic“ elektroniniu būdu reguliuoja degalų kiekį karbiuratoriuje. Visoms darbo būsenoms (užvedimas, tuščioji eiga, dalinės ir pilnos apkrovos) degalai reguliuojami visiškai automatiškai, atsižvelgiant į išorines sąlygas. Tam, kad kiekviena „M-Tronic“ sistema iš karto imtų veikti optimaliai, artimiausias STIHL specializuotas pardavėjas mielai jums ją nustatys prieš pirmą užvedimą. Jūs galite būti tikri, kad įrenginys veiks tobulai.

OPTIMALIAI STABILI VARIKLIO GALIA

Pagal variklio temperatūros ir greičio duomenis valdymo blokas nuolat tikrina esamą jūsų grandininio pjūklo būseną ir nuolat dozuoja degalus taip, kad variklis dirbtų optimaliai.

PUIKUS APSUKŲ DIDINIMAS

Dėl tiksliai nustatyto elektroninio uždegimo laiko ir degalų dozavimo įrenginiuose su STIHL „M-Tronic“ apsukos didinamos savaime ir greitai – net po šaltojo užvedimo.

ATMINTIES FUNKCIJA

STIHL „M-Tronic“ prisimena jūsų paskutinius darbo nustatymus neribotą laiką ir vėl juos pritaiko, kai grandininis pjūklas užvedamas iš naujo. Tai reiškia, kad visa variklio galia pasiekiama kiekvieną kartą, kai variklis yra užvedamas tokiomis pačiomis išorinėmis sąlygomis.

VAIZDO ĮRAŠAS. STIHL GRANDININIO PJŪKLO MS „261 C-M“ UŽVEDIMAS (LAIKANT TARP KELIŲ IR ŠLAUNŲ)

STIHL „M-TRONIC“ KALIBRAVIMAS

Jūsų įrenginys su „M-Tronic“ optimaliai veiks, jei STIHL specializuotas pardavėjas sukalibruos „M-Tronic“ įrenginio užvedimą. Tik tada, kai sistemoje bus atlikti tinkami veiksmai, viskas veiks optimaliai.

Jeigu jūsų įrenginyje įdiegta „M-Tronic 3.0“, galite kalibruoti ir pats.

STIHL „M-TRONIC 3.0“. KLIENTO ATLIEKAMAS KALIBRAVIMAS

Jei pasikeitė aukštis ar dirbate ilgesnį laiką dalinės apkrovos diapazone, yra tikimybė, kad grandininis pjūklas nepasieks maksimumo. Jeigu jūs dirbote ilgesnį laiką ir pastebėjote, kad grandininio pjūklo galia sumažėjo, grandininių pjūklų su „M-Tronic 3.0“ galią galite optimizuoti patys, atlikdami kalibravimą.

Taip jūs pasieksite maksimalų našumą nuo pirmojo pjūvio ir ilgiau.

Savo STIHL grandininį pjūklą, naudodami „M-Tronic 3.0“ sukalibruosite taip: pirmiausia leiskite jam trumpai apšilti. Tada išjunkite jį, įjunkite grandinės stabdį ir nustatykite jungiklį į šalto užvedimo padėtį (▴). Galiausiai užveskite grandininį pjūklą ir leiskite jam veikti bent 30 sekundžių, bet ne ilgiau nei 45 sekundes. Tada atleiskite grandinės stabdį ir patraukite droselio rankeną iki galo. Jums laikant droselio rankeną, grandininis pjūklas pirmiausia peršoka į diapazoną iki 10 000 apsukų greičio, o po to iki didžiausio greičio diapazono – 14 000 apsukų. Kai tik greitis vėl savaime sumažėja, kalibravimas bus baigtas ir galėsite nuimti pirštą nuo droselio. STIHL „M-Tronic 3.0“ sistema optimaliai nustato jūsų grandininį pjūklą pagal esamą aukštį, temperatūrą ir degalų kokybę.

Instrukciją rasite taip pat mūsų vaizdo įraše tema:

STIHL „M-TRONIC“ ATKŪRIMAS

Jei dirbdami pastebite, kad jūsų STIHL įrenginys su „M-Tronic“ veikia nekokybiškai, mūsų profesionalus pardavėjas gali greitai ir lengvai nuskaityti jūsų „M-Tronic“ įrenginį, nustatyti diagnozę ir atlikti atkūrimą. Jei norite tai padaryti patys, tai galite padaryti pjaudami medį. Padarykite 5 tolygius maždaug 30 cm skersmens skersinius pjūvius apvalioje medienoje. Jūsų įrenginio greitis turėtų būti nuo 8001 apsukų per minutę iki 11 201 apsukų per minutę.

STIHL „M-TRONIC“ TRUMPAI

  • STIHL „M-Tronic“ – variklio valdymo sistema, tiksliai reguliuojanti uždegimo laiką ir degalų dozavimą.

  • STIHL „M-Tronic“ tikslumas pagrįstas variklio jutikliais.

  • STIHL „M-Tronic“ visada užtikrina optimalų stabilų variklio darbą nepriklausomai nuo to, kur dirbate.

  • STIHL „M-Tronic“ išsaugo paskutinius variklio užvedimo nustatymus naujam variklio užvedimui panašiomis sąlygomis.

  • Vieną kartą kalibravus, STIHL „M-Tronic“ užtikrina optimalų variklio darbą.

  • Daugelis STIHL gaminių yra su „M-Tronic“.

Daugiau apie užvedimo sistemas