Įsigykite STIHL įrenginius internetu - NEMOKAMAS pristatymas nuo 50 €

STIHL BAKELIO DANGTELIS. ŠVARUS IR PATOGUS PILDYMAS

Mūsų degalų ir alyvos bakelių be įrankių užsukamas dangtelis yra mažas, bet labai patogus.

ŠVARUS IR PATOGUS UŽVEDIMAS SU STIHL BE ĮRANKIŲ UŽSUKAMU BAKELIO DANGTELIU

Mes žinome, kaip svarbu gerai apgalvotos detalės motoriniuose įrenginiuose. Tokius prietaisus norisi naudoti ir jais galima pasitikėti. Todėl sukūrėme savo įrenginių bakelių dangtelius, kurie garantuoja švarų ir patogų naudojimą. Tam, kad jūs susitelktumėte į svarbiausius dalykus. 

 

Kas yra be įrankių užsukamas degalų dangtelis?

Be įrankių užsukamas bakelio dangtelis – tai dangtelis, kuriuo galima be įrankių atidaryti ir vėl uždaryti STIHL motorinių įrenginių degalų ir alyvos bakelius keliais judesiais. STIHL bakelio dangtelis yra su fiksuojamu užraktu, o ne su srieginiu varžtu.

 

BE ĮRANKIŲ UŽSUKAMAS STIHL BAKELIO DANGTELIS. PRIVALUMAI

Privalumai akivaizdūs: specialius degalų ir alyvos bakelių dangtelius galima greitai ir lengvai atidaryti ir uždaryti. Juos galima naudoti be didelių pastangų ir be įrankių. Didelė angos suteikia galimybę lengvai užpildyti bakelį vos trimis veiksmais. Jei bakelio dangteliai yra naujesni, tinkamai atidaryti ir uždaryti bakelio dangtelį padeda ant įrenginio dalių esančios žymos. 

1-AS ŽINGSNIS. ATIDARYMAS

Jeigu prieš tai grandininiu pjūklu buvo dirbama, leiskite jam atvėsti. Kuro bakelyje gali susidaryti viršslėgis, degalai gali išsiveržti ir sužaloti dirbantįjį arba apgadinti turtą. Atlenkite bakelio dangtelio atvartus ir pasukite savo STIHL motorinio įrenginio bakelio dangtelį prieš laikrodžio rodyklę apytikriai 1/8 apsukos. Jeigu degalų bakelyje yra slėgis, išgirsite, kaip šis sumažėja. Kai viršslėgio nelieka, pasukite degalų bakelio dangtelį iki galo. Dabar galima nuimti dangtelį.

2-as ŽINGSNIS. UŽPILDYMAS

Degalų mišinį supilkite į bakelį, o grandinės alyvą į alyvos bakelį. Kadangi įrenginių degalų bakeliai yra skaidrūs, galima nuolat stebėti pripildymo lygį, o dėl didelių angų galima švariai ir lengvai pildyti. Pildami degalus, atkreipkite dėmesį, kad degalai neprasipiltų, nepilkite iki bakelio kraštų. Tam mes rekomenduojame STIHL pildymo sistemą.

3-AS ŽINGSNIS. UŽDARYMAS

Vėl tiksliai uždėkite ant savo STIHL motorinio įrenginio dangtelį, paspauskite žemyn ir pasukite iki galo. Bakelio dangtelis užsidaro su garsu. Tada dangtelio atvartus nuleiskite.

STIHL BAKELIO DANGTELIO TARPINĖ. KĄ TURĖTUMĖTE ŽINOTI?

Po kiekvieno degalų pildymo ir po kiekvieno įrenginio naudojimo patikrinkite, ar degalų ir alyvos bakelių dangteliai tinkamai užsandarinti. Dėl saugumo nesandarių įrenginių nebegalima naudoti, ypač jei nesandari yra degalų sistema.

KĄ DARYTI, KAI STIHL BAKELIO DANGTELIS NESANDARUS?

Be įrankių užsukamas bakelio dangtelis yra itin sandarus. Jei pastebėjote, kad jis vis dėlto pasidarė nebesandarus, pirmiausia patikrinkite, ar po bakelio dangteliu nepateko pjuvenų arba dulkių, dėl kurių jo negalima tinkamai uždaryti. Antra, patikrinkite, ar bakelio dangtelio mechanizmas gerai užsidarė. Po kelių metų naudojimo, tarpinės susidėvi ir tampa akytos. Jeigu jūs pastebėsite, kad tarpinė turi suplonėjusias vietas, jūsų artimiausias STIHL specializuotas atstovas jums mielai padės keičiant tarpinę.

BE ĮRANKIŲ UŽSUKAMAS BAKELIO DANGTELIS. AR JIS TINKA VISUOSE ĮRENGINIUOSE? 

Apgailestaujame, bet STIHL be įrankių užsukamų dangtelių negalima naudoti įrenginiuose, turinčiuose užsukamus dangtelius. Įprastinių dangtelių užsukamas sriegis nesuderinamas su bakelio be įrankių užsukamo dangtelio užraktu.

BE ĮRANKIŲ UŽSUKAMAS BAKELIO DANGTELIS TRUMPAI

  • Be įrankių užsukamu bakelio dangteliu įpilsite greitai ir be didelio vargo

  • Keliais judesiais ir be įrankių atidaromi ir uždaromi degalų ir alyvos bakelių dangteliai.

  • Be įrankių užsukami bakelių dangteliai nėra modernizuojami.

Daugiau apie variklių technologijas